Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bezdroża
Seria: Travelbook
Liczba stron: 256
Rozmiar 0,1 MB
Data premiery: 2017-04-28
Tytuł: Monachium i Bawaria
Seria: Travelbook
Autor: Kłopotowski Andrzej
Wydawnictwo: Wydawnictwo Bezdroża
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 256
Data premiery: 2017-04-28
Rok wydania: 2017
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21424601

Opis

Tu wreszcie na turniej czterech skoczni przyjeżdżają fani skoków narciarskich. Super. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że "travelbook" to najlepszy wybór dla ciekawych świata. To swietny przewodnik. To wielka europejska metropolia – dumna ze swej przeszłości, z pomysłami na przyszłość. Polecam kazdemu. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne ułatwią Monachium i Bawaria Pobierz zaplanowanie podróży.. Prost!.

Bawaria zaskakuje różnorodnością. Monachium i bawaria w pigułce. Tu znajdują się piękne średniowieczne miasta i miasteczka, a tradycje ludowe są wciąż żywe. Monachium i Bawaria Pobierz Ciekawostki i fakty, które ułatwiają zwiedzanie tego rejonu. . . Tu rozbrzmiewa muzyka ryszarda wagnera, którą – w kamieniu – próbował uwiecznić szalony ludwik ii bawarski. .

Przewodnik uzupełniają czytelne mapy, starannie dobrane zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. "travelbook" to twój niezastąpiony towarzysz podróży. Monachium to miasto wspaniałych zabytków, znakomitych kolekcji muzealnych, słynnego klubu piłkarskiego, koncernu samochodowego bmw i doskonałego piwa, obficie lejącego się w czasie trwania oktoberfestu.

Trzeci biegun
Chcę spojrzeć ci w oczy
Zaklęcie podróżne
Tuż przed świtem. Syria. Kroniki czasu wojny i nadziei z Aleppo
Obłoki Fergany
Ukryte działania
Zagadkowa wiedza Dogonów
Świadectwo. Prawdziwa historia hinduskiego lekarza, który przeżył śmierć kliniczną, spotkał Jezusa i przebudził się do nowego życia
Berezyna
Wyprawy najemnika od biurka oderwanego
Godzina zmierzchu
Lizbona