Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 222
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2017-02-08
Tytuł: Za zamkniętymi drzwiami
Tytuł oryginalny: Behind Closed Door
Autor: Paris B.A.
Tłumacz: Ochab Janusz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 222
Data premiery: 2017-02-08
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20976965

Opis

I jak to możliwe, że gotując tak wymyślne potrawy, w ogóle nie tyje? i dlaczego w oknach sypialni są kraty? doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo? „najlepszy i najbardziej przejmujący thriller, jaki kiedykolwiek czytałem” san francisco book review „porywający debiut! przerażenie, które czuje grace, jest zaraźliwe, klaustrofobiczna atmosfera zagęszcza się, a niepokojąca gra w kotka i myszkę zmierza do przerażającego i niespodziewanego finału” publishers weekly „wciągające i powodujące szybsze bicie serca momenty gwarantują, że po tej lekturze inaczej zaczniecie patrzeć na swoich przyjaciół i sąsiadów” margaret madden, bleach house library „psychologiczny thriller w stylu hitchcocka” woman „mrożący krew w żyłach thriller, który nie pozwoli ci zasnąć” mary kubica, autorka „grzecznej dziewczynki   . . Przyjaciele grace chcieliby zrewanżować się lunchem w przyszłym tygodniu. Dobrze się czyta. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością. Książka rewelacja !!. Chciałoby się poznać grace nieco lepiej, ale to niełatwe, bo jack i Za zamkniętymi drzwiami Pobierz grace są nierozłączni. Sięgnę po kolejna ksiażkę tej autorki..

perfekcyjna para? doskonałe małżeństwo? czy idealne kłamstwo? światowy bestseller, który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym. Przeczytałam w jeden wieczór. Oboje wydają się w swoim żywiole. . Ktoś mógłby spytać, dlaczego grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet Za zamkniętymi drzwiami Pobierz nie pracuje.. Polecam. Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich idealnym domu, miłą konwersację, kolejne kieliszki dobrego wina. .

Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie, ale wie, że nigdy z nimi nie wyjdzie. . Wszyscy znamy Za zamkniętymi drzwiami Pobierz takie pary jak jack i grace: on jest przystojny i bogaty, ona czarująca i elegancka. Doskonała , niespodziewana . " na skraju załamania " zdecydowanie lepsza.. Przeczytałem jednym tchem. Intrygujaca.

. Polecam!. Cudowna, przerażająca i wciągająca. Przeciętna, nic specjalnego, oczekiwalem czegoś Za zamkniętymi drzwiami Pobierz więcej,. Rewelacja. Niesamowicie wciągająca już od pierwszych stron. Nie można się oderwać..

Książka trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Bardzo dobra książka. Napewno sięgnę po następne pozycję tej Za zamkniętymi drzwiami Pobierz autorki. Bardzo szybko ją przeczytałam. Gorąco polecam !!!. . .

Polecam.. Przeczytana dosłownie w jeden wieczór, ponieważ nie mogłam się oderwać!. . . Zdecydowanie książkę można zaliczyć do tych "czytanych na jednym Za zamkniętymi drzwiami Pobierz wdechu" - ciekawa, porywająca i trzymająca w napięciu. . .

Dla czytelnika wiadomo od razu czego mozna sie spodziewac dalej, dlatego nudnawa.. . Za zamkniętymi drzwiami Pobierz . . Swietnie napisany kryminał. Czyta się jednym tchem .. .

Książka ogromnie mi się podobała. Trzyma w napięciu. Troche przewidywalna, miejscami bardzo frustrujaca. Świetna ksiażka, trzyma w napięciu. Dla Za zamkniętymi drzwiami Pobierz mnie przewidywalna. . Szkoda, ze wystarczyła tylko na dwa wieczory..

Super. . Przeczytana w 1 wieczór. Super książka na wakacje, fajne zakończenie. Za zamkniętymi drzwiami Pobierz Od razu wiadomo co jest grane o jak to się skończy. . .

Naiwna, z płaskimi postaciami. Fajnie sie czytało ale zakończenie zbyt przewidujece..... .

Kontratyp
Naturalista
Na skraju załamania
Bardzo złe miejsce
Joanna Chyłka. Tom 7. Testament
Obserwuję cię
Już mnie nie oszukasz
Nocny człowiek
Wszyscy mamy tajemnice
Joanna Chyłka. Tom 6. Oskarżenie
Joanna Chyłka. Tom 5. Inwigilacja
Hashtag