Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 283
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2017-02-15
Tytuł: Już mnie nie oszukasz
Tytuł oryginalny: Fool Me Once
Autor: Coben Harlan
Tłumacz: Waliś Robert
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 283
Data premiery: 2017-02-15
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20991166

Opis

Czy to w ogóle możliwe? była przecież naocznym świadkiem jego zabójstwa, a po wszystkim zorganizowała mu pogrzeb. Coben raczy nas urywanymi informacjami na temat sprawcy, kiedy już mogłoby się wydawać, że Już mnie nie oszukasz Pobierz wszystko wiadomo okazuje się, że to nie prawda. Ta intensywna i wielowarstwowa opowieść skrywa przyprawiającą o gęsią skórkę tajemnicę. Polecam. Aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania, maya musi uporać się z mrocznymi tajemnicami własnej przeszłości. Zaskakująca. będziesz musiał się zastanowić nad tym, w co możesz wierzyć i komu powinieneś ufać... .

Wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, gdyby nie fakt, że joe został brutalnie zamordowany dwa tygodnie wcześniej. Idealna na plażę :). Pewnego dnia zamontowana w jej domu ukryta kamera, mająca Już mnie nie oszukasz Pobierz śledzić zachowanie opiekunki dwuletniej lily, ukochanej córeczki mai, nagrywa filmik z udziałem bawiącej się dziewczynki i jej ojca. Pełna intryg i zawirowań.. Gdy tego dokona, będzie zmuszona stawić czoła nieprawdopodobnej i niekoniecznie przyjemnej prawdzie o swoim mężu… i o sobie. Książkę polecam zdecydowanie. Ekscytująca, przejmująca i szalenie wciągająca powieść” sunday mirror .. Bardzo polecam..

Wytrącona z równowagi kobieta zastanawia się nad tym, co przed chwilą zobaczyła. . Maya stern, była oficer sił specjalnych, niedawno powróciła do domu z Już mnie nie oszukasz Pobierz misji w iraku. Lekka i przyjemna lektura. „coben znów pokazał swoje mistrzostwo” entertainment weekly „zakończenie tej powieści to jeden z najlepszych i najbardziej nieoczekiwanych finałów w dorobku cobena!” suspense magazine „coben przeszedł samego siebie. Niby co nowego może pojawić się w kryminale? jest zabójca, jest sprawca i genialny detektyw, który odkrywa intrygę i serwuje rozwiązanie. Czy może uwierzyć w to, co widziała? ale to przecież by oznaczało, że joe żyje. Dobrze się czyta.

. Zaskakujące zakończenie. . Proste? nic bardziej mylnego. Polecam bardzo :). Zręcznie wplata nowe postacie w fabułę mimo, że całość jest pisana z punktu widzenia głównej bohaterki mayi, Już mnie nie oszukasz Pobierz a jej działania determinują nowe zdarzenia i fakty. W świecie cobena nic nie jest oczywiste....

Czyta sie bdb. . . Mistrzostwo !!!. Bardzo dobra pozycja, książka jest rewelacyjna Już mnie nie oszukasz Pobierz trzyma w napięciu do samego końca. Zakończenie rzuca na kolana i nie pozwala z nich wstać :). .

. Nieprzewidywalna. Rewelacyjna książka, szybko się czyta. Rewelacyjna,wciagajaca,zagadkowa. Szybka akcja, trzymająca Już mnie nie oszukasz Pobierz w napięciu. Polecam serdecznie!. Swietnie napisany kryminał.

.

Nocny człowiek
Wszyscy mamy tajemnice
Joanna Chyłka. Tom 6. Oskarżenie
Joanna Chyłka. Tom 5. Inwigilacja
Hashtag
Komisarz Forst. Tom 1. Ekspozycja
Dolina umarłych
Komisarz Forst. Tom 3. Trawers
Przejęcie
Joanna Chyłka. Tom 3. Rewizja
Początek
Cienie