Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czerwone i Czarne
Liczba stron: 336
Rozmiar 3,3 MB
Data premiery: 2017-04-11
Tytuł: Mali bogowie. O znieczulicy polskich lekarzy
Autor: Reszka Paweł
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czerwone i Czarne
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 336
Data premiery: 2017-04-11
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21315824

Opis

To, co tam usłyszał i to, co zobaczył przeraziło nawet jego.. W zasadzie cała książka jest o tym, że rezydent z warszawy zarabia tyle, z dużego miasta tyle, a ze szpitala powiatowego tyle samo co ci poprzedni (niewiele-to prawda). Dlaczego lekarze nie widzą w tobie człowieka? paweł reszka, wybitny dziennikarz, autor świetnie przyjętej książki "chciwość", opowieści Mali bogowie. O znieczulicy polskich lekarzy Pobierz o tym jak nas naciągają banki, tym razem wszedł za kulisy szpitali. Książka to krótkie wypowiedzi personelu ze świata medycznego w pl. Zatrudnił się jako sanitariusz. I tak w koło macieju... . Podsumowując: dobrze, że kupiłam ebooka, bo na książkę szkoda miejsca na półce...

Obojętność wobec cierpienia jest wszechogarniająca. Bardzo przewidywalna. . . Dokładnie opisuje system: etapy edukacji, wybór specjalizacji, poszukiwanie pracy , ale tez zderzenie z rzeczywistością. Tytuł powinien brzmieć: o frustracjach polskich rezydentów medycyny. Podsumowując: dobrze, że kupiłam ebooka, bo na Mali bogowie. O znieczulicy polskich lekarzy Pobierz książkę szkoda miejsca na półce....

Smutny wniosek: idealnie byłoby nigdy nie Mali bogowie. O znieczulicy polskich lekarzy Pobierz mieć do czynienia z leczeniem w polskich szpitalach itp. Taka sobie. "sanitariusz" pisze o zepsutych windach i wózkach do przewożenia chorych, w kołach których jest mało powietrza, a nie o znieczulicy polskich lekarzy. . Dobra książka i warto ją przeczytać. Że ten z warszawy, dużego miasta i ze szpitala powiatowego dorabiają w poz, na sor, albo w pogotowiu, że specjaliści z jednego szpitala jadą do drugiego. Powinien dodać, że dostają tyle, bo pracują na kontrakcie po 300, a nawet 400 godz.i jak oddadzą należne fiskusowi, zapłacą zus to zostaje im znacznie mniej i o on o tym na pewno wie!!! one/my też walczymy o to żeby doceniać nas finansowo.

Wytyka punkt po punkcie słabości systemu leczenia w pl i niestety bezlitośnie pokazuje tragiczna sytuację. Ponieważ jestem z branży i 40 godz.tygodniowo pracuję z lekarzami powiem/napiszę, że Mali bogowie. O znieczulicy polskich lekarzy Pobierz tych, którzy nie przepadają za swoją pracą jest niewielu. Napisana w sposób uporządkowany. Czasami miałam wrażenie, że problem jest skopiowany co dziesiątą stronę, tylko imię lekarza się zmieniało. Słaba... Nie zgadzam się z opinią, że skupia się głównie na problemie słabych zarobków! przeczytam kolejną część.. (fajny fragment jest o dentystach i korzystających z ich szafy chirurgach; szokujący o terminach wymiany protez biodrowych w szczecinie)..

Wnerwił mnie ten lekarz, który powiedział, że pielęgniarki zarabiają 4-5 tys., a anestezjologiczne nawet 8 tys. . Książka, dzięki której docenisz swojego lekarza, przemilczysz własne absurdalne pretensje i docenisz staranie innych.. Większość z nich narzeka na to na ile wyceniają ich usługi, ale walczą-nie tylko o kasę, ale i o pacjenta. I na pewno inaczej będę Mali bogowie. O znieczulicy polskich lekarzy Pobierz patrzeć na lekarzy z mojej przychodni. Bardzo. .

Momentami nudna i przewidywalna. "pan sanitariusz" nie podsłuchał niczego co świadczyłoby o znieczulicy (ew.kawa i po Mali bogowie. O znieczulicy polskich lekarzy Pobierz ponownym wezwaniu druga kawa zamiast udzielenie pomocy przy kolce nerkowej na izbie przyjęć). Irytująca. . Słaba... Świetna polecam.... .

Po przeczytaniu połowy książki potrafiłam już bezbłędnie opisać kolejne problemy o jakich będą mówić następni lekarze. Tytuł powinien brzmieć: o frustracjach polskich rezydentów medycyny.

Anatomia góry. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami
Komandos. Moja służba w Navy SEAL i strzały, które zabiły bin Ladena
Kwiaty w pudełku. Japonia oczami kobiet
Mein Kampf. Biografia książki
Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz
Obsesja piękna
Z Nowym Jorkiem na NY
Rosyjska ruletka. Jak Putin zhakował Amerykę i wygrał wybory za Donalda Trumpa
Dawid Janczyk. Moja spowiedź
Anatomia Góry
Dreamland
Kobiety wywiadu