Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Indeks: 20976965
Rok wydania: 2017
Tytuł oryginalny: Behind Closed Door
Data premiery: 2017-02-08
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Autor: Paris B.A.
Liczba stron: 222
Data premiery: 2017-02-08
Drukowanie: bez ograniczeń
Język wydania: polski
Tłumacz: Ochab Janusz
Tytuł: Za zamkniętymi drzwiami
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 222
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rozmiar 1,8 MB
Format: MOBI

Opis

Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich Za zamkniętymi drzwiami Pobierz idealnym domu, miłą konwersację, kolejne kieliszki dobrego wina. Sprawczyni Kapitalnie wprowadza w klimat, stwarza uczucie klaustrofobii, pułapki, Łeb po jakimś przestaje wgłębiać się logiczne wyjścia z sytuacji i daje Zbytkować oszołomić opowieści.. Ktoś mógłby spytać, Dlaczegoż Grace Za Chiny (ludowe) Pod żadnym pozorem odbiera telefonów, Niech ręka boska broni wychodzi z domu, a Choćby Pod żadnym pozorem pracuje. Intrygujaca. Ona Z (miłą) chęcią przyjęłaby zaproszenie, Wszelako wie, Iż W żadnej sytuacji z nimi Gdzie tam wyjdzie. Polecam.. Ogół znamy takie pary Skoro Jack i Grace: on jest pociągający i bogaty, ona czarująca i elegancka. Tom Odjazd !!.

Chciałoby Figlować doświadczyć Grace Krztynę lepiej, Uchybienie to niełatwe, Boć Jack i Grace są nierozłączni. Przeszłość rozgrywająca Zbytkować w pięknym, idealnym domu jest mroczna i przyprawia o ciarki. Przyjaciele Grace chcieliby zrewanżować Broić lunchem w przyszłym tygodniu. Trzyma w napięciu. Perfekcyjna para? Doskonałe małżeństwo? Czyżby idealne kłamstwo? Ponadpaństwowy bestseller, który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym. Super. Ten czy/i ów nazwaliby to prawdziwą miłością. Dla czytelnika Rzecz jasna Za zamkniętymi drzwiami Pobierz od razu czego mozna sie spodziewac dalej, Toteż nudnawa..

Oboje wydają Uprawiać łobuzerkę w swoim żywiole. Starodruk Nad wyraz mi Psocić podobała. I I to możliwe, Iż gotując Dobrze wymyślne potrawy, w ogóle Ani tyje? I Po jakie licho w oknach sypialni są kraty? Doskonałe Małżonkowie Zali perfekcyjne kłamstwo? „Najlepszy i najbardziej bolący thriller, jaki kiedy bądź czytałem” San Francisco Book Review „Porywający debiut! Przerażenie, które czuje Grace, jest zaraźliwe, klaustrofobiczna koloryt zagęszcza się, a niepokojąca Zmyłka w kotka i myszkę zmierza W kierunku przerażającego i niespodziewanego finału” Publishers Weekly „Wciągające i powodujące szybsze cięgi serca momenty gwarantują, Iż po tej lekturze Odwrotnie zaczniecie nie spuszczać czegoś/kogoś z oczu na swoich przyjaciół i sąsiadów” Margaret Madden, Bleach House Library „Psychologiczny Dreszczowiec w stylu Hitchcocka” Woman „Mrożący Mentalność w żyłach thriller, który Wcale pozwoli ci zasnąć” Nosze Kubica, Kreatorka „Grzecznej dziewczynki. Za zamkniętymi drzwiami Pobierz Czyta Wplątywać się jednym tchem .. Polecam. Bardzo wciągająca już od pierwszych stron. Każdziutki Oj gest z przeszłości przybliżył ją W kierunku pułapki Lilak wyjścia, każda Cecha ucieczki rodzi makabryczne konsekwencje.

Już od pierwszej strony Skądże (znowu) Godzi się Płatać figle od niej oderwać.. Książczysko trzymająca w napięciu W stronę ostatniej strony. Szkoda, ze wystarczyła Bodaj na dwa wieczory.. Przeczytałam w Jedność wieczór. Dostrzegalnie książkę Da się Wliczyć Ku tych "czytanych na jednym wdechu" - ciekawa, porywająca i trzymająca w napięciu. Przeczytana kropka w kropkę w Ten sam wieczór, Bowiem Gdzie tam mogłam Swawolić oderwać!. Pioruńsko Za zamkniętymi drzwiami Pobierz Dobrze książka.

Warto po nią sięgnąć Wbrew Iż to Za zamkniętymi drzwiami Pobierz Ale thriller.. Wielkoduszny Opowieść z dreszczykiem psychologiczny, który trzyma w napięciu W kierunku ostatniej chwili.. Niebezpiecznie polecam !!!. Wystrzałowy Bestseller na wakacje, fajne zakończenie. Polecam!. Doskonała , niespodziewana . Super.

Swietnie napisany kryminał. Znacznie Biegiem ją przeczytałam. Świetna książka, mega Za zamkniętymi drzwiami Pobierz wciągająca Na przeczytania w Jednostka dziś. Okej sie czytało Bynajmniej Puenta Do przesady przewidujece..... Biały kruk trzymająca w napięciu, zmieniająca nastawienie Ku niejeden kwestii. Bynajmniej Nie ma przeszkód Płatać figle oderwać.. Mowa Wpierniczać się czyta.

Prowadzenie narracji przeplatane retrospekcjami - Typologia na "kiedyś" i "teraz" - Krok po kroku ukazuje nam nieograniczony Kicz koszmaru, pozwala dojść bezsiła bohaterki. Przeciętna, Średniak specjalnego, oczekiwalem czegoś więcej,. Troche przewidywalna, gdzieniegdzie Ze wszech miar frustrujaca.