Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Seria: Kwiat paproci
Liczba stron: 464
Rozmiar 2,7 MB
Data premiery: 2017-05-10
Tytuł: Kwiat paproci. Tom 3. Żerca
Seria: Kwiat paproci
Autor: Miszczuk Katarzyna Berenika
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 464
Data premiery: 2017-05-10
Rok wydania: 2017
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21433399

Opis

solidna dawka humoru, słowiańskich wierzeń i babskiej przyjaźni! kolejny – i nie ostatni – tom bestsellerowego cyklu "kwiat paproci"gosi udało się przeżyć noc kupały, ale kłopoty się nie skończyły. Co do Kwiat paproci. Tom 3. Żerca Pobierz samej pozycji, cóż... . Literatura zdecydowanie kobieca. Młoda szeptucha zaciągnęła u swarożyca dług, którego spłata z pewnością nie będzie przyjemna. Nowe przygody, nowi bogowie i nowe zagadki do rozwiązania. Tego już za wiele! mimo że szeptucha zawiodła się na sławie, żaden mężczyzna nie będzie mieszał się w babską przyjaźń! gosława pokaże mu, gdzie raki zimują. Serce mnie boli, jak pomyślę, że mam czekać dwa miesiące na następny tom.

Gdy wydaje się, że gorzej być nie może, w okolicy pojawia się tajemniczy myśliwy, który poluje na istoty nadprzyrodzone, a rusałka sława, przyjaciółka gosi, znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.. . Kwiat paproci. Tom 3. Żerca Pobierz Choćby miała zginąć (ale wolałaby jednak nie). . W dodatku mieszko przepadł bez śladu, a w wiosce pojawił się nowy, młody żerca, który chętnie pocieszyłby tęskniącą za ukochanym gosię... Myślałam że chociaż trzecią część będę czytać z lekkim znużeniem i już będą mnie nudzić perypetie bohaterów, nic bardziej mylnego. Wciągająca.

Cudowna książka!!! i jak tu zasnąć spokojnie po takich rewelacjach?! jak zwykle książka tej serii skończyła się w najmniej odpowiednim momencie! pewnie będę myśleć o bohaterach przez dobry miesiąc. . Jak zwykle realizacja Kwiat paproci. Tom 3. Żerca Pobierz zamówienia błyskawiczna. Utrzymana w klimacie poprzednich części. Z niecierpliwością czekam na kolejne losy bohaterów.. . .

Przyjemny romans.. Polecam!!. Zadziwiająca jest lekkość i szybkość czytania tej serii. Równie dobra, tak jak poprzednie części z cyklu "kwiatu paproci", doskonała rozrywka na leniwe letnie wieczory..

Prawiek i inne czasy
Odrodzone Królestwo. Tom 1. Korona Śniegu i Krwi
Odrodzone Królestwo. Tom 3. Płomienna korona
Księgi Jakubowe
Pokraj
Woda na sicie
Solaris
Komornik, czyli śmieszna opowieść o emigracji
Ciemno, prawie noc
Nieczułość
Północna droga. Tom 2. Ja jestem Halderd
Mikrotyki