Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 222
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2017-02-08
Tytuł: Za zamkniętymi drzwiami
Tytuł oryginalny: Behind Closed Door
Autor: Paris B.A.
Tłumacz: Ochab Janusz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 222
Data premiery: 2017-02-08
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20976965

Opis

Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie, ale Za zamkniętymi drzwiami Pobierz wie, że nigdy z nimi nie wyjdzie. Fajnie sie czytało ale zakończenie zbyt przewidujece..... Przyjaciele grace chcieliby zrewanżować się lunchem w przyszłym tygodniu. Książka rewelacja !!. Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich idealnym domu, miłą konwersację, kolejne kieliszki dobrego wina.. . Wszyscy znamy takie pary jak jack i grace: on jest przystojny i bogaty, ona czarująca i elegancka. .

Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością. . Chciałoby się poznać grace nieco lepiej, ale to niełatwe, bo jack i grace są nierozłączni. Super. Ktoś mógłby spytać, dlaczego grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. Dla mnie przewidywalna. I jak to możliwe, że gotując tak wymyślne potrawy, w ogóle nie tyje? i dlaczego w oknach sypialni są kraty? doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo? „najlepszy i najbardziej Za zamkniętymi drzwiami Pobierz przejmujący thriller, jaki kiedykolwiek czytałem” san francisco book review „porywający debiut! przerażenie, które czuje grace, jest zaraźliwe, klaustrofobiczna atmosfera zagęszcza się, a niepokojąca gra w kotka i myszkę zmierza do przerażającego i niespodziewanego finału” publishers weekly „wciągające i powodujące szybsze bicie serca momenty gwarantują, że po tej lekturze inaczej zaczniecie patrzeć na swoich przyjaciół i sąsiadów” margaret madden, bleach house library „psychologiczny thriller w stylu hitchcocka” woman „mrożący krew w żyłach thriller, który nie pozwoli ci zasnąć” mary kubica, autorka „grzecznej dziewczynki   . Niesamowicie wciągająca już od pierwszych stron.

Oboje wydają się w swoim żywiole. . perfekcyjna para? doskonałe małżeństwo? Za zamkniętymi drzwiami Pobierz czy idealne kłamstwo? światowy bestseller, który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym. . . . Książka trzymająca w napięciu do ostatniej strony.

Nie można się oderwać.. . Czyta się Za zamkniętymi drzwiami Pobierz jednym tchem .. Przeczytana w 1 wieczór. Książka ogromnie mi się podobała. . Swietnie napisany kryminał.

Bardzo dobra książka. Przeczytana dosłownie w jeden wieczór, ponieważ nie mogłam się oderwać!. Naiwna, z płaskimi postaciami. . Przeczytałam w jeden wieczór. . Za zamkniętymi drzwiami Pobierz .

. Doskonała , niespodziewana . Napewno sięgnę po następne pozycję tej autorki. . . Za zamkniętymi drzwiami Pobierz . Rewelacja.

Polecam.. Intrygujaca. . Dobrze się czyta. Od razu wiadomo co jest grane o jak to się skończy. Polecam!. " Za zamkniętymi drzwiami Pobierz na skraju załamania " zdecydowanie lepsza..

Świetna ksiażka, trzyma w napięciu. Super książka na wakacje, fajne zakończenie. Gorąco polecam !!!. . . Cudowna, przerażająca i wciągająca. Zdecydowanie książkę można Za zamkniętymi drzwiami Pobierz zaliczyć do tych "czytanych na jednym wdechu" - ciekawa, porywająca i trzymająca w napięciu.

Troche przewidywalna, miejscami bardzo frustrujaca. Za zamkniętymi drzwiami Pobierz Przeczytałem jednym tchem. Sięgnę po kolejna ksiażkę tej autorki.. Dla czytelnika wiadomo od razu czego mozna sie spodziewac dalej, dlatego nudnawa.. Bardzo szybko ją przeczytałam. Polecam. .

Trzyma w napięciu. Przeciętna, nic specjalnego, oczekiwalem czegoś więcej,. Szkoda, ze wystarczyła tylko na dwa wieczory..

Kontratyp
Naturalista
Na skraju załamania
Bardzo złe miejsce
Joanna Chyłka. Tom 7. Testament
Obserwuję cię
Już mnie nie oszukasz
Nocny człowiek
Wszyscy mamy tajemnice
Joanna Chyłka. Tom 6. Oskarżenie
Joanna Chyłka. Tom 5. Inwigilacja
Hashtag