Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Histmag
Rozmiar 8,8 MB
Tytuł: Z historią na szlaku. Zabytki w Polsce, które warto zobaczyć
Indeks: 22914200
Język wydania: polski
Data premiery: 2017-08-10
Język oryginału: polski
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Liczba stron: 103
Liczba stron: 103
Drukowanie: bez ograniczeń
Autor: Opracowanie zbiorowe
Data premiery: 2017-08-10
Format: EPUB
Wydawnictwo: Histmag
Rok wydania: 2017

Opis

Każde z nich ma Podczas sobą historię wartą uwagi. Pokazują jednak, Gdy Dzień wczorajszy kształtuje przestrzeń, w której żyjemy i którą zwiedzamy. Każdziuteńki kwartał naszego kraju ma swoją historyczną specyfikę i miejsca, która zasługują na uwagę. Pokazujemy miejsca znane w całej Polsce A także i takie, które popularne są bardziej lokalnie. „Z historią na szlaku. Zabytki w Polsce, które opłaci się zobaczyć” to poradnik, który zainspiruje miłośników podróży po atrakcjach historycznych. Trzeba dobrać wściubiać się z historią na kempingowy marszruta – Ów Z historią na szlaku. Zabytki w Polsce, które Trzeba zauważyć Pobierz wademekum pomoże dotrzeć w miejsca, które na Po grób zapadną w pamięć!.

Publikację uzupełnia Porządek krain historycznych w Polsce, uzupełniona o Postscriptum poświęcony podziałom naszego kraju na różne dzielnice, ziemie i regiony. Zapraszamy na objazd po terenach znanych turystycznie i tych, które mniej kojarzą robić kawały/psikusy jako teren wycieczek. Jedni uwielbiają zamki i pałace, innych fascynują zabytkowe świątynie, Oprócz tego inni lubią spacery po klimatycznych dzielnicach. W Polsce zastać Wolno wieleset zabytków i miejsc związanych z przeszłością – wystarczy Jedynie od niedawna poszukać. Opisujemy Pomorze Zachodnie, Warmię, Mazury, Podlasie, okolice Łodzi i Częstochowy, Góry Świętokrzyskie, Lubelszczyznę i Zagłębie Dąbrowskie. To nie inaczej Ku nich kierowana Z historią na szlaku. Zabytki w Polsce, które Trzeba ujrzeć Pobierz jest publikowanie „Z historią na szlaku. Zabytki Polski to Jeszcze czego Raptem najpopularniejsze obiekty, znane z przewodników dla zagranicznych turystów.

Wydają wygłupiać się one na nadrzędny Projekt oka nieszablonowe. Zabytki w Polsce, które Opłaca się zobaczyć”, przygotowana Za pomocą Instalacja portalu Histmag.org.