Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: GryOnline
Liczba stron: 420
Rozmiar 35,6 MB
Data premiery: 2017-11-27
Tytuł: Assassin's Creed: Origins - poradnik do gry
Autor: Hałas Jacek Stranger, Fras Natalia
Wydawnictwo: GryOnline
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 420
Data premiery: 2017-11-27
Rok wydania: 2017
Format: PDF (ADE) UWAGA! Ebook chroniony przez Adobe DRM.Otworzysz go za pomocą Adobe Digital Editions (ADE) więcej ›
Liczba urządzeń: 6 + 1/rok
Drukowanie: nieograniczone
Kopiowanie: brak
Indeks: 25106527

Opis

W tym poradniku znajdziesz: papirusy, grobowce, gwiazdy i sekrety. Autorzy gry przygotowali ogromny świat do zbadania. Najważniejsze z nich, takie jak papirusy oraz zagadki papirusów zostały opisane na osobnych stronach. nieoficjalny poradnik do assassin's creed: origins zawiera komplet informacji pomocnych w ukończeniu Assassin's Creed: Origins - poradnik do gry Pobierz gry oraz w odkryciu jej wszystkich sekretów. Uwaga! ebook chroniony przez adobe drm.otworzysz go za pomocą adobe digital editions (ade). Nasz poradnik pomaga również w odnajdywaniu sekretów. Solucja oferuje omówienia wszystkich głównych zadań, wszystkich pobocznych zadań i wszystkich najważniejszych wydarzeń, których można doświadczyć podczas eksploracji świata gry.

Dużą część niniejszego poradnika zajmuje atlas świata, w którym znajdują się przede wszystkim mapa całego świata oraz mapy wszystkich głównych prowincji. Assassin's creed: origins to kolejna odsłona bardzo Assassin's Creed: Origins - poradnik do gry Pobierz popularnej serii gier akcji, w której przenosimy się dla odmiany do starożytnego egiptu. Na mapkach poszczególnych krain zaznaczone i opisane zostały wszystkie najważniejsze lokacje. Ważnym rozdziałem poradnika są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.. Na kolejnych jego stronach poruszone zostały ważne tematy z perspektywy przechodzenia gry - jak szybko awansować na wyższe poziomy, jak szybko zarabiać drachmy i na co je wydawać, jak pokonywać silniejszych przeciwników czy jak atakować forty. Poradnik ten podzielony został na kilka dużych rozdziałów koncentrujących się na różnych tematach. Osobom pragnącym ukończyć grę w stu procentach bardzo może przydać się nasz poradnik do trofeów, w którym szczegółowo opisane zostały wszystkie trofea i osiągnięcia gry.

Na odrębnych stronach omówione zostały także pojedynki z najtrudniejszymi przeciwnikami (bossami) gry. . W naszym poradniku do assassin's creed: origins nie mogło również zabraknąć bardzo szczegółowego opisu przejścia gry. Na śmiałków czeka mnóstwo zleceń, wyzwań oraz skarbów, które w dużej mierze poukrywano w skomplikowanych grobowcach wymagających dokładnej eksploracji.

Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 - poradnik do gry
Wiedźmin 3: Dziki Gon - przewodnik po grze
Dying Light - poradnik do gry
Sid Meier's Civilization VI - poradnik do gry
LEGO Harry Potter: Years 5-7 - poradnik do gry
FIFA 18 - poradnik do gry
The Forest - poradnik do gry
Diablo 2: Pan zniszczenia - poradnik do gry
StarCraft 2: Wings of Liberty - poradnik do gry
Silent Hunter 5: Bitwa o Atlantyk - poradnik do gry
Don't Starve - poradnik do gry
Heroes of Might Magic IV: The Gathering Storm - poradnik do gry