Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 235
Rozmiar 33 MB
Data premiery: 2017-02-16
Tytuł: Spod zamarzniętych powiek
Autor: Bielecki Adam, Szczepański Dominik
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 235
Data premiery: 2017-02-16
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21053573

Opis

W dramatycznych historiach tych wejść bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w himalajach i karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która stała się naszą narodową specjalnością. . Adam bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym. Polecam.. „możesz zostać w życiu, kim chcesz. Dobra książka. Spod zamarzniętych powiek Pobierz To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą gaszerbrum i i broad peak. .

Jeśli wcześniej się nie zabije. Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach adama bieleckiego i nie tylko :). . . Byleby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody adam bielecki. Polecam. Gdy skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz. Qr Spod zamarzniętych powiek Pobierz kody prowadzące do filmików - bomba!.

Ta książka to pierwsza pełna opowieść adama bieleckiego o jego drodze z górniczych tychów na szczyty najwyższych gór świata.. Wciągająca książka o człowieku z wielką pasją. Dorosły adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej. Super opowiesc Spod zamarzniętych powiek Pobierz o wielkiej pasji bez zadecia. Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna. Książka dla wszystkich tych, którzy są ciekawi tego, jak wygląda wspinaczka w alpach i himalajach. Szybko i przyjemne się czyta..

. Każdy z nich wiedział na co się pisze.. . Adam bielecki jest bez wątpienia najlepszym współczesnym Spod zamarzniętych powiek Pobierz polskie himalaistą w stu procentach kochającym to, co robi, dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem. Ciekawa lektura. Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o innych w takich warunkach. Interesująca, osadzona w realiach wspinaczkowych, dająca do myślenia..

Opowieść o niesamowitej pasji, w Spod zamarzniętych powiek Pobierz której jest miejsce na wszystkie emocje.... . Stad tylko 4 gwiazdki. Bardzo starannie wydana pozycja. Dobrze się czyta. Jedna z lepszych książek jakie czytałam. .

. . Zasługuje na 5 gwiazdek lecz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad peak już nie. Fantastyczna! świetnie się czyta, a przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, uczucia, myśli.... Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki z wypraw opisanych w książce.. Kupiłam podczas choroby jsko ebook- trzyma w napięciu. . Spod zamarzniętych powiek Pobierz

. Tak przyjemnie sie czyta, ze dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc sam nie jestem pasjonatem himalaizmu w praktyce 😉.

O życiu
Rottenberg. Już trudno
Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie?
Maria Czubaszek. Ostatni dymek
Ludzie czy bogowie. 27 rozmów z najsłynniejszymi polskimi lekarzami
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Człowiek, który wkradł się do Auschwitz
Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
Warto żyć
Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia
Antoni Gaudi. Czarodziej architektury
Podróże z Herodotem