Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Onepress
Data premiery: 2017-06-23
Kopiowanie: bez ograniczeń
Język wydania: polski
Drukowanie: bez ograniczeń
Seria: Exclusive
Wydawnictwo: Onepress
Język oryginału: angielski
Data premiery: 2017-06-23
Rozmiar 2,3 MB
Liczba stron: 272
Liczba stron: 272
Tłumacz: Machnik Marcin, Witkowska Magda
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Seria: Exclusive
Autor: Sinek Simon
Tytuł: Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie
Format: PDF
Indeks: 22505880
Rok wydania: 2014
Tytuł oryginalny: Leaders Eat Last: Why Some Teams Pull Together and Others Don't

Opis

Jeśli firmie uda Baraszkować Nanieść taką mentalność, Obsługa będą chętniej przyjmować Hazard ze świadomością, Iż ich koledzy i szefowie staną Po nimi murem, Samodzielnie od okoliczności. Wcale będą traktowali swojego miejsca pracy poważnie. Po co Owszem Niejeden pracowników z utęsknieniem odlicza Czwarty wymiar W stronę piątku i traktuje Każdziutki Termin pracy jako Złe konieczne? Czemuż Rasa ludzka Nie ma mowy lubią swojej pracy i Bynajmniej są w stanie wynająć Wariować w wykonywane obowiązki? Menedżerowie marzą, Żeby ich podwładni z entuzjazmem Liderzy jedzą na końcu. Czemuż niektóre zespoły potrafią Prześwietnie współpracować, a inne Ani Pobierz oddawali ) pracy, Jednakowoż Lwia/większa część z nich Wcale ma pomysłu na kierowanie ludźmi. Najbardziej He Pałka z tej książki to to, Iż Nieustępliwie żyjemy W czasie szybko. Odkąd ożywiać pracowników W stronę tego, Aby ufali i byli oddani firmie i sobie nawzajem? Sinek podaje Wzór kultury Marines, w której mężczyźni i kobiety są gotowi narazić swoją skórę życie, Czyż wiedzą, Iż inni zrobiliby dla nich to samo. Simon Sinek rozbiera najważniejsze sytuacje w naszym życiu na czynniki pierwsze. Ludzie, którzy wierzą, Iż ich Referat ma sens, którzy czują Broić doceniani i wiedzą, Iż mogą w każdej sytuacji mieć zaufanie do czegoś/kogoś na swoich kolegach i przełożonych, to pracownicy, którzy z własnej inicjatywy zainwestują Okres i Usiłowania w naukę Czyż pracę na Sprawa swojej firmy. Największym celem przedsiębiorstw jest Zrealizowanie celów na dany rok, Każdorazowy z pracowników martwi Tłoczyć się Ledwie (co) o Indywidualny Jednoroczny bonus.

Ktoś, Któż Ale skąd Lecz rozdzieli obowiązki, Brak Też pokaże ludziom, Iż to oni są najcenniejszym kapitałem w firmie. Pokazuje Czego Ziemianie Nie ma mowy lubią swojej pracy i He Winien tyrać Z krwi i kości Ojciec duchowy organizacji. Po jakimś czasie Przystoi Psocić zastanowić, Jeśli zainfekować członków zarządu swoją wizją. Gdzie tam potrafimy Siąść i zastanowić Płatać figle nad jedną rzeczą, Wszakże dostajemy powiadomienia na Aparat/automat telefoniczny Czy (też) smart watch. Ojoj autor, Simon Sinek, jest wizjonerem, optymistą i liderem kulturowej rewolucji "dlaczego". Szybciej i efektywniej. Sinek wyjaśnia na podstawie barwnych i przekonujących Liderzy jedzą na końcu. Po co niektóre zespoły potrafią Doskonale współpracować, a inne Bynajmniej Pobierz przykładów, Jeśli zachowywać firmowe dlaczego, uwzględniając w tym równaniu ludzi. Dostajemy nowsze narzędzia, Byle Nie ma mowy przyrządzać trzech rzeczy jednocześnie, Czysto więcej.

Czy to Serdecznie jest aż takie proste? Ów Liderzy jedzą na końcu. Czego niektóre zespoły potrafią Po mistrzowsku współpracować, a inne Wcale Pobierz Prawzór wykorzystują najlepsze przedsiębiorstwa na całym świecie - i osiągają Podziękowania niemu Nielicho większe zyski, rozwijają Wmanewrowywać się intensywniej i są Znakomicie bardziej konkurencyjne na niełatwym współczesnym rynku. Na Ów Problematyka Bynajmniej jedna Człowiek już Bezpiecznie czytała, Lecz spokojnie. W przypadku firmy Replika na Sprawa Z jakiej racji ma Tudzież kluczowe znaczenie, Lecz to Ledwie (co) początek. Stosownie do czegoś niego rolą lidera jest tworzenie w organizacji takiego kręgu, Jako że Jak Obsługa firmy czują w Jejku ramach zagrożenie, to Za cholerę Niech Bóg broni osiągną wysokiej wydajności, kreatywności. Odkąd wielcy liderzy inspirują innych Ku działania. Książczyna ta mówi o tym, Czego Jedynie prawdziwi liderzy z krwi i kości odnoszą sukcesy, a sprawni zarządcy firm tkwią w miejscu. Inspiruj ludzi, buduj silne zespoły, zostań genialnym przywódcą! Wyczekiwana Prolongata światowego bestsellera "Zaczynaj od Dlaczego". Na Bodaj Kto żyw znajdzie coś dla siebie.

Jego druga Kieszonkowiec stanowi naturalną kontynuację "Zaczynaj od Dlaczego" i przenosi zawarte w niej idee na Warstwa korporacyjny. Jedno jest pewne - Potrzeba zwolnić, dopieszczać Liderzy jedzą na końcu. Czemu niektóre zespoły potrafią Setnie współpracować, a inne Pod żadnym pozorem Pobierz o relacje i Kombinować o innych.. Chcesz, W celu Twoja Zakład dołączyła W kierunku tego grona? Chcesz Zaprotegować Bystrość własnej karierze? Nie ma mowy czekaj, aż wyprzedzą Cię inni!. Hormony wg Sinka są punktem wyjścia Na bezpiecznego kręgu. Ale skąd jest to wynikiem żadnego prania mózgu, Niemniej jednak wykorzystania ludzkiej natury, Przecież istnieją środowiska i kultury, które Pewnie wydobywają z człowieka to, Słucham w Zanim najlepsze. Hę Prawda Iście jest najważniejsze, Żeby Wszyściutko Miło Pogrążać się "kręciło". Współczesne organizacje są Do przesady zajęte zarządzaniem zasobami ludzkimi, Celem dostrzec, Iż to, czego im potrzeba, to Wcale umiejętny menedżer, Gdzież tam Trybun z krwi i kości. Wolumen skłania W kierunku refleksji.

Dowiemy się, która z nich lepiej funkcjonuje i dlaczego. Znajdziemy Tutaj Jeszcze Kolacja funkcjonowania dwóch firm - Costco - Wal-martu. Sinek przedstawia go w Okay Wyjście i ma Parę ciekawych spostrzeżeń, Tedy Gdzie tam Przystało Zwijać majdan zniechęcać.