Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Fronda
Liczba stron: 197
Rozmiar 1 MB
Data premiery: 2017-08-23
Tytuł: Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu
Autor: van der Aardweg Gerard J.M.
Tłumacz: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Fronda
Język wydania: polski
Język oryginału: holenderski
Liczba stron: 197
Data premiery: 2017-08-23
Rok wydania: 2017
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22865281

Opis

Przez ten czas zdołał pomóc setkom homoseksualistów, którzy dzięki niemu osiągnęli stałą dyspozycję do zawarcia trwałego związku heteroseksualnego. Dlaczego prowadzisz dystrybucję fałszywych naukowo tez, które powodują realne nieszczęścia Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Pobierz w polskich rodzinach, gdzie rodzice chcą uleczyć homoseksualizm swojego dziecka? homoseksualizm nie jest chorobą. Jego terapeutyczne metody cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie, o czym świadczą liczne książki van den aardwega, tłumaczone na języki obce (po polsku ukazała się w 1999 roku praca pt. . Homoseksualizm i nadzieja). To tak, jakby przekonywać czytelników, że ziemia jest płaska, a wokół niej krąży słońce, albo leczyć ludzi np. W 2016 roku polskie towarzystwo seksuologiczne wydało stanowisko, w którym czytamy: "propagowanie terapii polegających na korekcie, konwersji czy reparacji orientacji homo- czy biseksualnej w kierunku wyłącznie heteroseksualnej jest niezgodne ze współczesną wiedzą na temat seksualności człowieka i może zaowocować poważnymi niekorzystnymi skutkami psychologicznymi dla osób poddawanych tego typu oddziaływaniom". Stronnicza, katolicka książka, która może być szkodliwa - żałosna próba skonwertowania na religię osoby, które mają problemy z samoakceptacją..

.. Nie wystarczy jedynie poprzedzenie jej opisu komentarzem.   opis wydawcy: holenderski psycholog, profesor gerard van den aardweg, od połowy lat sześćdziesiątych xx wieku prowadzi praktykę terapii osób o skłonnościach homoseksualnych. . treść niniejszej publikacji opisuje terapię konwersyjną, która w opinii takich organizacji jak who i onz została uznana za szkodliwą dla zdrowia i niezgodną z aktualnym Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Pobierz stanem wiedzy medycznej. Nie liczcie na moje zakupy.. .

Pełna fałszywych i ubliżających informacji. Dlatego do czasu wycofania ze sprzedaży tej książki nie będę robił u was zakupów. Naprawdę ktoś w empiik'u uznał, że można zarobić na tej g*nej książce ? czy po prostu kierownictwo firmy zostało już przejęte przez katolickich fundamentalistów ? nie musicie odpowiadać - więcej swoich pieniędzy u was nie zostawię i będę nawiać do tego każdego komu zależy na prawdziwej normalności.. Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Pobierz Polityka firmy i zasłanianie się cenzurą to najprostsze a zarazem najglupsze wytłumaczenie. . Świetne! dzięki tej książce wyleczyłam brata. Empik sprzedaje zabobon.

Mamy xxi wiek - wstyd i żenada, dla empiku za promowanie również.. . Szkoda tego nawet jakoś obszerniej komentować - żenada ze strony Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Pobierz empiku, promowanie takiej "książki".... . Koszmar. Obawiam się, że próba naprawy reputacji podczas parady równości nic nie dała drogi empiku. Polecam!.

Mam nadzieję, że niedługo w polsce, jak w całym Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Pobierz cywilizowanym świecie, nazywanie homoseksualności chorobą będzie karalne.. . Brak słów na tą głupotę a autor powinien iść się leczyć. Sprzedaż książki szerzącej nienawiść i uprzedzenia do innych ludzi uważam za całkowicie niedopuszczalne. Oczywiście większość "recenzentów" nie miała książki w ręku. Bardzo proszę o nie dystrybuowanie, bo nie chcę z państwa usług zrezygnować, a będę zmuszony, bo nie zgadzam się na depresje i samobójstwa młodzieży lgbt.. Brawo, dla wszystkich kumatych przesyłam utwór o tej zarazie: https://www.youtube.com/watch?v=scadimh9c70.

Pytanie co jest ważniejsze dla firmy. Heteroseksizm..... . Jest to kśążka żenująca dyskryminująca odmiennoś sexualną to wstyd że empik to sprzedaje. Dla mnie to odważny głos w "poprawnym politycznie świecie" i próba wywołania Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Pobierz merytorycznej dyskusji. . Podane zostały wyniki naukowych badań i długoletnich obserwacji - dla mnie to dobra podstawa.

Utrata klientów udając, że nie jest się cenzorem, czy rezygnacja ze sprzsdaxy książki niezgodnej z aktualną opinią onz i innych organizacji.. . . Książka mogłaby być wydawana w średniowieczu. Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Pobierz . Nie polecam!. .

. . . . No i dobrze że ktoś się zainteresował ta paskunda chorobą jaką jest homoseksualizm. Jest w internecie wielu sprzedawców książek Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Pobierz i płyt wykazujących znacznie większą wrażliwość społeczną i tolerancję wobec mniejszości, ich będę wspierać wydając u nich swoje pieniądze.. Zdecydowanie odradzam..

Dodatkowo polecam muzykoterapię: https://www.youtube.com/watch?v=scadimh9c70. Od ponad 10 lat mam u was konto. . Dobrze, że kph podjęło inicjatywę... Nie rozumiem jak można wypuszczać do sprzedaży tego typu książkę, świat się kończy. Drogi empiku, kupuję tu polskie płyty i ebooki i jestem zadowolonym klientem. . Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Pobierz

Treść subiektywna, niezgodna z prawdą. Będę także namawiał do tego moją rodzinę i znajomych. Bez przesady. Rudych. . Niezgodna z obecną wiedzą medyczną. Wiele osób jest zdania, że sprzedawanie książki która namawia do leczenia osób które tego nie wymagają a wręcz może to im zaszkodzić, jest w 21 wieku niegodne. Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Pobierz

Myślałam, że empik jest rzetelnym sklepem.

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
Iluzja percepcji. Część 1. Stek bzdur
Znaki drogowe na wesoło
Koordynacja wzrokowo-ruchowa. Karty pracy dla klas 1-3 szkoły podstawowej
Czego mąż ci nie mówi?
Szydełko. Ozdoby i dekoracje. Zrób to sama. Moje hobby
Trening ikigai
Toksyczne słowa. Słowna agresja w związkach
Trening świadomego śnienia. Techniki mindfulness, joga snu i buddyjskie medytacje na uważne życie
Oddawaj, to moje! Konflikty i agresja w przedszkolu
Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie
Spokojny sen. Przewodnik dla rodziców niemowląt i małych dzieci