Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 235
Rozmiar 33 MB
Data premiery: 2017-02-16
Tytuł: Spod zamarzniętych powiek
Autor: Bielecki Adam, Szczepański Dominik
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 235
Data premiery: 2017-02-16
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21053573

Opis

Gdy skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz. Dobra książka. To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą gaszerbrum i i broad peak. Adam bielecki jest bez wątpienia najlepszym współczesnym polskie himalaistą w stu procentach kochającym to, co robi, Spod zamarzniętych powiek Pobierz dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem. Byleby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody adam bielecki. Każdy z nich wiedział na co się pisze.. Ta książka to pierwsza pełna opowieść adama bieleckiego o jego drodze z górniczych tychów na szczyty najwyższych gór świata. Stad tylko 4 gwiazdki.

W dramatycznych historiach tych wejść bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w himalajach i karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która stała się naszą narodową specjalnością. Interesująca, osadzona w realiach wspinaczkowych, dająca do myślenia.. Dorosły adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej. . Jeśli wcześniej się nie zabije. Tak przyjemnie sie czyta, ze dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc sam nie jestem pasjonatem himalaizmu Spod zamarzniętych powiek Pobierz w praktyce 😉. „możesz zostać w życiu, kim chcesz. .

adam bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym.. . . . Wciągająca książka o człowieku z wielką pasją. Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki z wypraw Spod zamarzniętych powiek Pobierz opisanych w książce.. Kupiłam podczas choroby jsko ebook- trzyma w napięciu.

. Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna. Szybko i przyjemne się czyta.. Fantastyczna! świetnie się czyta, a przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, uczucia, myśli.... Dobrze się czyta. . Książka dla wszystkich tych, którzy są ciekawi tego, jak wygląda wspinaczka w alpach Spod zamarzniętych powiek Pobierz i himalajach.

. Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach adama bieleckiego i nie tylko :). Ciekawa lektura. . Jedna z Spod zamarzniętych powiek Pobierz lepszych książek jakie czytałam. Opowieść o niesamowitej pasji, w której jest miejsce na wszystkie emocje.... Qr kody prowadzące do filmików - bomba!.

Zasługuje na 5 gwiazdek lecz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad peak już nie. Polecam. . Polecam.. Bardzo starannie wydana pozycja. Super Spod zamarzniętych powiek Pobierz opowiesc o wielkiej pasji bez zadecia. Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o innych w takich warunkach.

. .

O życiu
Rottenberg. Już trudno
Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie?
Maria Czubaszek. Ostatni dymek
Ludzie czy bogowie. 27 rozmów z najsłynniejszymi polskimi lekarzami
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Człowiek, który wkradł się do Auschwitz
Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
Warto żyć
Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia
Antoni Gaudi. Czarodziej architektury
Podróże z Herodotem