Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 315
Rozmiar 1,9 MB
Data premiery: 2017-05-15
Tytuł: Telefon od anioła
Autor: Musso Guillaume
Tłumacz: Prądzyńska Joanna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: włoski
Liczba stron: 315
Data premiery: 2017-05-15
Rok wydania: 2014
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21424366

Opis

Gdyby nie incydent na lotnisku, żadne nawet nie wiedziałoby o istnieniu drugiego. Polecam dla relaksu. Madeline i jonathan nigdy wcześniej się nie spotkali. Bardzo przyjemnie się czyta. . Nie mogłam jej odłożyć nie wiedząc co będzie dalej i jak się to potoczy, sięgałam po kolejna kartkę i kolejna Telefon od anioła Pobierz i kolejna, aż w końcu doszłam do końca i zakończenie mnie totalnie rozwaliło :) nie spodziewałam się takiej fabuły i zakończenia. Działając razem, jonathan i madeline mogą sobie wzajemnie pomóc. .

Kiedy zdają sobie sprawę z pomyłki, jest już za późno – dzielą ich tysiące Telefon od anioła Pobierz kilometrów. Po tej książce ciężko mi stwierdzić czy to był przypadek czy może los ich ze sobą połączył :d ale nasuwa mi się taka myśl, że może jednak w naszym życiu warto oglądać się wokół, bo nie wszystko jest przypadkiem :) zdecydowanie polecam książkę i na pewno nie będzie to ostatnia książka jaką przeczytałam od tego autora ;). nowy jork, lotnisko kennedy'ego. Autor zasługuje na wielkie brawa i podziw za sam pomysł i za to,że nie dało się wszystkiego przewidzieć. Madeline i jonathan nie potrafią powstrzymać się przed przejrzeniem zawartości nie swoich komórek. Łatwo się czyta, szybka akcja. Czy oprócz intymnych zdjęć, e-maili i sms-ów kryją one jakieś interesujące informacje? okazuje się, że tak. .

Niestety, grzebanie w przeszłości nie zawsze dobrze się kończy... Początek książki z lekka nudny, ale akcja się rozwija w ciekawą i warto czytać dalej. Przeszłość dwojga zafascynowanych sobą nieznajomych wiąże mroczna tajemnica, którą każde usiłowało wymazać z pamięci. Dobra książka. Ona jest paryską kwiaciarką, on – słynnym szefem kuchni, który niedawno utracił żonę i sieć restauracji stanowiącą dorobek życia; teraz prowadzi skromne Telefon od anioła Pobierz bistro we włoskiej dzielnicy san francisco.. . Oraz pewna dziewczyna, która albo zaginęła, albo została zamordowana. Polecam..

Biegnąc do wolnego stolika w zatłoczonym barze wpadają na siebie i przez przypadek zamieniają Telefon od anioła Pobierz telefony komórkowe. Fajna książka na wakacje polecam.. Ciekawość bierze górę nad dyskrecją. Mnie bardzo się podobała.. . A co jeśli jednak... Czyta się nieźle, ale historia nie trzyma się kupy!.

A ta sytuacja można by pomyśleć była Telefon od anioła Pobierz szczęśliwym trafem. Idealna na weekend.. . Tak się przynajmniej zapowiadało. . Naiwne i nieprzekonujące. Bardzo przyjemnie się czyta, zaskakujący wątek kryminalny.

Sięgając po tę książkę myślałam, że będę czytać od początku do końca romans. . Super książka, bardzo pozytywna. . . Przyznaje - książka głównie przez ten wątek kryminalny mnie tak wciągnęła,że Telefon od anioła Pobierz nie mogłam się od niej oderwać . Można się było poczuć jakby się było tam z bohaterami i oglądać ich zmagania.

Trochę miłości, trochę sensacji - czyli wszsytko to co lubię. . Fajna,polecam. Mówią, że w życiu los Telefon od anioła Pobierz łączy ludzi. Polecam. To druga książka tego autora i na pewno nie ostatnia. Jednak książka mnie zaskoczyła, bo teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że jest to romans połączony z kryminałem! czyli najlepsze co może być :)) tajemnica, którą odkryli zaczyna ich łączyć i wspólnymi siłami próbują rozwiązać pewną zagadkę i wrócić do sprawy przez która nie mogli spać .

Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu
King. Tom 4. Soulless
We dwoje
Revived
Pan Perfekcyjny
Nie igraj z pożądaniem
Nie ma jak u mamy
Miłość w czasach zagłady
Szczęście za horyzontem
Zanim nadejdzie jutro. Tom 1. Podróż do krainy umarłych
Dziewczyna z Brooklynu
Święci grzesznicy. Tom 1. Intryga