Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 235
Rozmiar 33 MB
Data premiery: 2017-02-16
Tytuł: Spod zamarzniętych powiek
Autor: Bielecki Adam, Szczepański Dominik
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 235
Data premiery: 2017-02-16
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21053573

Opis

Ta książka to pierwsza pełna opowieść adama bieleckiego o jego drodze z górniczych tychów na szczyty najwyższych gór świata. Fantastyczna! świetnie się czyta, a przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, uczucia, myśli.... To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą gaszerbrum i i broad peak. . W dramatycznych historiach tych wejść bielecki przede Spod zamarzniętych powiek Pobierz wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w himalajach i karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która stała się naszą narodową specjalnością. Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o innych w takich warunkach. adam bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym. .

Dorosły adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej. Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki z wypraw opisanych w książce.. „możesz zostać w życiu, kim chcesz. Tak przyjemnie sie czyta, ze dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc sam nie jestem pasjonatem himalaizmu w praktyce 😉. Byleby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody adam bielecki. Zasługuje na 5 gwiazdek lecz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad Spod zamarzniętych powiek Pobierz peak już nie. Jeśli wcześniej się nie zabije. Każdy z nich wiedział na co się pisze..

Gdy skończył piętnaście, usłyszał Spod zamarzniętych powiek Pobierz od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz.. Kupiłam podczas choroby jsko ebook- trzyma w napięciu. . . Wciągająca książka o człowieku z wielką pasją. . Jedna z lepszych książek jakie czytałam.

Interesująca, osadzona w realiach Spod zamarzniętych powiek Pobierz wspinaczkowych, dająca do myślenia.. Ciekawa lektura. . Stad tylko 4 gwiazdki. . Qr kody prowadzące do filmików - bomba!. .

Polecam. Polecam.. . Opowieść o niesamowitej Spod zamarzniętych powiek Pobierz pasji, w której jest miejsce na wszystkie emocje.... Super opowiesc o wielkiej pasji bez zadecia. Adam bielecki jest bez wątpienia najlepszym współczesnym polskie himalaistą w stu procentach kochającym to, co robi, dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem. Szybko i przyjemne się czyta..

Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach adama bieleckiego i nie tylko :). Bardzo starannie wydana pozycja. . Dobra książka. Książka dla wszystkich tych, którzy są ciekawi Spod zamarzniętych powiek Pobierz tego, jak wygląda wspinaczka w alpach i himalajach. . .

Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna. Dobrze się czyta.

O życiu
Rottenberg. Już trudno
Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie?
Maria Czubaszek. Ostatni dymek
Ludzie czy bogowie. 27 rozmów z najsłynniejszymi polskimi lekarzami
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Człowiek, który wkradł się do Auschwitz
Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
Warto żyć
Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia
Antoni Gaudi. Czarodziej architektury
Podróże z Herodotem