Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 235
Rozmiar 33 MB
Data premiery: 2017-02-16
Tytuł: Spod zamarzniętych powiek
Autor: Bielecki Adam, Szczepański Dominik
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 235
Data premiery: 2017-02-16
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21053573

Opis

Ta książka to pierwsza pełna opowieść adama bieleckiego o jego drodze z górniczych tychów na szczyty najwyższych gór świata.. . Jeśli wcześniej się nie zabije. Dobra książka. To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą gaszerbrum i i broad peak. Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki z wypraw opisanych w książce.. W dramatycznych historiach tych wejść bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w himalajach i karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która Spod zamarzniętych powiek Pobierz stała się naszą narodową specjalnością. Szybko i przyjemne się czyta..

Byleby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody adam bielecki. Qr kody prowadzące do filmików - bomba!. adam bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym. Interesująca, osadzona w realiach wspinaczkowych, dająca do myślenia.. Dorosły adam nie Spod zamarzniętych powiek Pobierz mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej. Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach adama bieleckiego i nie tylko :). „możesz zostać w życiu, kim chcesz. Zasługuje na 5 gwiazdek lecz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad peak już nie.

Gdy skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz. Kupiłam Spod zamarzniętych powiek Pobierz podczas choroby jsko ebook- trzyma w napięciu. . Bardzo starannie wydana pozycja. Jedna z lepszych książek jakie czytałam. . Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna.

Super opowiesc o wielkiej pasji bez Spod zamarzniętych powiek Pobierz zadecia. . Dobrze się czyta. Każdy z nich wiedział na co się pisze.. Polecam. Książka dla wszystkich tych, którzy są ciekawi tego, jak wygląda wspinaczka w alpach i himalajach. .

Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o innych w takich warunkach. Stad tylko 4 gwiazdki. Fantastyczna! świetnie się czyta, a przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, uczucia, myśli.... . Polecam.. Spod zamarzniętych powiek Pobierz . .

Ciekawa lektura. . . . Opowieść o niesamowitej pasji, w której jest miejsce Spod zamarzniętych powiek Pobierz na wszystkie emocje.... Adam bielecki jest bez wątpienia najlepszym współczesnym polskie himalaistą w stu procentach kochającym to, co robi, dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem. .

Tak przyjemnie sie czyta, ze dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc sam nie jestem pasjonatem himalaizmu w praktyce 😉. Wciągająca książka o człowieku z wielką pasją.

O życiu
Rottenberg. Już trudno
Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie?
Maria Czubaszek. Ostatni dymek
Ludzie czy bogowie. 27 rozmów z najsłynniejszymi polskimi lekarzami
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Człowiek, który wkradł się do Auschwitz
Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
Warto żyć
Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia
Antoni Gaudi. Czarodziej architektury
Podróże z Herodotem