Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 315
Rozmiar 1,9 MB
Data premiery: 2017-05-15
Tytuł: Telefon od anioła
Autor: Musso Guillaume
Tłumacz: Prądzyńska Joanna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: włoski
Liczba stron: 315
Data premiery: 2017-05-15
Rok wydania: 2014
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21424366

Opis

Ciekawość bierze górę nad dyskrecją. Polecam dla relaksu. Niestety, grzebanie w przeszłości nie zawsze dobrze się kończy... Mnie bardzo się podobała.. Czy oprócz intymnych zdjęć, e-maili i sms-ów kryją one jakieś interesujące informacje? okazuje się, że tak. Po tej książce ciężko mi stwierdzić czy to był przypadek czy może los ich ze sobą połączył :d ale nasuwa mi się taka myśl, że może jednak w naszym życiu warto oglądać się wokół, bo nie wszystko jest przypadkiem :) zdecydowanie polecam książkę i na pewno nie będzie to ostatnia Telefon od anioła Pobierz książka jaką przeczytałam od tego autora ;). Działając razem, jonathan i madeline mogą sobie wzajemnie pomóc. Naiwne i nieprzekonujące.

nowy jork, lotnisko kennedy'ego. Bardzo przyjemnie się czyta, zaskakujący wątek kryminalny. Ona jest paryską kwiaciarką, on – słynnym szefem kuchni, który niedawno utracił żonę i sieć restauracji stanowiącą dorobek życia; teraz prowadzi skromne bistro we włoskiej dzielnicy san francisco.. Fajna książka na wakacje polecam.. Przeszłość dwojga zafascynowanych sobą nieznajomych wiąże mroczna tajemnica, którą każde usiłowało wymazać z pamięci. Łatwo się czyta, szybka akcja. Madeline Telefon od anioła Pobierz i jonathan nie potrafią powstrzymać się przed przejrzeniem zawartości nie swoich komórek. .

Biegnąc do wolnego stolika w zatłoczonym barze wpadają na siebie i przez przypadek zamieniają telefony komórkowe. . Kiedy zdają sobie sprawę z pomyłki, jest już za późno – dzielą ich tysiące kilometrów. Polecam. Gdyby nie incydent na lotnisku, żadne nawet nie wiedziałoby o istnieniu drugiego. Polecam.. Madeline i jonathan nigdy wcześniej się nie spotkali. Można się było poczuć jakby się było tam Telefon od anioła Pobierz z bohaterami i oglądać ich zmagania.

. Bardzo przyjemnie się czyta. Oraz pewna dziewczyna, która albo zaginęła, albo została zamordowana. . Autor zasługuje Telefon od anioła Pobierz na wielkie brawa i podziw za sam pomysł i za to,że nie dało się wszystkiego przewidzieć. Nie mogłam jej odłożyć nie wiedząc co będzie dalej i jak się to potoczy, sięgałam po kolejna kartkę i kolejna i kolejna, aż w końcu doszłam do końca i zakończenie mnie totalnie rozwaliło :) nie spodziewałam się takiej fabuły i zakończenia. A ta sytuacja można by pomyśleć była szczęśliwym trafem.

Sięgając po tę książkę myślałam, że będę czytać od początku do końca romans. . To druga książka tego autora i na pewno nie ostatnia. . . Jednak książka mnie zaskoczyła, bo teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że Telefon od anioła Pobierz jest to romans połączony z kryminałem! czyli najlepsze co może być :)) tajemnica, którą odkryli zaczyna ich łączyć i wspólnymi siłami próbują rozwiązać pewną zagadkę i wrócić do sprawy przez która nie mogli spać . A co jeśli jednak...

Przyznaje - książka głównie przez ten wątek kryminalny mnie tak wciągnęła,że nie mogłam się od niej oderwać . Tak się Telefon od anioła Pobierz przynajmniej zapowiadało. . . Czyta się nieźle, ale historia nie trzyma się kupy!. Mówią, że w życiu los łączy ludzi. Super książka, bardzo pozytywna.

Trochę miłości, trochę sensacji - czyli wszsytko to co lubię. Dobra książka. Fajna,polecam. Idealna na weekend.. . . Początek książki z lekka nudny, ale akcja się Telefon od anioła Pobierz rozwija w ciekawą i warto czytać dalej.

Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu
King. Tom 4. Soulless
We dwoje
Revived
Pan Perfekcyjny
Nie igraj z pożądaniem
Nie ma jak u mamy
Miłość w czasach zagłady
Szczęście za horyzontem
Zanim nadejdzie jutro. Tom 1. Podróż do krainy umarłych
Dziewczyna z Brooklynu
Święci grzesznicy. Tom 1. Intryga