Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 235
Rozmiar 33 MB
Data premiery: 2017-02-16
Tytuł: Spod zamarzniętych powiek
Autor: Bielecki Adam, Szczepański Dominik
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 235
Data premiery: 2017-02-16
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21053573

Opis

To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą gaszerbrum i i broad peak. Interesująca, osadzona w realiach wspinaczkowych, dająca do myślenia.. Dorosły adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej. Bardzo starannie wydana pozycja. Ta książka Spod zamarzniętych powiek Pobierz to pierwsza pełna opowieść adama bieleckiego o jego drodze z górniczych tychów na szczyty najwyższych gór świata. . Jeśli wcześniej się nie zabije. Kupiłam podczas choroby jsko ebook- trzyma w napięciu.

adam bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym. Jedna z lepszych książek jakie czytałam. Byleby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody adam bielecki. . Gdy skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, Spod zamarzniętych powiek Pobierz że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz.. Zasługuje na 5 gwiazdek lecz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad peak już nie. . .

„możesz zostać w życiu, kim chcesz. Szybko i przyjemne się czyta.. W dramatycznych historiach tych wejść bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w himalajach i karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która stała się naszą narodową specjalnością. . Opowieść o niesamowitej pasji, w której jest miejsce na wszystkie emocje.... Fantastyczna! świetnie się Spod zamarzniętych powiek Pobierz czyta, a przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, uczucia, myśli.... Książka dla wszystkich tych, którzy są ciekawi tego, jak wygląda wspinaczka w alpach i himalajach.

. Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o innych w takich warunkach. . Każdy z nich wiedział na Spod zamarzniętych powiek Pobierz co się pisze.. Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach adama bieleckiego i nie tylko :). Dobra książka. Qr kody prowadzące do filmików - bomba!.

. Wciągająca książka o człowieku z wielką pasją. . Dobrze się Spod zamarzniętych powiek Pobierz czyta. Super opowiesc o wielkiej pasji bez zadecia. Adam bielecki jest bez wątpienia najlepszym współczesnym polskie himalaistą w stu procentach kochającym to, co robi, dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem. Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna.

. . Polecam.. Ciekawa lektura. . Polecam. Stad tylko 4 Spod zamarzniętych powiek Pobierz gwiazdki.

Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki z wypraw opisanych w książce.. Tak przyjemnie sie czyta, ze dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc sam nie jestem pasjonatem himalaizmu w praktyce 😉.

O życiu
Rottenberg. Już trudno
Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie?
Maria Czubaszek. Ostatni dymek
Ludzie czy bogowie. 27 rozmów z najsłynniejszymi polskimi lekarzami
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Człowiek, który wkradł się do Auschwitz
Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
Warto żyć
Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia
Antoni Gaudi. Czarodziej architektury
Podróże z Herodotem