Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Czwarta strona
Liczba stron: 291
Rozmiar 9,6 MB
Data premiery: 2017-10-11
Tytuł: Krystyno, nie denerwuj matki
Autor: Grzesiak Michalina
Wydawnictwo: Czwarta strona
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 291
Data premiery: 2017-10-11
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22945051

Opis

. . O wszystkim. Do bólu prawdziwa. Ta książka to Krystyno, nie denerwuj matki Pobierz zapis ewolucji kobiety. . Serio. Od pierwszej do ostatniej strony wciaga w rollercoaster emocji od histerycznych wybuchów śmiechu, bo równie niekontrolowane zanoszenie się płaczem.

Nie ja. To taki poradnik: jak mając dzieci, męża, psa, kredyty nie zwariować. Że wyląduję w mieszkaniu wielkości komórki pod schodami, zacznę systematyczną walkę z charczącym kiblem i tetrisem gratów uzbieranych w ciągu dwóch lat zmian, upychanych skrupulatnie w wolne dziury dwudziestu siedmiu metrów łódzkiej kawalerki.. Generalnie dla wszystkich, którzy mają choć jedno dziecko, które wywraca świat do góry nogami, masę obowiązków, marzeń, ambicji i potrzebę miłości. O tym, jak karmiłam się dystansem do siebie, oczekiwań i odbioru rzeczywistości, żeby nikogo nie zabić, nikogo nie zabić i przypadkiem, gdybym się kiedyś zapomniała – nikogo nie zabić. Świetna książka. kto by pomyślał, że odebrany odruchowo nad talerzem parujących klusek telefon zmieni moje życie o Krystyno, nie denerwuj matki Pobierz 180 stopni. Napisana z humorem książka uczy i bawi.

O tym, jak pikachu zmienił się w raichu. Bardzo polecam.. Ja się nie spodziewałam. Pozycja obowiązkowa dla rodziców - każdy kto dysponuje choć jedną pociechą powinien przeczytać, choćby po to by ze zrozumieniem kiwać co chwilę głową i powtarzać "boże, tak tak - ja też". O tym, jak się kocha, nawet kiedy się wątpi, i o tym, jak mężczyźni wierzą w depilację bikini pęsetą. Wciąga od pierwszych stron.. Kto by przypuszczał, że w końcu rzucę wszystkim w pizdu, zaciągnę drugi hipoteczny i wyniosę Krystyno, nie denerwuj matki Pobierz się na przedmieścia już nie sama, a z rodziną w pełnym znaczeniu tego słowa. Cudowna.

Polecam wszystkim rodzicom.. Polecam każdemu. .

Armenia. W krainie chaczkarów, wulkanów i moreli
Obywatel Coke. Kapitalizm według Coca-Coli
Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania
A oni wciąż mnie szukają
Pod Wędrownym aniołem
Maroko. W labiryncie orientalnych medyn
Jerzy Dziewulski o polskiej policji
Kreta
Terremoto
Niewyjaśnione spiski naszych czasów. Tom 2. Zamachy terrorystyczne, zagadkowe katastrofy, tajne stowarzyszenia, fałszerstwa, seryjni mordercy
Echa dawnej Warszawy. Praga
Czarna