Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: MT Biznes
Liczba stron: 897
Rozmiar 11 MB
Data premiery: 2017-10-06
Tytuł: Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych
Tytuł oryginalny: Tools of Titans: The Tactics, Routines, and Habits of Billionaires, Icons, and World-Class Performers
Autor: Ferriss Timothy
Tłumacz: Lipa Michał
Wydawnictwo: MT Biznes
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 897
Data premiery: 2017-10-06
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22991263

Opis

Jak sobie radzić z komplikacjami i porażkami idąc za przykładem byłego komandosa jocko willinka. „narzędzia tytanów” zawierają najciekawsze spostrzeżenia i fragmenty notatek ze spotkań z tymi wyjątkowymi ludźmi. Jak arnold schwarzenegger wykorzystuje wojnę psychologiczną i jak zarobił miliony dolarów jeszcze zanim został gwiazdorem filmowym. Dzięki zdobytej wiedzy zdołał podwoić swoje dochody, stał się bardziej elastyczny i szczęśliwszy. Jak legendarny producent muzyczny rick rubin korzysta z sauny i zadaje Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych Pobierz muzykom drobne zadania domowe. Jak pokonać strach i zdobyć pewność siebie wzorem jamiego foxxa. Jak rozwijać odporność psychiczną za pomocą trzech ćwiczeń polecanych przez emerytowanego generała stanleya mcchrystala.

Jak „czarodziej z hollywood” robert rodriguez przemienia słabości w zalety. Jak przejść do ofensywy we własnym życiu, korzystając z rad miliardera chrisa sakki. Jak komik mike birbiglia doprowadził do tego, że prezydent obama powiedział „kupa"" (i jak rozmawiać z celebrytami). Jak jeden z pierwszych inżynierów google chade-meng tan odkrył tajemnicę szczęścia… Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych Pobierz …oraz wielu innych rzeczy. Jak wyszukiwać i testować nowe możliwości metodą ikony przedsiębiorczości marka andreessena. Jak zadawać pytania wzorem autora bestsellerów malcolma gladwella. Z tej książki dowiesz się między innymi: jak najlepiej zacząć dzień proponowaną przez tonyʼego robbinsa metodą wprowadzania się w odpowiedni stan ducha i umysłu.

Jak poradzić sobie z blokadą twórczą, korzystając z rad paolo coelho, autora alchemika (60 milionów sprzedanych egzemplarzy). Przez ostatnie dwa lata autor bestsellerów „new york timesa” tim ferriss poznawał zwyczaje i narzędzia ludzi sukcesu z całego świata. Jak słynna nauczycielka medytacji tara brach akceptuje i wykorzystuje negatywne emocje. ..

Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie
Bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym
Ekonomia w jednej lekcji
Scrum. Czyli jak robić dwa razy więcej dwa razy szybciej
Sztuka wojny
Myśl!... i bogać się
Negocjuj jakby od tego zależało twoje życie
Giełda papierów wartościowych dla bystrzaków
Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności
Zarobić milion, idąc pod prąd
Twoja firma w social mediach. Podręcznik marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw
Nowy jednominutowy menedżer