Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 235
Rozmiar 33 MB
Data premiery: 2017-02-16
Tytuł: Spod zamarzniętych powiek
Autor: Bielecki Adam, Szczepański Dominik
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 235
Data premiery: 2017-02-16
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21053573

Opis

„możesz zostać w życiu, kim chcesz.. . . Szybko i przyjemne się czyta.. Gdy skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny Spod zamarzniętych powiek Pobierz wspinacz. Dobra książka. Adam bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym. .

To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą gaszerbrum i i broad peak. Tak przyjemnie sie czyta, ze dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc Spod zamarzniętych powiek Pobierz sam nie jestem pasjonatem himalaizmu w praktyce 😉. Ta książka to pierwsza pełna opowieść adama bieleckiego o jego drodze z górniczych tychów na szczyty najwyższych gór świata. Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki z wypraw opisanych w książce.. Byleby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody adam bielecki. Fantastyczna! świetnie się czyta, a przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, uczucia, myśli.... W dramatycznych historiach tych wejść bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w himalajach i karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która stała się naszą narodową specjalnością. .

Jeśli wcześniej się nie zabije. Polecam. Dorosły adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej. Qr kody prowadzące do filmików - bomba!. . Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach Spod zamarzniętych powiek Pobierz adama bieleckiego i nie tylko :). .

Super opowiesc o wielkiej pasji bez zadecia. Kupiłam podczas choroby jsko ebook- trzyma w napięciu. . Bardzo starannie wydana pozycja. Dobrze się czyta. Jedna z lepszych książek jakie czytałam. . Spod zamarzniętych powiek Pobierz

Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o innych w takich Spod zamarzniętych powiek Pobierz warunkach. Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna. Polecam.. Wciągająca książka o człowieku z wielką pasją. . . Interesująca, osadzona w realiach wspinaczkowych, dająca do myślenia..

Zasługuje na 5 gwiazdek lecz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad peak już nie. . Stad tylko 4 gwiazdki. Każdy z nich wiedział na co się pisze.. Adam bielecki jest bez wątpienia najlepszym współczesnym polskie himalaistą w stu Spod zamarzniętych powiek Pobierz procentach kochającym to, co robi, dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem. Opowieść o niesamowitej pasji, w której jest miejsce na wszystkie emocje.... .

Ciekawa lektura. Książka dla wszystkich tych, którzy są ciekawi tego, jak wygląda wspinaczka w alpach i himalajach.

O życiu
Rottenberg. Już trudno
Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie?
Maria Czubaszek. Ostatni dymek
Ludzie czy bogowie. 27 rozmów z najsłynniejszymi polskimi lekarzami
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Człowiek, który wkradł się do Auschwitz
Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
Warto żyć
Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia
Antoni Gaudi. Czarodziej architektury
Podróże z Herodotem