Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Prószyński Media
Seria: Kobiety to czytają!
Liczba stron: 504
Rozmiar 1,5 MB
Data premiery: 2017-02-13
Tytuł: Jak gdybyś tańczyła
Tytuł oryginalny: Pretending to Dance
Seria: Kobiety to czytają!
Autor: Chamberlain Diane
Tłumacz: Juszkiewicz Michał
Wydawnictwo: Prószyński Media
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 504
Data premiery: 2017-02-13
Rok wydania: 2017
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20991357

Opis

Co więcej, molly ma dwie matki – adopcyjną i biologiczną. Jak wszystkie ksiażki autorki :). Molly boi się teraz, że wyznanie prawdy przekreśli jej największe marzenie, by zostać matką, i  zrujnuje jej małżeństwo. Polecam wciągająca ,wzruszająca ... czy kłamstwo jest lepsze od najgorszej prawdy? czy wydarzenia z przeszłości mogą wpłynąć negatywnie na przyszłość? czy rodzina może nas skrzywdzić? jak pogodzić się z prawdą? molly ma fajne życie, ciekawą pracę, kochającego męża i… pilnie strzeżoną tajemnicę z przeszłości. . Diane chamberlain w swojej pełnej empatii, poruszającej Jak gdybyś tańczyła Pobierz i intrygującej powieści odkrywa przed czytelnikiem najgłębsze zakamarki ludzkiego serca, przypomina o tym, jak złożonym i kruchym tworem jest rodzina i jak bardzo zawikłane i niszczące może być kłamstwo.

„woman and home” bardzo poruszająca historia, która będzie trzymać czytelnika w napięciu do ostatniej strony. Nigdy nie wybaczyła bliskim kłamstw, jakimi ją karmili. Rt book reviews "jak gdybyś tańczyła" to wielowarstwowa, wzruszająca powieść. Wzruszająca historia. „booklist” diane chamberlain jest nagradzaną autorką powieści obyczajowych, w tym „sekretnego życia ceecee wilkes” i „prawa matki”. Chamberlain mistrzowsko pisze ze znawstwem o problemach rodzinnych, o miłości i stracie, szacunku i nieprzewidywalności naszego życia. Teraz musi wyznać mężowi, że jej matka wcale nie umarła na raka, a jej krewni wciąż mieszkają w morrison ridge, małej miejscowości w karolinie północnej. Jak gdybyś tańczyła Pobierz

Mieszka w karolinie północnej. . I obie nigdy o niej nie zapomniały. Skoro pragnie być dobrą mamą, musi jednak znaleźć sposób, by pogodzić się ze swoją przeszłością i uwierzyć w przyszłość. Dwadzieścia lat wcześniej w tragicznych okolicznościach straciła ukochanego ojca. Ich rodzina wkrótce Jak gdybyś tańczyła Pobierz się powiększy – pojawi się w niej adoptowane dziecko, tymczasem molly walczy z niepewnością i lękiem. Odeszła z domu i przed światem udawała sierotę..

Czy pokocha maleństwo, którego nie urodziła? czy będzie dobrą matką? uświadamia sobie, że prawdziwa rodzina powinna być zbudowana na prawdzie.

Proces
Handlarz relikwiami. Tom 2. Zaginiona biblioteka alchemika
Mity skandynawskie
Eugenia Grandet
Przemiany. Tom 1
Wespazjan. Tom 3. Fałszywy bóg Rzymu
Ellisiv
Profesor Stoner
Wojna i pokój. Tom 1-2
Sześć lat. Pożegnanie z siostrą
Profesor Andrews w Warszawie. Wyspa
Opuszczony okręt oraz inne opowieści nadzwyczajne