Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Seria: Saga o Fjallbace
Liczba stron: 592
Rozmiar 3,2 MB
Data premiery: 2017-11-08
Tytuł: Saga o Fjallbace. Tom 10. Czarownica
Tytuł oryginalny: Häxan
Seria: Saga o Fjallbace
Autor: Lackberg Camilla
Tłumacz: Sawicka Inga
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Język wydania: polski
Język oryginału: szwedzki
Liczba stron: 592
Data premiery: 2017-11-08
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 23152182

Opis

Z tego samego miejsca zginęła wtedy mała dziewczynka, której ciało zostało wkrótce znalezione w pobliskim leśnym jeziorku. Tym razem również książka okazała się wciągająca. Patrik hedström i jego koledzy z komisariatu w tanumshede zaczynają szukać jakiegoś związku między obiema sprawami, chociaż początkowo sami w niego nie wierzą. . Druga wróciła po latach jako słynna hollywoodzka aktorka, aby zagrać w kręconym tam filmie o aktorce ingrid bergman, która często spędzała wakacje w tej okolicy. Długo musieliśmy czekać na najnowszą książkę lackberg, ale warto było. Pomaga im erika falck, która pracuje nad książką o zbrodni sprzed lat. Niestety Saga o Fjallbace. Tom 10. Czarownica Pobierz wątek z przeszłości ponownie, jak w "latarniku", pomimo tego, że jest bardzo ciekawy, to jednak wydaje się upchnięty trochę na siłę.

. Ale było warto. Jedna z nich mieszkała potem spokojnie w fjällbace.. Kolejny raz nie mogłam się oderwać!. Do morderstwa przyznały się dwie trzynastolatki, potem to odwołały, jednak sąd uznał je za winne, chociaż jako nieletnie nie trafiły do więzienia. . zaginięcie Saga o Fjallbace. Tom 10. Czarownica Pobierz czteroletniej linnei z gospodarstwa koło fjällbacki przypomina tragiczne wydarzenie sprzed trzydziestu lat. Najlepszy jednak moim zdaniem jest temat uchodźców - bardzo na czasie, przejmujący i naprawdę poruszający.

Szkoda,że to ostatnia część sagi o erice.. Jak zwykle czytam z zapartym tchem. Dobrze zachowany poziom między Saga o Fjallbace. Tom 10. Czarownica Pobierz częścią kryminalną a obyczajową. Jak zwykle wciagajaca . . Nowe postaci są naprawdę ciekawie rozpisane. .

. Kolejna ciekawa książka tej autorki.. Przeczytałam wszystkie tomy - są super - polecam sagę camilli lackberg. Nie zawiodłam się...niezmiennie super. . . Saga o Fjallbace. Tom 10. Czarownica Pobierz Nie wybija się tą książką nad najlepsze, moim zdaniem, pierwsze trzy części, ale nie jest też tak słaba jak "środkowe" odsłony sagi - po prostu bardzo udany powrót do tego, co wszyscy dobrze znamy i lubimy.

. Lackberg trzyma poziom. Bardzo lubie powiesci camilli. Okrutne zbrodnie burzące sielankową senność okolicy, odgrzebywanie Saga o Fjallbace. Tom 10. Czarownica Pobierz mrocznych sekretów z przeszłości, rozwój dobrze znanych bohaterów. . Polecam. Poza watkiem sensacyjnym piekne opisy szwedzkiego krajobrazu.

Czytajac kolejna jej ksiazke zaluje ze sie juz skonczyla. Świetny zarys psychologiczny postaci oraz równolegle prowadzony wątek przeszłości i teraźniejszości sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem.. Camila Saga o Fjallbace. Tom 10. Czarownica Pobierz lackberg długo kazała sobie czekać na kolejną książkę opowieści z fjallbacki. . Podsumowując - momentami trochę przewidywalna, ale jak zwykle okrutnie wciągająca historia.. Bardzo chętnie wróciłam do fjallbacki, trochę się chyba stęskniłam. Lackberg jak zwykle mnie nie zawiodła..

Uwielbiam tę pisarkę i przeczytałam całą sagę. Porywająca historia. . Polecam.. Polecam,.

Żmijowisko
Millennium. Tom 5. Mężczyzna, który gonił swój cień
Gdybyście ją znali
Pod wodą
William Wisting. Tom 1. Kluczowy świadek
Zapisane w wodzie
Komisarz Forst. Tom 5. Zerwa
To
Rysa
Lipowo. Tom 2. Więcej czerwieni
Harry Hole. Tom 11. Pragnienie
Lipowo. Tom 3. Trzydziesta pierwsza