Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Bukowy Las
Liczba stron: 416
Rozmiar 6,4 MB
Data premiery: 2017-07-05
Tytuł: Okrucieństwo
Tytuł oryginalny: The Cruelty
Autor: Bergstrom Scott
Tłumacz: Studencki Maciej
Wydawnictwo: Bukowy Las
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 416
Data premiery: 2017-07-05
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22451606

Opis

Często podróżuje z nim po świecie, dzięki czemu mówi pięcioma językami i potrafi przetrwać z najbardziej niezbędnym bagażem. Dla bliskich jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Tropy prowadzą ją do paryskich slumsów, nocnych klubów berlina i wreszcie do siedziby mafijnej rodziny w pradze. Z dziewczynki staje się kobietą i to zdolną do wszystkiego. Do czego jeszcze będzie musiała się posunąć, by uratować ojca? gwen bloom mieszka tylko z ojcem, pracującym w biurze bezpieczeństwa dyplomatycznego. Autor ma lekkie pióro, język jest prosty i przyjemny w odbiorze. Okrucieństwo Pobierz stała się bezwzględna i przebiegła jak jason bourne. Jeśli chcecie przeczytać książkę o silnej dziewczynie, to jest to pozycja zdecydowanie dla was..

Oficjalne poszukiwania kończą się fiaskiem. Można by powiedzieć, że dziewczyna jest w czepku urodzona! w kilku przypadkach, ślady które zostawia panna boom powinny przysporzyć jej dodatkowych problemów. Staje się twardą młodą kobietą, wymierzającą sprawiedliwość. Książkę czyta się szybko i muszę przyznać, że naprawdę wciąga. Okrucieństwo Pobierz Dziewczyna nie przyjmuje tego do wiadomości i postanawia, że sama odnajdzie ojca. Grzeczna, spokojna, brzydzi się przemocą oraz zna pięć języków. . Wtedy coś pęka i nieśmiała gwen pragnie za wszelką cenę odnaleźć ojca, zmieniając się przy tym w kompletnie inną osobę.

A córka dowiaduje się, że był agentem cia. Poza tym uważam, że bergstrom w niektórych momentach oszczędza nastolatkę. Jej życie wywraca Okrucieństwo Pobierz się do góry nogami, kiedy ojciec znika bez śladu podczas misji w europie. Najczęściej bohaterami takich historii są rośli faceci, bergson postanowił to zmienić i utrzeć nowy szlak. Gwendolyn wie, że aby przeżyć, musi być równie okrutna i bezwzględna jak gangsterzy, na których poluje. Jakby tego było mało, tata znika w dziwnych okolicznościach, a poszukiwania policji kończą fiaskiem. Zmienia tożsamość i rozpoczyna własną krucjatę.. W debiutanckiej książce scotta bergstroma - okrucieństwo, główna bohaterka staje w obliczu takiej decyzji.

Poza tym jest niezłą gimnastyczką i uczy się w nowojorskiej szkole dla dzieci bogaczy i dyplomatów. Dziewczyna dzień po dniu staje coraz bardziej pewna siebie, wyrachowana, zdolna do zamordowania człowieka z zimną krwią. Czekam z Okrucieństwo Pobierz niecierpliwością na kolejny tom, zobaczymy co los, a właściwie bergstrom, zgotuje gwen boom. Debiut autora można zatem uznać za udany. Trzeba przyznać, że autor rzuca się na głęboką wodę, ponieważ podejmuje temat, który został użyty w wielu pozycjach. Jednym z największych atutów tej książki, jest przedstawienie przemiany głównej bohaterki w aspekcie psychicznym. Bergstrom pokazuje jak zmieniają się jej priorytety oraz sposób myślenia.

Lubię kiedy fabuła jest po stronie bohatera, ale nie w tak dużym Okrucieństwo Pobierz stopniu. . Nie mniej jednak jak przemiana wewnętrzna bohaterki jest dla mnie naturalna, tak zewnętrzna niestety nie. Główną bohaterką jest nastoletnia gwen boom. Po kilku dniach ćwiczeń nastolatka obezwładnia zawodowego mordercę? rozumiem desperację gwen, strach o ojca, ale pewnych spraw nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Mimo małych niedociągnięć to naprawdę dobra pozycja. Któż nie czytał książki o słabym człowieku, który musi stać się silny i odważny by uratować bliską osobę? odpowiedź jest prosta - wielu z nas.

Jednak najczęściej zdajemy sobie z tego sprawę, kiedy możemy daną Okrucieństwo Pobierz osobę stracić. Widać, że jest to długi i żmudny proces, a nie sytuacja na zasadzie jeden dzień i już jestem kimś innym. Przede wszystkim pokazuje poszczególne etapy tej zmiany. Pytanie tylko jak dużą cenę będzie musiała za to zapłacić. Wszystko zmienia się gdy bohaterka dowiaduje, że jej ojciec nie był tym za kogo zawsze go uważała. Krótko mówiąc - idealne dziecko. Nie twierdzę, że powinna zginąć ale odrobina niepewności dodałaby tej książce większego pazura.

Leśna Różyczka. Tom. 1. Zamek Rodriganda
Tajemnicza Wyspa
Nagroda pocieszenia
Szatan i Judasz. Tom 7. Dolina śmierci
Duża kieszeń na kłopoty
Piękny żółty Dunaj
Dramat w Inflantach
LO story
Dworzec Śródmieście
Victor Gimnazjalista. Nr 22/454
Victor Gimnazjalista nr 16/448
Rock War. Tom 1. Mad&Bad