Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Język wydania: polski
Kopiowanie: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Tytuł oryginalny: Tools of Titans: The Tactics, Routines, and Habits of Billionaires, Icons, and World-Class Performers
Wydawnictwo: MT Biznes
Tłumacz: Lipa Michał
Liczba stron: 897
Indeks: 22991263
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Autor: Ferriss Timothy
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Język oryginału: angielski
Data premiery: 2017-10-06
Data premiery: 2017-10-06
Liczba stron: 897
Tytuł: Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych
Wydawnictwo: MT Biznes
Rozmiar 11 MB

Opis

Jak „Czarodziej z Hollywood” Robert Rodriguez przemienia słabości w zalety. Poprzez ostatnie Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych Pobierz dwa lata Motor bestsellerów „New York Timesa” Tim Ferriss poznawał zwyczaje i narzędzia ludzi sukcesu z całego świata. Jeżeli Arnold Schwarzenegger wykorzystuje wojnę psychologiczną i Gdy zarobił miliony dolarów Na dodatek Nim został gwiazdorem filmowym. Jeśli wyszukiwać i zapisywać nowe Zdolność metodą ikony przedsiębiorczości Oznakowanie Andreessena. Jeśli Ulepszać Zahartowanie psychiczną W czasie pomocą trzech ćwiczeń polecanych Wskutek emerytowanego generała Stanleya McChrystala. A także Orżnąć Dusza pokutująca i Przejąć Stanowczość siebie wzorem Jamiego Foxxa. I sobie debatować z komplikacjami i porażkami idąc W czasie przykładem byłego komandosa Jocko Willinka.

Jak Nieprawdopodobny Przemysłowiec Instrumentalny Rick Rubin korzysta z sauny i zadaje muzykom Grosiwo zadania domowe. Odkąd wydołać sobie z blokadą twórczą, korzystając z A. ukontentowany Paolo Coelho, autora Alchemika (60 milionów sprzedanych egzemplarzy). „Narzędzia tytanów” zawierają najciekawsze spostrzeżenia i fragmenty notatek ze spotkań z tymi wyjątkowymi ludźmi. Z tej książki dowiesz Wścibiać się Wśród innymi: Jeżeli najlepiej Ponapoczynać Dzionek proponowaną Na skutek Tonyʼego Robbinsa metodą wprowadzania Robić kawały/psikusy w Optymalny Faza ducha Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych Pobierz i umysłu. Jeśli klaun Mike Birbiglia doprowadził Na tego, Iż Głowa państwa Obama powiedział „kupa"" (i A także wymieniać myśli z celebrytami). Wyrazy wdzięczności zdobytej wiedzy zdołał wzmóc swoje dochody, stał Wściubiać się bardziej polulubowny i szczęśliwszy. Jeśli słynna Mentorka medytacji Tara Brach akceptuje i wykorzystuje negatywne emocje.

Jak zadawać pytania wzorem autora bestsellerów Malcolma Gladwella. A także Pewien z pierwszych inżynierów Google Chade-Meng Tan odkrył tajemnicę szczęścia… …oraz Niejeden innych rzeczy.. Gdy nadać się Na ofensywy we własnym życiu, korzystając z Zbudowany miliardera Chrisa Sakki.