Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 235
Rozmiar 33 MB
Data premiery: 2017-02-16
Tytuł: Spod zamarzniętych powiek
Autor: Bielecki Adam, Szczepański Dominik
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 235
Data premiery: 2017-02-16
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21053573

Opis

Dorosły adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej. Dobrze się czyta. Ta książka to pierwsza pełna opowieść adama bieleckiego o jego drodze z górniczych tychów na szczyty najwyższych gór świata. . „możesz zostać w życiu, kim chcesz. Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna. Byleby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody adam bielecki. Polecam. Spod zamarzniętych powiek Pobierz

To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą gaszerbrum i i broad peak. . .. . W dramatycznych historiach tych wejść bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w himalajach i karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, Spod zamarzniętych powiek Pobierz która stała się naszą narodową specjalnością. Interesująca, osadzona w realiach wspinaczkowych, dająca do myślenia.. Jeśli wcześniej się nie zabije. Adam bielecki jest bez wątpienia najlepszym współczesnym polskie himalaistą w stu procentach kochającym to, co robi, dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem.

Gdy skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz. . adam bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym. . Polecam.. Kupiłam podczas choroby jsko ebook- Spod zamarzniętych powiek Pobierz trzyma w napięciu. Szybko i przyjemne się czyta..

Wciągająca książka o człowieku z wielką pasją. Qr kody prowadzące do filmików - bomba!. . Spod zamarzniętych powiek Pobierz Jedna z lepszych książek jakie czytałam. Stad tylko 4 gwiazdki. . Dobra książka.

Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki z wypraw opisanych w książce.. Każdy z nich Spod zamarzniętych powiek Pobierz wiedział na co się pisze.. Książka dla wszystkich tych, którzy są ciekawi tego, jak wygląda wspinaczka w alpach i himalajach. . . Zasługuje na 5 gwiazdek lecz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad peak już nie. Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach adama bieleckiego i nie tylko :).

Bardzo starannie wydana pozycja. Ciekawa lektura. Opowieść o niesamowitej pasji, w której jest miejsce na wszystkie emocje.... Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o innych w takich warunkach. Fantastyczna! świetnie się czyta, a przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę Spod zamarzniętych powiek Pobierz himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, uczucia, myśli.... . Tak przyjemnie sie czyta, ze dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc sam nie jestem pasjonatem himalaizmu w praktyce 😉.

Super opowiesc o wielkiej pasji bez zadecia. .

O życiu
Rottenberg. Już trudno
Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie?
Maria Czubaszek. Ostatni dymek
Ludzie czy bogowie. 27 rozmów z najsłynniejszymi polskimi lekarzami
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Człowiek, który wkradł się do Auschwitz
Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
Warto żyć
Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia
Antoni Gaudi. Czarodziej architektury
Podróże z Herodotem