Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 383
Rozmiar 7,6 MB
Data premiery: 2017-11-06
Tytuł: Jak zawsze
Autor: Miłoszewski Zygmunt
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 383
Data premiery: 2017-11-06
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 23127807

Opis

Związek grażyny i ludwika zawsze napędzała namiętność. Gratuluję autorowi!. Czy może jesteśmy skazani na „jak zawsze”?zygmunt miłoszewski mistrzowsko eksploruje nowy gatunek literacki, pokazując, że niezależnie od tego, czy bierze na warsztat horror, kryminał, czy osadzony w historii alternatywnej romans, zawsze pisze o tym jak osobiste dzieje jego bohaterów plotą się z dziejami polski. Gorąco polecam.. najbardziej oczekiwana powieść roku!bywają małżeństwa zbudowane na przyjaźni, na czułości, na porozumieniu dusz. Autor z humorem pokazuje alternatywną rzeczywistość i ciekawe połączenie wyrafinowanej Jak zawsze Pobierz kultury francuskiej z naszą polskością. W polsce, w której zamiast pałacu kultury i nauki jest wieża przyjaźni polsko-francuskiej, warszawa jest w ścisłym sojuszu z paryżem, a edward gierek to porywający tłumy opozycyjny polityk. .

Dlatego co roku uroczyście świętują rocznicę wieczoru 1963 roku, kiedy pierwszy raz rzucili się na siebie, aby uprawiać seks. Przygoda z grażyną i ludwikiem jest niesamowita. W dniu, kiedy celebrują okrągłą Jak zawsze Pobierz pięćdziesiątą rocznicę, on jest po osiemdziesiątce, ona tuż przed. . Czy coś jeszcze ich czeka?smutek jak zawsze zwalczają namiętnością, aby rano ku swojemu zdumieniu obudzić się w swoich młodych ciałach, z powrotem w roku 1963. Jak zawsze. Czy bohaterowie powtórzą swoją miłość? czy pójdą innymi drogami? jak wykorzystają swoją wiedzę ludzi z xxi wieku? i jakie ciemne strony kryje w sobie ten świat, pozornie tak lepszy od naszej historii polski? jak zawsze to pełna humoru powieść, zabawa w historię alternatywną i ćwiczenie praktyczne z powiedzenia „gdyby młodość wiedziała, gdyby starość mogła”. Poza codziennym życiem i walkami wewnętrznymi naszych bohaterów, widzimy potyczki polityczne, gomułkę - opozycjonistę i prezydenta kwiatkowskiego.

To zawsze dzień podsumowań, planów i – coraz bardziej – pożegnań. . . Miłoszewski nie zawiódł! czyta się jednym tchem, podziwiając wyobraźnię, która pozwoliła autorowi na stworzenie warszawy Jak zawsze Pobierz tak innej, a jednocześnie tak prawdziwej, że szkoda byloby do niej nie zawitać (na chwilę). To opowieść o tym, czy potrafimy wykorzystać drugą szansę i oszukać los.. . .

Jak przeżyją swoją drugą młodość grażyna i ludwik? czy znów wybiorą siebie? jak polska mogłaby wyglądać gdyby historia popchnęła ją w innym kierunku? sięgając po jak zawsze trochę się obawiałam.. Po upojnej nocy budzą się w dość nieoczekiwanym i nieznanym miejscu... Po cyklu z szackim zygmunt miłoszewski poszedł w kompletnie innym kierunku. Para staruszków Jak zawsze Pobierz obchodzi we współczesnych czasach swoją 50. Hmmm. Długo nie mogłam się przekonać, bo czułam, że zdradzam jednego z ulubionych bohaterów. Gratulacje dla programisty strony.

Jak na miłoszewskiego mogło być lepiej. Długo nie mogłam się przekonać, bo czułam, że Jak zawsze Pobierz zdradzam jednego z ulubionych bohaterów. Jak to miło znowu być młodym i móc uniknąć błędów przeszłości. Zupełnie inna niż pozostałe książki z. :-(. . Warto !.

Witam, jestem ciężko rozczarowana tą książką. To książka, którą kończysz czytać i żałujesz, że się tak szybko skończyła .... Świetnie się czyta, dobrze i konsekwentnie zbudowana historia i bohaterowie... . Jak przeżyją swoją drugą młodość grażyna i ludwik? czy znów wybiorą siebie? jak polska mogłaby wyglądać gdyby historia popchnęła ją w innym kierunku? Jak zawsze Pobierz sięgając po jak zawsze trochę się obawiałam.. Rocznicę ślubu. Książkę dostałam w prezencie od empiku.

. Mało tego, w swoich, ale o 50 lat młodszych ciałach. Koncepcja przenoszenia w czasie pary poprzez sex - mnie się podoba bardzo.. Znakomicie napisana opowieść - alternatywna rzeczywistość - trochę śmiesznie ale też i refleksyjne. Trochę tak, ale chyba bardziej nie.. Autor z humorem pokazuje alternatywną rzeczywistość i ciekawe połączenie wyrafinowanej kultury francuskiej Jak zawsze Pobierz z naszą polskością. Pierwsze miejsce dla najlepszej książki się należało!.

Para staruszków obchodzi we współczesnych czasach swoją 50. Stolica nie jest tą samą stolicą, którą pamiętają z lat młodości, nie ma w niej pałacu kultury i nauki, a w miejscu gdzie teraz stoi stadion narodowy, mieści się wieża przyjaźni polsko-francuskiej. . Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy losów bohaterów książki - tyle pytań nie Jak zawsze Pobierz odpowiedzialnych ..... . Odjęłam jedną gwiazdkę za zakończenie - zabrakło mi w nim konsekwencji. .

. Rocznicę ślubu. Działała bezbłędnie w trakcie zakupu pliku książki!. Po upojnej nocy budzą się Jak zawsze Pobierz w dość nieoczekiwanym i nieznanym miejscu... Wolę miłoszewskiego z szackim... Czytając zastanawiamy się nad naszymi wyborami. Ba! długo po przeczytaniu skłaniał do refleksji - czy mając 50 lat więcej i budząc się z powrotem tu i teraz, przeżyłabym swoje życie tak samo czy inaczej? czy historię w ogóle dałoby się w jakiś sposób zmienić? zakończenie pozostało otwarte, ale czy możemy liczyć na ciąg dalszy? :).

Pierwszy raz od bardzo dawna polska książka tak bardzo mnie wciągnęła i poruszyła. Mało tego, w swoich, ale o 50 lat młodszych ciałach. . Byłam mile zaskoczona.. . . Poza codziennym życiem i walkami wewnętrznymi naszych bohaterów, widzimy Jak zawsze Pobierz potyczki polityczne, gomułkę - opozycjonistę i prezydenta kwiatkowskiego.

Bardzo spodobał mi się pomysł cofnięcia w czasie i próby wpłynięcia na swoją przyszłość oraz możliwości przeżycia swojego życia jeszcze raz, z drobnymi zmianami Jak zawsze Pobierz :) uważam książkę z tego powodu za ciekawą i wartą przeczytania. Nie wiem, czy mi się podobała. Przyjemnie się czyta, nie można się oderwać. Po cyklu z szackim zygmunt miłoszewski poszedł w kompletnie innym kierunku. Zygmunt miłoszewski przyłożył bardzo dużą wagę do szczegółów, swoją kreatywnością zaskakiwał w każdym rozdziale, a uśmiech gościł na mojej twarzy praktycznie z każdą przeczytaną stroną. Ogólnie - polecam ;). Miłoszewski to miłoszewski i jak już coś nowego wydaje, to można spać spokojnie..

Ale... Jak zawsze Pobierz Świetny pomysł, bardzo dobre wykonanie, dużo humoru i ciepła. Mimo wieku, tak.. Świetna, zaskakująca książka. Przygoda z grażyną i ludwikiem jest niesamowita. Miłoszewskiego, ale czyta się bardzo dobrze. - mistrzostwo świata! - do rozważenia, co by było, gdyby jednak.....

Bardzo przyjemna książka, czasami zabawna. Rzeczywistość 1963 r. Ale... Stolica nie jest tą samą stolicą, którą pamiętają z lat młodości, nie ma w niej pałacu kultury i nauki, a w miejscu gdzie Jak zawsze Pobierz teraz stoi stadion narodowy, mieści się wieża przyjaźni polsko-francuskiej. Mimo wieku, tak.. Lekkość pióra i zabawne teksty.. .

. Żałuję, że ją kupiłam.. . . Ale czy jest to możliwe? polecam świetna lektura.. Czyta się szybko i dość lekko. Jak zawsze Pobierz Zygmunt miłoszewski przyłożył bardzo dużą wagę do szczegółów, swoją kreatywnością zaskakiwał w każdym rozdziale, a uśmiech gościł na mojej twarzy praktycznie z każdą przeczytaną stroną.

Scena z kupowaniem bielizny na 50 rocznicę pierszego seksu - bardzo smaczniutka!. Ba! długo po przeczytaniu Jak zawsze Pobierz skłaniał do refleksji - czy mając 50 lat więcej i budząc się z powrotem tu i teraz, przeżyłabym swoje życie tak samo czy inaczej? czy historię w ogóle dałoby się w jakiś sposób zmienić? zakończenie pozostało otwarte, ale czy możemy liczyć na ciąg dalszy? :). Można przeczytać, ale bez zachwytu.. . Fantasyczna! w zasadzie gdyby nie to, że musiałam zrobić jeszcze coś innego, czytałabym tę książkę 24 na 7. Naprawdę polecam! :). Jak zawsze.

Córki Wawelu. Opowieść o jagiellońskich królewnach
Prowadź swój pług przez kości umarłych
Ślepnąc od świateł
Kwiat paproci. Tom 4. Przesilenie
Król
Morfina
Kwiat paproci. Tom 2. Noc Kupały
Wzgórze psów
Słoneczna trylogia. Tom 2. Zachcianek
Kwiat paproci. Tom 1. Szeptucha
Pięć lat kacetu
Ogród Zuzanny. Tom 2. Odważ się kochać