Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 1165
Rozmiar 5,5 MB
Data premiery: 2017-08-30
Tytuł: To
Autor: King Stephen
Tłumacz: Lipski Robert
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 1165
Data premiery: 2017-08-30
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22740328

Opis

. To Pobierz . Poluje na dzieci. Polecam nie pożałujesz.. Tylko dzieci potrafią dostrzec to. Dlatego 4 of 5 geiazdek.. Mija dwadzieścia kilka lat i to powraca. :).

najbardziej przerażająca ze wszystkich powieści stephena kinga! ciebie też porwie to… derry w stanie maine to miejsce ledwie widoczne na mapie.. Książka dobra i wciągająca ale osobiście uważam że nie jest potrzebne aby używać tyle wulgaryzmów. I dlatego właśnie one stają do walki z potworem. Książka jest świetna, wciągająca. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postaci – klauna, ogromnego To Pobierz ptaszyska, głosu w rurach. . W kanałach miasteczka zalęgło się to. Książka pochłonęła mnie całkowicie...gorąco polecam każdemu kto lubi się bać...

Dochodzi tu do wyjątkowej eskalacji zbrodni, okrutnych morderstw, gwałtów i tajemniczych To Pobierz wypadków. Polecam !!!. Dzieci są już dorosłymi, ale muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność i odwagę, by skutecznie stawić mu czoła. Najlepsz książka kinga. . . .

Tak nieprzewidywalnie napisana przez king'a książka że już od pierwszych stron wciąga i nie można się doczekać co będzie dalej..

Rysa
Lipowo. Tom 2. Więcej czerwieni
Harry Hole. Tom 11. Pragnienie
Lipowo. Tom 3. Trzydziesta pierwsza
Konklawe
Vestmanna. Tom 1. Enklawa
Wampir
Czarna loteria
Dziewczyna z pociągu
Wieża milczenia
Skandal z Modiglianim
Najszczęśliwsza