Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Seria: MMA fighter
Liczba stron: 239
Rozmiar 2,3 MB
Data premiery: 2017-04-03
Tytuł: MMA fighter. Tom 1. Walka
Tytuł oryginalny: MMA fighter. Worth the fight
Seria: MMA fighter
Autor: Keeland Vi
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 239
Data premiery: 2017-04-03
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21271649

Opis

Okazuje się, że w życiu profesjonalnego fightera walka może mieć różne znaczenia. Autorka w swoich książkach nie skupia się tylko na seksie i pożądaniu, choć niewątpliwie jest to ważnym elementem całej fabuły i niesamowicie pobudza wyobraźnie. Dobrą pracą i gustownie urządzonym mieszkaniem wynagradza sobie monotonię życia. Muszę się wam przyznać, że nico to bohater, którego wygląd w ogóle nie powinien mi odpowiadać, gdyż nigdy nie przepadałam za takim typem mężczyzn, wielkich napakowanych mięśniaków, no nie, to nie dla mnie. Stateczniej. Wkradł się do mojego serca, a tam naprawdę nie ma MMA fighter. Tom 1. Walka Pobierz już prawie w ogóle miejsca. Przeszłość kobiety jest wystarczającym dowodem na to, co może się wydarzyć, jeżeli straci się kontrolę​. Dla mnie był to jeden wieczór i bardzo żałowałam, że tak szybko musiałam rozstać się z tymi wspaniałymi bohaterami.

zawodnik mma – współczesny gladiator uwodzący nieskończonymi pokładami testosteronu. Vi keeland obojgu bohaterom poświęciła wiele uwagi i w bardzo MMA fighter. Tom 1. Walka Pobierz naturalny i prawdziwy sposób przedstawiła ich wady, zalety i pokazała bolesną przeszłość, przeszłość, która kolejny raz da o sobie znać. Facet, z którym spotyka się już nieco ponad dwa lata nie dostarcza jej żadnych wrażeń, ale tak jest bezpieczniej. „walka” to powieść, która napisana jest bardzo lekkim stylem i nie potrzeba wiele czasu, by ją przeczytać. Okazuje się, że wytatuowany, umięśniony fighter wniesie niemałe emocje do poukładanego życia pięknej prawniczki. Powieść tę polecam fanom romansów, erotyków i emocjonujących historii. Nico hunter dochodzi do wniosku, że ta pełna adrenaliny, rozgrywana w klatce nie może równać się z wewnętrznymi zmaganiami z... .

. Jednak elle nie lubi zmian, bo tak czuje się bezpieczniej, zbyt wiele emocji mogłoby obudzić uśpione demony przeszłości, a tego kobieta się boi. Samym sobą. Jednak w jej powieściach znajdziemy o wiele więcej i tak właśnie jest w walce, gdzie poznajemy dwójkę bohaterów, którzy na pierwszy rzut oka wydają się osobami jak wielu z nas, ale to tylko pozory, gdyż ze strony na stronę poznajemy ich przeszłość, która niejednego człowieka by złamała i pokonała. Elektryzująca powieść, która wywołała rozkoszny dreszczyk emocji i rozbudziła chęć na nutkę szaleństwa. „walka” to pierwszy to serii mma fighter i już teraz mogę was poinformować, że warto było czekać, bo vi keeland stanęła na wysokości zadania i znów mnie usatysfakcjonowała. Spokojna elle prowadzi nudne, ustatkowane życie.. Po prostu znajduje się nich tylko to, co MMA fighter. Tom 1. Walka Pobierz najważniejsze, to co może zaciekawić czytelnika, a nie zapchać na siłę książkę.

I dobrze. To, co w moim odczuciu jest MMA fighter. Tom 1. Walka Pobierz atutem tej powieści to krótkie, treściwe rozdziały, w których nie ma zbędnych opisów. ​w​szystko zmienia się w dniu, w którym seksowny zawodnik mma wchodzi do biura elle. Jednak oni walczą, próbują zapomnieć i zacząć żyć na nowo. Gruby mur, który przez lata budowała wokół swego serca, pozostaje nienaruszony. Co z tego wszystkiego wyniknie? przekonajcie się sami. „walka” to bardzo fajny gorący erotyk i choć wielu z was może powiedzieć, że takich książek jest już wiele, to ja się z tym nie zgodzę, bo mnie ta historia zachwyciła i na pewno przeczytam kolejną powieść vi keeland, która zostanie u nas wydana.

Oboje nie zdają sobie sprawy, że połączy ich nie tylko pożądanie, ale i przeszłość, z którą każdy z nich się boryka. Jednak nico został tak przez autorkę przedstawiony, że zauroczył mnie w momencie, w którym pojawił się w książce i cholerka... Więc to oczywiste, że niecierpliwie wyczekiwałam kolejnej książki autorki, by poznać następnego seksownego bohatera, która wkradnie się do mojego serca. Ja jestem tą książką zachwycona i czekam na więcej, bo wiem, MMA fighter. Tom 1. Walka Pobierz że warto. Autorka pisze bardzo emocjonująco i z wyczuciem przedstawia losy bohaterów. Z twórczością vi keeland spotkałam się jakiś czas temu, podczas lektury gracza, powieści, która bardzo mi się spodobała. Uważam, że każdy z nich znajdzie w tej książce coś dla siebie.

Mnie nie pozostało nic więcej, jak czekać na kolejną część, która ukaże się już niebawem. Czy im się to uda? czy dwójka osób z tak bolesną przeszłością może stworzyć trwały i szczęśliwy związek? ja wam tego oczywiście nie zdradzę. Ma dobrą pracę i od dłuższego czasu spotyka się z williamem, jednak w ich związku czegoś brakuje, a przewidywalność mężczyzny zaczyna ją denerwować. Polecam! za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu kobiecemu.. Kiedy na jej drodze staje męski, umięśniony, wytatuowany i seksowny nico, zawodnik mma, elle nie jest w stanie dłużej utrzymać emocji na wodzy i pozwala sobie na utratę kontroli. „elektryzująca powieść, która wywoła rozkoszny dreszczyk emocji i rozbudzi chęć na MMA fighter. Tom 1. Walka Pobierz nutkę szaleństwa.” elle prowadzi spokojne życie. Krótko, zwięźle i na temat, czyli tak jak najbardziej lubię.

Zapraszam na recenzję.

Minione chwile
Zakochani po raz drugi
Performens
Emigrantka
Kusiciel
Uważaj na mnie
Macocha
Słoneczna trylogia. Tom 1. Poczekajka
Przypadkowe szczęście
Driven. Tom 1. Namiętność silniejsza niż ból
Połączeni. Znajdź mnie. Znajdź mnie
Zmysłowa dziewczyna. Tom 1. Zmysłowa dziewczyna z miasta