Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: HarperCollins
Liczba stron: 380
Rozmiar 1,9 MB
Data premiery: 2017-09-06
Tytuł: Lifeblood. Krew życia
Autor: Showalter Gena
Tłumacz: Żuławnik Jacek
Wydawnictwo: HarperCollins
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 380
Data premiery: 2017-09-06
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22745354

Opis

Obdarzona niezwykłymi umiejętnościami tenley jest cennym nabytkiem dla trojki, ale śmiertelnym zagrożeniem dla miriady.. Tym bardziej, że nie każda kontynuacja tworzy spójną całość. Tym trudniejszą, że właśnie trwa wojna, na której nie bierze się jeńców. Mało tego sprawiła, że nie od tej książki Lifeblood. Krew życia Pobierz nie da się oderwać. Gdy wydaje się, że jej misja zakończy się powodzeniem, tenley staje przed najtrudniejszym wyborem – jeżeli wykona zadanie, zniszczy człowieka, który może dać jej szczęście . . tenley żyje w świecie, w którym trzeba zdecydować, czy po śmierci przyłączyć się do stronnictwa trojki, czy do miriady. Niestety w skutek tego musiała rozstać się z chłopakiem, którego obdarzyła uczuciem.

Każde ze stronnictw chce niepodzielnie panować nad światem, nie ma mowy o kompromisie. Bardzo szybko przydzielana Lifeblood. Krew życia Pobierz jest do zadań, misji, które ją przytłaczają. Wybiera trojkę i od razu wyrusza na pierwszą misję. Tym czasem walka pomiędzy obiema krainami staje się coraz bardziej zacięta. Jako plus uznaję również to, że przedstawiony konflikt pomiędzy miriadą, a trojką wnosi wiele do tej historii, dzięki temu jesteśmy w stanie wyczuć wszystkie emocje bohaterki, począwszy od strachu po waleczność. Chłopakiem, który pomimo tego, że jest z przeciwnego świata, nadal naraża swoje życie, aby jej pomóc. To druga książka tej autorki jaką miałam możliwość przeczytać i szczerze powiem, że nie żałuję.

Wielką pociechą jest dla niej fakt, że znów może zaufać killianowi. Autorka zawarła wiele szczegółowych opisów miejsca do którego trafiła ten i codziennego życia po śmierci. Musi więc ciężko pracować na to, Lifeblood. Krew życia Pobierz aby zdobyć szacunek w oczach trojkan. Polecam obie części. . Posiada nieograniczoną wyobraźnię i kiedy masz wrażenie, że nic cię nie zdziwi, nagle dzieje się coś czego się nie spodziewasz. Trudno się tu doszukać jakichś minusów.

Czasem, coś co jest dobre dla innych, niekoniecznie jest dobre dla nas. Co nie sprawia, że książka jest nudna, a pozwala nam głębiej wczuć się w akcję i nie śpieszy się z wydarzeniami. Wybór był trudny, ale padło na trojke. Krew życia to dobra kontynuacja. Autorka tak manewruje bohaterami, że z czasem nie wiadomo komu ufać, a na kogo wziąć rezerwę. Jest to książka napisana z genialnym wyczuciem i smakiem. Lifeblood. Krew życia Pobierz Jako kontynuacja jest wręcz znakomita..

Początkowo skupia się na ukazaniu wykreowanego świata. Wykorzystują zakażone osoby, by manipulować poczynaniami trojki. Powiem szczerze, że z niecierpliwością będę czekać na ciąg dalszy tej historii. Małymi krokami odkrywa Lifeblood. Krew życia Pobierz poszczególne karty. Wszystko to wydaje się zbyt wielkim ciężarem dla tak młodej dziewczyny. Zawiera jednocześnie mądrości jak i zmaga się z wyimaginowanymi problemami nastoletnich bohaterów. Genialna książka! przyjemnie się czyta! polecam najpierw przeczytać 1 część (firstlife)..

Konflikt eskaluje dzięki odkryciu miriady, jakim jest półcień. Krew życia jest Lifeblood. Krew życia Pobierz dobrą powieścią sama w sobie. W życiu bardzo często dokonujemy wyborów. Ten musi przejść szkolenie, jest jedynym przewodnikiem, musi także złamać swój klucz, a nie ma na to zbyt wiele czasu. W trakcie czytania rodzi się ciekawy, magiczny klimat, ale także wiele niepewności i znaków zapytania. Atmosfera się zagęszcza, tym bardziej, że po stronie światła znalazł się szpieg ciemności. .

Początkowo ten jest szczęśliwa, że w końcu spotyka sporą część swojej rodziny, jednak nie każdy jest dla niej życzliwy. Rozwój fabuły oraz głównej bohaterki, jest bardzo dobrym atutem, aby polecić tę książkę innym czytelnikom. Uczucie darzące do chłopaka z miriady zdecydowanie nie Lifeblood. Krew życia Pobierz poprawia jej wizerunku. Muszę przyznać, że gena mnie zaskoczyła. Pisana z pomysłem i dedykowana młodzieży. Rewelacja . Jak dla mnie lifeblood.

Tenley dokonała wyboru, ale czy jest z niego zadowolona? ten zakańczając swoje pierwsze życie musiała dokonać wyboru, albo sprzymierzy się z trojką, albo z miriadą, z jednym z niesamowitych światów, w których istnieje życie po śmierci. Tworzy kilka wątków i je rozwija. Kiedy w końcu jej się to udaje i tak nie jest łatwo. Z ich konsekwencjami nie raz musimy zmagać się bardzo długo, a przecież nie każdy wybór jest trafiony, bywa tak, że ich żałujemy.

Kim jesteś, Sky?
Victor Junior nr 19 (343). 21 września 2017
Próba krwi i stali. Tom 3. Tracato
Duff. Ta brzydka i gruba
Bromby i Fikandra wieczór autorski
Say it.
Moje serce należy do ciebie
Koń na receptę
Mądrość wiedźmy
Podróż do środka Ziemi
Victor Gimnazjalista nr 18/450
Wyspa Mgieł