Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Polarny Lis
Seria: U4
Liczba stron: 313
Rozmiar 2,8 MB
Data premiery: 2017-03-03
Tytuł: U4. Tom 4. Stephane
Tytuł oryginalny: U4. Stephane
Seria: U4
Autor: Villeminot Vincent
Tłumacz: Łapiński Paweł
Wydawnictwo: Polarny Lis
Język wydania: polski
Język oryginału: francuski
Liczba stron: 313
Data premiery: 2017-03-03
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21159091

Opis

W ciągu miesiąca wirus wyniszcza niemal całą ludzkość. Na świecie wybucha epidemia wywołana przez niezwykle groźnego wirusa u4, na którego nie ma remedium. Po to, by szukać ojca. Ich historie rozgrywają się równolegle, a opowieści przenikają się w taki sposób, że nawet najuważniejszy czytelnik ani przez moment nie ma wrażenia, że „już kiedyś to czytał”. Stéphane, podobnie jak pozostali tytułowi bohaterowie serii, jest ekspertką w grze komputerowej warriors of time. Jednak wskutek fatalnego zbiegu okoliczności musiała opuścić lyon i wraz z innymi ekspertami podążyć do stolicy francji. Każdy z tomów stanowi oddzielną U4. Tom 4. Stephane Pobierz całość, ale wszystkie wzajemnie się dopełniają.

Nie po to jednak, żeby cofnąć czas. Epidemię w zagadkowy sposób przeżywają tylko młodzi ludzie między 15 a 18 rokiem życia.  i to właśnie z perspektywy czworga spośród ocalałych nastolatków –  dwóch dziewcząt koridwen i stéphane oraz dwóch chłopców yannisa i jules’a – czytelnik ogląda postapokaliptyczny świat. . akcja wszystkich czterech powieści wchodzących w skład serii toczy się współcześnie, od 1 listopada do 24 grudnia. Ostatni przed apokalipsą komunikat mistrza gry khronosa zwoływał ekspertów do paryża i obiecywał im możliwość przeniesienia się w czasie, by uratować świat. Uważała, że jedynym sposobem na ocalenie jest szczepionka, której opracowanie lub odnalezienie zależy od zespołu jej ojca. I U4. Tom 4. Stephane Pobierz w końcu odpowiedzieć sobie na pytanie, czy nauka i autorytet mogą być remedium na koniec świata.

Gwałtowna, bardzo inteligentna dziewczyna o białych włosach i męskim imieniu, w grze znana jako lady rottweiler, wcale nie wybierała się na spotkanie pod wieżą zegarową. Stéphane, córka słynnego wirusologa, jako jedyna z czworga bohaterów serii nie uwierzyła w te zapewnienia..

Dzikie serca
Skaza. Tom 2. Doskonała
Mój Alex
Royce Rolls
Nina i klątwa Pierzastego Węża
Odyseusze. Tom 2. Postrach Siedmiu Mórz
Lew krwawej zemsty
Arena 13. Tom 2. Rytuał
W osiemdziesiąt dni dookoła świata
Piosenki o miłości oraz inne kłamstwa
Liberty. Jak zostałam szpiegiem
Cogito nr 1 (523). Styczeń 2018