Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Onepress
Seria: Exclusive
Liczba stron: 272
Rozmiar 2,3 MB
Data premiery: 2017-06-23
Tytuł: Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie
Tytuł oryginalny: Leaders Eat Last: Why Some Teams Pull Together and Others Don't
Seria: Exclusive
Autor: Sinek Simon
Tłumacz: Machnik Marcin, Witkowska Magda
Wydawnictwo: Onepress
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 272
Data premiery: 2017-06-23
Rok wydania: 2014
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22505880

Opis

Jak inspirować pracowników do tego, by ufali i byli oddani firmie i sobie nawzajem? sinek podaje przykład kultury marines, w której mężczyźni i kobiety są gotowi zaryzykować życie, bo wiedzą, że inni zrobiliby dla nich to samo. Simon sinek rozbiera najważniejsze sytuacje w naszym życiu na czynniki pierwsze. Sinek wyjaśnia na podstawie barwnych i przekonujących przykładów, jak kultywować firmowe dlaczego, uwzględniając w tym równaniu ludzi. Najbardziej co pała z tej książki to to, że stanowczo żyjemy za szybko. Ktoś, kto nie tylko rozdzieli obowiązki, ale także pokaże ludziom, że to oni są najcenniejszym kapitałem w firmie. Znajdziemy tu także porównanie funkcjonowania dwóch firm - costco - wal-martu. Czy to rzeczywiście jest aż takie proste? ten model wykorzystują najlepsze przedsiębiorstwa na całym świecie - i osiągają dzięki niemu znacznie większe Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie Pobierz zyski, rozwijają się intensywniej i są znacznie bardziej konkurencyjne na niełatwym współczesnym rynku. Sinek przedstawia go w fajny sposób i ma kilka ciekawych spostrzeżeń, dlatego nie trzeba się zniechęcać.

inspiruj ludzi, buduj silne zespoły, zostań genialnym przywódcą! wyczekiwana kontynuacja światowego bestsellera "zaczynaj od dlaczego". Największym celem przedsiębiorstw jest realizacja celów na dany rok, każdy z pracowników martwi się tylko o swój roczny bonus. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania. . Chcesz, by twoja firma dołączyła do tego grona? chcesz nadać tempo własnej karierze? nie czekaj, aż Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie Pobierz wyprzedzą cię inni! . Książka skłania do refleksji. Nie jest to wynikiem żadnego prania mózgu, lecz wykorzystania ludzkiej natury, bo istnieją środowiska i kultury, które naturalnie wydobywają z człowieka to, co w nim najlepsze. Na ten temat nie jedna osoba już pewnie czytała, ale spokojnie.

Ludzie, którzy wierzą, że Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie Pobierz ich praca ma sens, którzy czują się doceniani i wiedzą, że mogą w każdej sytuacji polegać na swoich kolegach i przełożonych, to pracownicy, którzy z własnej inicjatywy zainwestują czas i wysiłek w naukę czy pracę na rzecz swojej firmy. Szybciej i efektywniej. Potem trzeba się zastanowić, jak zarazić członków zarządu swoją wizją. Hormony wg sinka są punktem wyjścia do bezpiecznego kręgu. Jego druga książka stanowi naturalną kontynuację "zaczynaj od dlaczego" i przenosi zawarte w niej idee na poziom korporacyjny. Co tak naprawdę jest najważniejsze, aby wszystko dobrze się "kręciło". W przypadku firmy odpowiedź na pytanie dlaczego ma także kluczowe znaczenie, ale to dopiero początek. Książka ta mówi o tym, dlaczego tylko prawdziwi liderzy z krwi i kości odnoszą sukcesy, a sprawni zarządcy firm tkwią w miejscu.

Dlaczego tak wielu pracowników z utęsknieniem odlicza czas do piątku i traktuje każdy dzień pracy jako zło konieczne? dlaczego ludzie nie lubią swojej pracy i nie są w stanie zaangażować się w wykonywane obowiązki? menedżerowie marzą, by ich podwładni z entuzjazmem oddawali się pracy, jednak większość z nich nie ma pomysłu na kierowanie ludźmi. Jedno jest pewne - trzeba zwolnić, dbać o relacje i myśleć o innych.. Jeśli firmie uda się wprowadzić taką mentalność, pracownicy będą chętniej podejmować ryzyko ze świadomością, że ich koledzy i szefowie staną za nimi murem, niezależnie od okoliczności. Nie potrafimy usiąść i zastanowić się nad jedną rzeczą, bo dostajemy powiadomienia na telefon lub Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie Pobierz smart watch. Jej autor, simon sinek, jest wizjonerem, optymistą i liderem kulturowej rewolucji "dlaczego".. Nie będą traktowali swojego miejsca pracy poważnie. Współczesne organizacje są zbyt zajęte zarządzaniem zasobami ludzkimi, by dostrzec, że to, czego im potrzeba, to nie sprawny menedżer, ale przywódca z krwi i kości. Według niego rolą lidera jest tworzenie w organizacji takiego kręgu, ponieważ jeżeli pracownicy firmy czują w jej ramach zagrożenie, to nigdy nie osiągną wysokiej wydajności, kreatywności.

Dostajemy nowsze narzędzia, aby nie robić trzech rzeczy jednocześnie, tylko więcej. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Pokazuje dlaczego ludzie nie lubią swojej pracy i co powinien robić prawdziwy lider organizacji. Dowiemy się, która z nich lepiej funkcjonuje i dlaczego.

Bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym
Ekonomia w jednej lekcji
Scrum. Czyli jak robić dwa razy więcej dwa razy szybciej
Sztuka wojny
Myśl!... i bogać się
Negocjuj jakby od tego zależało twoje życie
Giełda papierów wartościowych dla bystrzaków
Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności
Zarobić milion, idąc pod prąd
Twoja firma w social mediach. Podręcznik marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw
Nowy jednominutowy menedżer
Najbogatszy człowiek w Babilonie