Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Liczba stron: 508
Rozmiar 6,1 MB
Data premiery: 2017-06-14
Tytuł: Krawcowa z Madrytu
Autor: Duenas Maria
Tłumacz: Elbanowska Dorota
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Język wydania: polski
Język oryginału: hiszpański
Liczba stron: 508
Data premiery: 2017-06-14
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22274045

Opis

hiszpania, lata trzydzieste xx wieku. . "wspaniała powieść w starym dobrym stylu, z intrygą, miłością, tajemnicą oraz wrażliwymi, wyrazistymi i doskonale sportretowanymi bohaterami". Świetna! nie moglam Krawcowa z Madrytu Pobierz się oderwać do samego konca. Egzotyczne maroko, portugalia i nazistowskie spiski. Ciekawa i wciągajaca fabuła. Miłość i zdrada, świat wielkiej mody i wielkiej polityki. .

Kochanek okazuje się oszustem i pozostawia ją bez środków do życia. Zaczyna sie ok, niepozornie, czlowiek nawet nie wie kiedy zatonâł w lekturze po uszy.. Mario vargas llosa . Napisana pięknym stylem z niecierpiliwością czeka się do następnego dnia aby znowu siegnąć i przeczytać dalszą historię.. W swoim wytwornym atelier mody damskiej prowadzi działalność, której efekty mogą okazać się kluczowe dla przebiegu ii wojny światowej. Wkrótce dostrzeże to Krawcowa z Madrytu Pobierz angielski wywiad. Szyje dla bogatych klientek z kosmopolitycznej hiszpańskiej kolonii i nawiązuje cenne znajomości.

I niezwykła kobieta. Sira jest utalentowaną krawcową. W przededniu wybuchu wojny domowej wyjeżdża z kochankiem z madrytu do maroka. Tam jednak nie znajduje szczęścia.. Kiedy sira znowu pojawia się w madrycie, Krawcowa z Madrytu Pobierz jest już wziętą krawcową. Ze złamanym sercem i sama w obcym kraju sira rozpoczyna nowe życie, wykorzystując swoje umiejętności. Szpiedzy i zdrajcy.

Tchnienie śniegu i popiołu
Trylogia rzymska. Tom 3. Dyktator
Dziwne losy Jane Eyre
Don Kichot z La Manchy
Bracia Karamazow
Londyn
W poszukiwaniu straconego czasu. Tom 2. W cieniu zakwitających dziewcząt
Złodziejka książek
Szatańskie wersety
W poszukiwaniu straconego czasu. Tom 1. W stronę Swanna
Wojna i pokój. Tom 1-4
Podróż zimowa