Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Liczba stron: 252
Rozmiar 3 MB
Data premiery: 2017-01-09
Tytuł: Gracz
Tytuł oryginalny: The Baller: A Down and Dirty Football Novel
Autor: Keeland Vi
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 252
Data premiery: 2017-01-09
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20858148

Opis

Delilah, początkująca dziennikarka sportowa po raz pierwszy spotyka brody’ego w męskiej szatni. Brody nie rezygnuje z podboju i za wszelką cenę próbuje zaciągnąć dziewczynę do łóżka. Nieprzewidywalny i Gracz Pobierz bezpruderyjny, zrzucił przed nią ręcznik przepasający jego biodra. Sylwetki głównych bohaterów wyraźne i spójne. Zawodnik jeszcze przed rozpoczęciem wywiadu zdecydował się odsłonić wszystkie karty. Jednak już podczas pierwszego wywiadu okazuje się, że praca delilah może być nieco bardziej skomplikowana…w związku z tym, iż w gronie reporterów kobiety są w zdecydowanej mniejszości najlepszy zawodnik postanawia urozmaicić pracę nowo poznanej dziennikarce. Fani gorącego romansu sportowego będą zachwyceni. Jako młoda, ambitna osoba – interesująca się sportem – zostaje główną reporterką działu sportowego.

Delilah nie jest bardzo zasadniczą osobą, ale jednej reguły twardo się trzyma – nie umawia się z graczami.. Mimo iż wszyscy w jej firmie uważają, że dostała awans przez „łóżko” oraz ze względu na swojego nieżyjącego już ojca – utytułowanego futbolisty, to opinie innych ma w głębokim poważaniu j ta praca to przede wszystkim jej wielka pasja i nikt nie przeszkodzi jej w robieniu tego, co kocha. Przed obiektywem. Podoba mi się to. Taki jest brody easton. Mimo iż między bohaterami iskrzy i wydaje się, że jest to coś zdecydowanie większego od zwykłego pociągu fizycznego to czy będą oni mieli szansę Gracz Pobierz na coś poważniejszego ? wtedy, gdy delilah postanawia w końcu zostawić przeszłość za sobą, nieoczekiwanie przeszłość dogania brody’ego. Strony gracza iskrzą od chemii między głównymi bohaterami. Jest to pierwsza książka tej autorki, którą przeczytałam i zdecydowanie się nie rozczarowałam :) zapraszam do przeczytania innych moich recenzji: http://zaczytanatetruska.blogspot.com/.

Ale jedno wiadomo – brody się nie patyczkuje. . Gracz Pobierz Znajomość rozpoczęta w taki sposób może potoczyć się różnie. Z powierzchni może być dupkiem, ignorantem lecz w środku, chłopak jest ciepły, romantyczny i zabójczo opiekuńczy. Kto odniesie zwycięstwo w tej piorunującej rozgrywce? wprawiony gracz czy opierająca się jego urokowi dziennikarka? . . niektórzy faceci są po prostu bezczelni, aroganccy, zawadiaccy i pewni siebie w ten niezwykle irytujący sposób, który kojarzy każda kobieta. Jest to świetne urozmaicenie akcji ze względu na kolaż emocji i myśli przeplatających się między bohaterami.

Jest pewien problem – brody ma wobec niej inne plany. Nie potrafiłam oderwać się od powieści ani na chwilę. I to dosłownie. koniecznie zapoznajcie się z tą powieścią. Ale przy tym… jakże seksowni. – skinął w moją stronę.– hmm. Z przyjemnością i premedytacją bierze udział w swoistej grze, w której stawką jest dziki seks. Tak Gracz Pobierz więc uczyniłam.z językiem, stylem oraz całym dorobkiem autorki, miałam pierwszy raz do czynienia.

Krótkoterminowy cel? panienka do łóżka. Pokój pani maddox to pokój standardowy.– a jest w nim łóżko?– jest.– to proszę o wymeldowanie." brodi jest chłopakiem, który rozpali niejedno serce. Męska, kierowana instynktem zdobywcy duma nie pozwoli mu po prostu odpuścić. akcję widzimy z trzech perspektyw. Typowy gracz – przystojny, szalenie męski, a tupet to pewnie jego drugie imię. Z jednej strony poznajemy myśli i uczucia delilah Gracz Pobierz i brodiego zaś później dochodzi trzecia bohaterka, willow - dawna ukochana brodiego. Trudno stwierdzić czy liczył na flirt, czy po prostu chciał zaliczyć. Nie potrzebuję pokoju.

Strasznie chciałam wiedzieć jak zakończy się historia delilah i brodiego. brody należy do niegrzecznych chłopców. – pana pokój to właściwie apartament, panie easton. Jak rozpocznie się wspólna przepychanka uczuciowa pomiędzy tym dwojgiem? czy połączy ich coś więcej niż pożądanie? jaką prawdziwą twarz odkryje przed światem brody? "po tylu latach w końcu postanowiłam zostawić moją przeszłość za sobą, w momencie, gdy przeszłość brody'ego się odezwała."która kobieta przeszłaby obojętnie obok takiej kuszącej okładki? wiem, że nie ocenia się książki tylko ze względu na okładkę, lecz kiedy czyta się pikantny opis i widzi się tak poruszającą oprawę zewnętrzną, wie się od razu, że chce się koniecznie poznać tę Gracz Pobierz powieść. Książka na jeden wieczór. Jest arogancki, zbyt pewny siebie, a poza tym to prawdziwy playboy. Będzie miała okazję przeprowadzać bezpośrednie wywiady z zawodnikami futbolu zaraz po meczu.

Mam nadzieję, że to dopiero początek mojej przygody z autorką. Jest ona wspaniała, wciągająca i mocno intrygująca. Aby dowiedzieć się jak poradzą sobie z Gracz Pobierz tym główni bohaterowie zachęcam do przeczytania „gracza” vi keeland. – biedna gail wyglądała na zdezorientowaną. Strasznie trudno było się od niej odkleić. Mimo jednak tego, delilah nie daje nabrać się na jego sztuczki. Jak najbardziej ta powieść wyróżnia się na tle erotyków.

Delilah madox to początkująca dziennikarka, która właśnie dostała awans. Jak najbardziej autorka wie jak w subtelny sposób wpleść do powieści sceny łóżkowe. Pisarka stworzyła ciepłą, romantyczną, niewulgarną i nieschematyczną fabułę, która porusza i szczerze wciąga. Dzięki wspaniałej akcji, prężnie rozwijającemu się napięciu, oraz dwójce bardzo charyzmatycznych bohaterów, lektura wciąga oraz porusza. Miałam przeczucie, że powieść okaże się interesująca, lecz nie wiedziałam, że będzie to aż tak fenomenalna lektura!"chciałbym się wymeldować.– słucham?– chciałbym się wymeldować. Strasznie ekscytuje mnie jako bohater i przyznam się, że nie czuję jakby był on Gracz Pobierz jedynie fikcją. Dzięki naprzemiennej narracji, którą ja osobiście preferuje i uwielbiam w książkach możemy poznać bardziej eastona oraz to, co robi i kim jest, gdy schodzi z boiska.

Czy panna madox zachowa profesjonalizm w związku z nietypowym zachowaniem największej „gwiazdy” futbolu ? brody easton jest zawodowym graczem futbolu w pierwszoligowym zespole. Fabuła ciekawa.. Zostanę u niej. Jest to typ mężczyzny, za którym szaleją kobiety. Delilah bardzo zapada mu w pamięć i z niejasnych nawet dla siebie powodów brody postanawia zrobić wszystko, aby umówić się z piękną dziennikarką. Tutaj autorka stworzyła wspaniały obraz bez przesytu i nadmiernego koloryzowania. Delilah Gracz Pobierz jest u szczytu swojej kariery dziennikarskiej.

. Jednak zdecydowanie nie tego gracza miała na myśli autorka - vi keeland, nadając tytuł swojej nowej książce j dla wszystkich ludzi wokół brody jest aroganckim, pewnym siebie, bezpośrednim, przystojnym mięśniakiem, który bardzo lubi pogrywać z kobietami. Często gdy autorzy tworzą zbyt perfekcyjny obraz danego Gracz Pobierz bohatera, czytelnik czuje, że nie jest on prawdziwy. Najwspanialszym dla mnie pozytywem, okazuje się przedstawienie scen erotycznych pomiędzy bohaterami. Mam ochotę na kolejne jej powieści :). Głównym jej tematem ma być krajowa drużyna futbolu amerykańskiego, a w tym najlepszy jej zawodnik – brody easton. Niech was nie zwiedzie okładka książki, gdyż brody ma do zaoferowania znacznie więcej niż górę mięśni.

Dearest Clementine
Szkoła żon
Narzeczona z temperamentem
Saga braci Steelów. Tom 2. Obsesja
Zamek z piasku
Mgły Toskanii
Złodziej cieni
Dotyk ciemności
Odważna i zakochana
Genialna przyjaciółka. Tom 1
7 lat później...
Dollanganger. Tom 1. Kwiaty na poddaszu