Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Liczba stron: 262
Rozmiar 20,4 MB
Data premiery: 2017-10-11
Tytuł: Rywalizacja totalna. Wojny za kulisami F1
Tytuł oryginalny: Total Competition: Lessons in Strategy from Formula One
Autor: Brawn Ross, Parr Adam
Tłumacz: Sałbut Bartosz
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 262
Data premiery: 2017-10-11
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22959201

Opis

Dzięki rywalizacji totalnej dowiesz się, jak wiele detali decyduje o końcowym sukcesie w formule 1. Ross brawn, weteran i zwycięzca wielu zakulisowych rozgrywek, intryg i batalii, przybliża drapieżny świat, w którym walka kierowców i zespołów jest tylko wierzchołkiem skomplikowanej rywalizacji na różnych frontach. Potrafił się oprzeć nawet władzy berniego ecclestone’a, aż w końcu przejął część jego obowiązków. To także praktyczny poradnik dla menadżerów i właścicieli firm, którzy chcą osiągnąć sukces w swojej branży. "certyfikowany geniusz – to najbliższe prawdzie określenie rossa brawna." wall street journal kulisy wielkiego biznesu f1 przyłożył rękę do 20 mistrzowskich tytułów – zarówno kierowców, jak i konstruktorów. Teraz – już jako dyrektor zarządzający f1 – ross brawn dzieli się z czytelnikami swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem. Brawn i parr odsłaniają kulisy sportowej rywalizacji, w której nie mniej ważna jest ekonomia, polityka i przede wszystkim Rywalizacja totalna. Wojny za kulisami F1 Pobierz – mądre zarządzanie." marcin walków, dziennikarz business insider polska .

Koniecznie musisz to przeczytać! "kulisy formuły Rywalizacja totalna. Wojny za kulisami F1 Pobierz 1 przypominają prawdziwy teatr wojenny, w którym bój o dominację toczy się na wielu płaszczyznach. To pouczająca opowieść o najważniejszych ludziach tego sportu, zakulisowych gierkach, sztuce wywiadowczej i interpretowaniu regulaminu na swoją korzyść. Wyjaśnia, dlaczego fernando alonso jest lepszy od sebastiana vettela, który miliarder próbował przejąć hondę i dlaczego red bull nie zdołał powtórzyć wyczynu ferrari. Szybko piął się po szczeblach kariery w williamsie, w benettonie udanie współpracował z schumacherem, razem z niemcem budując potęgę ferrari w latach 1996–2006, by wreszcie niespodziewanie triumfować z własnym zespołem brawn gp w 2009 roku. Historia prawdziwa, choć nie zawsze piękna. Za sukcesami odnoszonymi na właściwym polu bitwy, czyli na torze wyścigowym, stoi biegłość polityczna, uprzedzanie ruchów przeciwnika, budowa odpowiedniego zaplecza, nawet działania wywiadowcze. Formuła 1, jakiej nie znałeś.

To samo mogą powiedzieć michael schumacher i jenson button." michał gąsiorowski, dziennikarz radiowej trójki, komentator f1 w eleven sports "prędkość i technika to za mało, by być pierwszym na mecie wyścigu formuły 1. Lewis hamilton do dziś powtarza, że nie zdobyłby tylu tytułów, gdyby nie ross.. Opowiada, w jaki sposób michael schumacher zyskiwał przewagę nad rywalami i jakie były kulisy jego odejścia z benettona. Przed czytelnikami tej książki stoi niepowtarzalna okazja, by poznać królową sportów motorowych oczami faceta, który nie tyle wyśmienicie zna formułę 1, co – w kwestiach politycznych i biznesowych – od dekad ją współtworzy." cezary gutowski, dziennikarz motoryzacyjny "ross brawn jest jak haker, który przeszedł na stronę rządową. To nie jest książka tylko dla fanów wyścigów: lekcje strategii z formuły 1 mogą przydać się w każdej dziedzinie życia." mikołaj sokół, dziennikarz i komentator f1 w eleven sports "to nazwisko zna każdy prawdziwy fan formuły 1, ale mało kto zdaje sobie sprawę, jak potężne zakulisowe wpływy miał w tym sporcie ross brawn jeszcze jako dyrektor techniczny ferrari czy – później – jako twórca obecnej potęgi mercedesa. Całe życie szukał luk w przepisach, by teraz samemu je tworzyć.

Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu
Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
Iluzja percepcji. Część 1. Stek bzdur
Znaki drogowe na wesoło
Koordynacja wzrokowo-ruchowa. Karty pracy dla klas 1-3 szkoły podstawowej
Czego mąż ci nie mówi?
Szydełko. Ozdoby i dekoracje. Zrób to sama. Moje hobby
Trening ikigai
Toksyczne słowa. Słowna agresja w związkach
Trening świadomego śnienia. Techniki mindfulness, joga snu i buddyjskie medytacje na uważne życie
Oddawaj, to moje! Konflikty i agresja w przedszkolu
Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie