Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 235
Rozmiar 33 MB
Data premiery: 2017-02-16
Tytuł: Spod zamarzniętych powiek
Autor: Bielecki Adam, Szczepański Dominik
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 235
Data premiery: 2017-02-16
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21053573

Opis

To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą gaszerbrum i i broad peak. Stad tylko 4 gwiazdki. „możesz zostać w życiu, kim chcesz. Bardzo Spod zamarzniętych powiek Pobierz starannie wydana pozycja. Dorosły adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej. Super opowiesc o wielkiej pasji bez zadecia. Jeśli wcześniej się nie zabije. Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna.

W dramatycznych historiach tych wejść bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w himalajach i karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która stała się naszą narodową specjalnością. . Ta książka to pierwsza pełna opowieść adama bieleckiego o jego drodze z górniczych tychów na szczyty najwyższych gór świata.. . Byleby nie górnikiem” ‒ Spod zamarzniętych powiek Pobierz usłyszał od ojca młody adam bielecki. Dobrze się czyta. adam bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym. Kupiłam podczas choroby jsko ebook- trzyma w napięciu.

Gdy skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz. Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o innych w takich warunkach. . Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki z wypraw opisanych w książce.. Szybko i przyjemne się czyta.. Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach adama bieleckiego i nie tylko :). Dobra Spod zamarzniętych powiek Pobierz książka.

Jedna z lepszych książek jakie czytałam. Qr kody prowadzące do filmików - bomba!. . Fantastyczna! świetnie się czyta, a przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, Spod zamarzniętych powiek Pobierz uczucia, myśli.... Polecam. Polecam.. .

. Adam bielecki jest bez wątpienia najlepszym współczesnym polskie himalaistą w stu procentach kochającym to, co robi, dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem. Opowieść o niesamowitej pasji, w której jest miejsce na wszystkie emocje.... . . Interesująca, osadzona w Spod zamarzniętych powiek Pobierz realiach wspinaczkowych, dająca do myślenia.. .

. . Książka dla wszystkich tych, którzy są ciekawi tego, jak wygląda wspinaczka w alpach i himalajach. . Każdy z nich wiedział na co się pisze.. Ciekawa lektura. Zasługuje na 5 gwiazdek lecz Spod zamarzniętych powiek Pobierz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad peak już nie.

Tak przyjemnie sie czyta, ze dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc sam nie jestem pasjonatem himalaizmu w praktyce 😉. Wciągająca książka o człowieku z wielką pasją.

O życiu
Rottenberg. Już trudno
Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie?
Maria Czubaszek. Ostatni dymek
Ludzie czy bogowie. 27 rozmów z najsłynniejszymi polskimi lekarzami
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Człowiek, który wkradł się do Auschwitz
Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
Warto żyć
Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia
Antoni Gaudi. Czarodziej architektury
Podróże z Herodotem