Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Liczba stron: 325
Rozmiar 2,2 MB
Data premiery: 2017-03-15
Tytuł: O wiele więcej
Tytuł oryginalny: So Much More
Autor: Holden Kim
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2017-03-15
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21167744

Opis

W marzenia. Ponieważ miłość jest sztuką. Ale również nienawiść. Książkę czytało mi się bardzo szybko, i przyjemnie, z chęcią czekałam aż odkryje kolejne szczegóły z życia bohaterów. Wyidealizowałem sobie jej obraz. O wiele więcej Pobierz Tę książkę trzeba zrozumieć, jest bardzo emocjonująca. Jednak marzenia są niczym dym. Zaskakująca.

To mieszanka uczuć i pasji – połączenie niebezpieczne, podsycające miłość... O wiele więcej niż dobra. Nie da się jej zmierzyć. A uzyskasz sto różnych odpowiedzi. Poznałem obydwa te uczucia i jestem w nich ekspertem. To książka, w którą trzeba się wczuć, całym sercem. Nie ma w niej logiki. O wiele więcej Pobierz .

I w miłość. " na sam początek zamieściłam kilka świetnych cytatów z tej książki. A ja potrafię być czasem strasznym głupcem... Każdy z bohaterów szuka akceptacji u innych, szuka tej właściwej drogi, najważniejsze jest to, aby nie dać O wiele więcej Pobierz się demonom przeszłości. miłość to dziwna sprawa. Wciąż dojrzewającą. Który mimo wszystko nadal wierzy. O co, musicie sami przeczytać aby się dowiedzieć.

Rzeczywistość O wiele więcej Pobierz bywa podła. Faith to dziewczyna wrażliwa, silna, z początku zagubiona, ale nieodparcie szukająca - na końcu zwyciężczyni własnego losu, walczy o samoakceptację, rozdaje na plaży darmowe uściski, jest pełna entuzjazmu, stara się być aby przeszłość nie definiowała jej przyszłości. . "o wiele więcej" to książka wielo wątkowa. Taka była również miranda. Bardzo polubiłam głównego bohatera seamusa, to mężczyzna o wielkim sercu, o niesamowitej wrażliwości, miłości do swoich dzieci. W ludzi. " a ja potrafię być strasznym głupcem..

W końcu jednak dopadła mnie szara rzeczywistość. Rzeczywiście, ta pozycja to zupełnie inna kim holden, inna od "promyczka", dojrzalsza. Tak jak miranda.. Napisana świetnym językiem, poprostu piękna. O wiele więcej Pobierz Myślałem, że jej pragnę. Poproś sto osób, by wyjaśniło, czym jest miłość. Unoszą się nad nami, nieuchwytne, aż w końcu wydaje nam się, że ich pragniemy. Jestem dla niego pełna podziwu, zdobył on moje serce.

Zakochałem się w mirandzie ślepo i bezgranicznie. Który mimo wszystko nadal wierzy. Sądziłem, że jej potrzebuję. Miranda - kobieta żądna władzy, zaszczytów, tytułów, bogactwa, wszystko robi pod O wiele więcej Pobierz 'publikę'. Pojawia się znikąd. Faith - dziewczyna, która poszukuje siebie. Ulotna niczym dym. Lub zaprzecza.

Wypatroszyła mnie ze złudzeń niczym okrutny drapieżnik. Hope - kobieta skryta, nieśmiała, wycofana, na końcu poznajemy jej sekret. I potrzebujemy. W marzenia. "każdego dnia, gdy się budzę, przypominam sobie, że teraźniejszość daje możliwości, a przeszłość jest lekcją." książka "o wiele więcej" jest o wiele więcej niż wartościowa. "miłości O wiele więcej Pobierz nie gwarantują geny, ale czas i starania". Subiektywną.

Nieuchwytną. "przegrana to pojęcie, które powinno istnieć tylko w grach planszowych i zakładach.." "bycie dobrym jest częściowo subiektywne, piękno leży w oczach patrzącego." "miłość wyjaśnia.. Miranda, bohaterka bardzo specyficzna, kobieta, O wiele więcej Pobierz która zrobi wszystko dla własnego sukcesu, dla wygranej. Nieustannie zmienną. I w miłość.". "o wiele więcej opowiada historię, głównie o trzech bohaterach, ale również ważny jest wątek tej czwartej. Walczy z demonami przeszłości.

Walczył do końca, i wywalczył. Seamus - wrażliwy mężczyzna sam wychowujący trójkę dzieci. Bardzo porusza, każdy z bohaterów jest świetnie wykreowany, każdego z bohaterów można pokochać na swój sposób. W ludzi.

Na zakręcie
Zakazany romans
Nell. Tom 2
Jak pokochać księcia
Wywiad życia
Miłość na wrzosowisku
Świat według psa
Spotkanie nad jeziorem
Jezioro marzeń
Historia pewnej niewierności
Romans z szefem
Co ludzie powiedzą?