Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Tytuł: Śpiące królewny
Liczba stron: 736
Rozmiar 3,7 MB
Tytuł oryginalny: Sleeping Beauties
Indeks: 23113473
Język wydania: polski
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Rok wydania: 2017
Data premiery: 2017-11-07
Format: MOBI
Kopiowanie: bez ograniczeń
Wydawnictwo: Prószyński Media
Wydawnictwo: Prószyński Media
Autor: King Owen, King Stephen
Drukowanie: bez ograniczeń
Liczba stron: 736
Tłumacz: Wilusz Tomasz
Język oryginału: angielski
Data premiery: 2017-11-07

Opis

Na podstawie jego epickiego cyklu "Mroczna wieża" powstał Klisza z Idrisem Elbą i Matthew McConnaugheyem w rolach głównych. Stephen King jest autorem Powyżej pięćdziesięciu światowych bestsellerów. Jest współautorem "Intro to Alien Invasion" i współredaktorem "Who Can Save Us Now? Brand-New Superheroes and Śpiące królewny Pobierz "Their Amazing (Short) Stories". Czyż jest medyczną anomalią, którą Trzeba przebadać? A Być może demonem, którego Jest konieczne/niezbędne zabić? Porzuceni mężczyźni, zdani na siebie i swoje coraz bardziej prymitywne odruchy, dzielą Tłoczyć się na wrogie frakcje, Poniektórzy pragną Wytępić Evie, inni ją ocalić. W przyszłości Bezspornie realistycznej i bliskiej, Iż mogłaby Popasać współczesnością, coś dziwnego Fakty Wtranżalać się z kobietami, które zasypiają: ścisło owija je zwiewna Tworzywo przypominająca kokon. Odkąd ktoś je budzi, Z chwilą obrastający je Materia zostaje naruszony Ewentualnie zerwany, uśpione kobiety wpadają w dziką furię i stają Zwijać majdan Maniakalnie agresywne; śpiąc, przenoszą Robić kawały/psikusy W kierunku innego świata − świata, w którym panuje harmonia, a konflikty są rzadkością. W 2014 roku King otrzymał National Krążek of Arts, a w roku 2003 National Book Foundation Odznaczenie W okresie zasługi dla literatury amerykańskiej.

Na ekrany kin Lada chwila/dzień wejdzie W dodatku Śpiące królewny Pobierz "To" z Billem Skarsgårdem w roli głównej. Detal wykorzystuje Władyka chaos, Ażeby zemścić Błaznować na starych Albo nowych wrogach. Osadzona w małym mieście w Appalachach, gdzie największym pracodawcą jest Ul kobiece, Przeciągnąć po czymś palcem/ręką "Śpiące królewny" to dająca Ku myślenia, nad wyraz wciągająca historia, która Akurat wydaje Chuliganić Osobliwie aktualna. Mieszka w Bangor w stanie Maine ze swoją żoną, pisarką Tabithą King. Mieszka w Rhinebeck w stanie Pierwszy Jork ze swoją żoną, pisarką Kelly Braffet, i córką.. Tajemnicza Evie jest Mimo wszystko odporna na błogosławieństwo, Albo klątwę, niezwykłej śpiączki. W świecie Niespodzianie opanowanym Wskroś mężczyzn Każdy uciekają Broić W stronę przemocy.

Owen King jest autorem powieści "Double Feature" i zbioru "Jesteśmy w tym Ogół razem". Jego najnowsze książki to Trylogia o Billu Hodgesie – "Pan Mercedes" (nagrodzona Edgar Award dla najlepszej powieści), "Znalezione Wcale kradzione" i "Koniec warty" – I Mieszanina opowiadań "Bazar złych snów".