Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 235
Rozmiar 33 MB
Data premiery: 2017-02-16
Tytuł: Spod zamarzniętych powiek
Autor: Bielecki Adam, Szczepański Dominik
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 235
Data premiery: 2017-02-16
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21053573

Opis

Jeśli wcześniej się nie zabije. Tak przyjemnie sie czyta, ze dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc sam nie jestem pasjonatem himalaizmu w praktyce 😉. adam bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym. Jedna z lepszych książek jakie Spod zamarzniętych powiek Pobierz czytałam. W dramatycznych historiach tych wejść bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w himalajach i karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która stała się naszą narodową specjalnością. Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna. Dorosły adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej. Szybko i przyjemne się czyta..

Gdy skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz. . . Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki z wypraw opisanych w książce.. Ta książka to pierwsza pełna opowieść adama bieleckiego o jego drodze z górniczych tychów na szczyty Spod zamarzniętych powiek Pobierz najwyższych gór świata. Książka dla wszystkich tych, którzy są ciekawi tego, jak wygląda wspinaczka w alpach i himalajach. „możesz zostać w życiu, kim chcesz. Qr kody prowadzące do filmików - bomba!.

To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą gaszerbrum i i broad peak. Super opowiesc o wielkiej pasji bez zadecia. Byleby nie górnikiem” ‒ usłyszał Spod zamarzniętych powiek Pobierz od ojca młody adam bielecki.. Ciekawa lektura. Polecam.. . Dobrze się czyta.

Stad tylko 4 gwiazdki. Każdy z nich wiedział na co się pisze.. Polecam. . Adam bielecki jest bez wątpienia najlepszym współczesnym polskie himalaistą w stu procentach kochającym to, co robi, dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem. . Dobra książka. Spod zamarzniętych powiek Pobierz

Bardzo starannie wydana pozycja. . . . Fantastyczna! świetnie się czyta, a Spod zamarzniętych powiek Pobierz przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, uczucia, myśli.... . .

. Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o innych w takich warunkach. . Zasługuje na 5 gwiazdek lecz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad peak już nie. Wciągająca książka Spod zamarzniętych powiek Pobierz o człowieku z wielką pasją. Interesująca, osadzona w realiach wspinaczkowych, dająca do myślenia.. Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach adama bieleckiego i nie tylko :).

Opowieść o niesamowitej pasji, w której jest miejsce na wszystkie emocje.... Kupiłam podczas choroby jsko ebook- trzyma w napięciu.

O życiu
Rottenberg. Już trudno
Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie?
Maria Czubaszek. Ostatni dymek
Ludzie czy bogowie. 27 rozmów z najsłynniejszymi polskimi lekarzami
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Człowiek, który wkradł się do Auschwitz
Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
Warto żyć
Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia
Antoni Gaudi. Czarodziej architektury
Podróże z Herodotem