Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 235
Rozmiar 33 MB
Data premiery: 2017-02-16
Tytuł: Spod zamarzniętych powiek
Autor: Bielecki Adam, Szczepański Dominik
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 235
Data premiery: 2017-02-16
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21053573

Opis

Ta książka to pierwsza pełna opowieść adama bieleckiego o jego drodze z górniczych tychów na szczyty najwyższych gór świata. . adam bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym.. Książka Spod zamarzniętych powiek Pobierz dla wszystkich tych, którzy są ciekawi tego, jak wygląda wspinaczka w alpach i himalajach. „możesz zostać w życiu, kim chcesz. Szybko i przyjemne się czyta.. W dramatycznych historiach tych wejść bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w himalajach i karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która stała się naszą narodową specjalnością. Polecam.

Byleby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody adam bielecki. Ciekawa lektura. To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą gaszerbrum i i broad peak. Bardzo starannie wydana pozycja. Jeśli wcześniej się nie zabije. Qr kody prowadzące do filmików - bomba!. Gdy Spod zamarzniętych powiek Pobierz skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz. .

Dorosły adam nie mógł wziąć sobie Spod zamarzniętych powiek Pobierz tych słów do serca bardziej. . . Jedna z lepszych książek jakie czytałam. . Stad tylko 4 gwiazdki. .

. Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach adama bieleckiego i nie tylko :). Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki Spod zamarzniętych powiek Pobierz z wypraw opisanych w książce.. . . Interesująca, osadzona w realiach wspinaczkowych, dająca do myślenia.. Fantastyczna! świetnie się czyta, a przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, uczucia, myśli....

Wciągająca książka o człowieku z wielką pasją. Dobrze się czyta. Tak przyjemnie sie czyta, ze dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc sam nie jestem pasjonatem himalaizmu w praktyce 😉. Polecam.. Zasługuje Spod zamarzniętych powiek Pobierz na 5 gwiazdek lecz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad peak już nie. . Super opowiesc o wielkiej pasji bez zadecia.

Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna. Adam bielecki jest bez wątpienia najlepszym współczesnym polskie himalaistą w stu procentach kochającym to, co robi, dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem. Każdy z nich wiedział na co się pisze.. Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o Spod zamarzniętych powiek Pobierz innych w takich warunkach. . Dobra książka. Kupiłam podczas choroby jsko ebook- trzyma w napięciu.

. Opowieść o niesamowitej pasji, w której jest miejsce na wszystkie emocje....

O życiu
Rottenberg. Już trudno
Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie?
Maria Czubaszek. Ostatni dymek
Ludzie czy bogowie. 27 rozmów z najsłynniejszymi polskimi lekarzami
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Człowiek, który wkradł się do Auschwitz
Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
Warto żyć
Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia
Antoni Gaudi. Czarodziej architektury
Podróże z Herodotem