Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Prószyński Media
Liczba stron: 736
Rozmiar 3,7 MB
Data premiery: 2017-11-07
Tytuł: Śpiące królewny
Tytuł oryginalny: Sleeping Beauties
Autor: King Owen, King Stephen
Tłumacz: Wilusz Tomasz
Wydawnictwo: Prószyński Media
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 736
Data premiery: 2017-11-07
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 23113473

Opis

Jego najnowsze książki to trylogia o billu hodgesie – "pan mercedes" (nagrodzona edgar award dla najlepszej powieści), "znalezione nie kradzione" i "koniec warty" – oraz zbiór opowiadań "bazar złych snów". Na ekrany kin wkrótce wejdzie również "to" z billem skarsgårdem w roli głównej. Część Śpiące królewny Pobierz wykorzystuje panujący chaos, by zemścić się na starych bądź nowych wrogach. Osadzona w małym mieście w appalachach, gdzie największym pracodawcą jest więzienie kobiece, powieść "śpiące królewny" to dająca do myślenia, nadzwyczajnie wciągająca historia, która dziś wydaje się szczególnie aktualna. Owen king jest autorem powieści "double feature" i zbioru "jesteśmy w tym wszyscy razem". W 2014 roku king otrzymał national medal of arts, a w roku 2003 national book foundation medal za zasługi dla literatury amerykańskiej. Gdy ktoś je budzi, gdy obrastający je materiał zostaje naruszony bądź zerwany, uśpione kobiety wpadają w dziką furię i stają się szaleńczo agresywne; śpiąc, przenoszą się do innego świata − świata, w którym panuje harmonia, a konflikty są rzadkością.

Mieszka w rhinebeck w stanie nowy jork ze swoją żoną, pisarką kelly braffet, i córką. Tajemnicza evie jest jednak odporna na błogosławieństwo, bądź klątwę, niezwykłej śpiączki. Mieszka w bangor w stanie maine ze swoją żoną, pisarką tabithą king. Stephen king jest autorem ponad pięćdziesięciu światowych bestsellerów.. Na podstawie jego epickiego cyklu "mroczna wieża" powstał film z idrisem elbą i matthew mcconnaugheyem w rolach głównych. w przyszłości tak realistycznej i bliskiej, że mogłaby być współczesnością, coś dziwnego dzieje się z kobietami, które zasypiają: szczelnie owija je zwiewna substancja przypominająca Śpiące królewny Pobierz kokon. .

W świecie nagle opanowanym przez mężczyzn wszyscy uciekają się do przemocy. Czy jest medyczną anomalią, którą należy przebadać? a może demonem, którego trzeba zabić? porzuceni mężczyźni, zdani na siebie i swoje coraz bardziej prymitywne odruchy, dzielą się na wrogie frakcje, niektórzy pragną zabić evie, inni ją ocalić. Jest współautorem "intro to alien invasion" i współredaktorem "who can save us now? brand-new superheroes and "their amazing (short) stories".

Synteza nadprzestrzeni. Tom 1. Irvin
Rozbite imperium. Boccor
Przywrócony. Tom 2. Zenit
Siedem królestw. Księga 4. Karmazynowa korona
Dwór cierni i róż. Tom 1
Korneliusz i Incendium
Druga Wojna z Formidami. Tom 1. Przygotowania
Światłoczuły
Córka dymu i kości. Tom 2. Sny bogów i potworów
Ten pierwszy raz
Dziwne dni
Jakub Wędrowycz. Tom 1. Kroniki Jakuba Wędrowycza