Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Onepress
Liczba stron: 80
Rozmiar 5,4 MB
Data premiery: 2016-11-20
Tytuł: Zen Steve'a Jobsa
Tytuł oryginalny: The Zen of Steve Jobs
Autor: Melby Caleb
Tłumacz: Walczak Tomasz
Wydawnictwo: Onepress
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 80
Data premiery: 2016-11-20
Rok wydania: 2012
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20783570

Opis

Jess3 to znana na całym świecie agencja kreatywna, specjalizująca się w wizualizowaniu danych. Dwie połówki doskonałego jabłka czy zauważyłeś, że apple zamiast klientów ma grono oddanych wyznawców? czy dziwi cię, że na każdy kolejny produkt tej firmy ludzie czekają nie jak na modny gadżet, ale jak na objawienie? czyżby była to tylko genialna strategia marketingowa? wierzysz w to? jeśli wydaje ci się, że o stevie jobsie powiedziano już wszystko, przygotuj się na podróż w nieznane. Genialnego wizjonera nie ma już między nami, ale jego historia nie przestaje nas zaskakiwać. "forbes" od czasu założenia (1917 rok) publikuje analizy i informacje dla osób, które pragną odnieść sukces i działają w zgodzie z duchem wolnego rynku. Zen steve...a jobsa to historia znajomości tytułowego bohatera z jedną z takich osób - kobunem chino otogawą. Wersję hd pobierzesz z twojej biblioteki, jako dodatek do książki. Oprócz współpracy z "forbesem" przy komiksie zen steve...a jobsa jess3 angażuje się w tworzenie historii na potrzeby czołowych marek, takich Zen Steve'a Jobsa Pobierz jak google, nike, intel, mtv, twitter, samsung, facebook i nasa.

Kiedy steve ukończył swój kurs, wrócił na łono firmy, by w krótkim czasie przyczynić się do globalnej technologicznej i kulturowej rewolucji. Był taki okres w życiu jobsa, o którym mówi się niewiele, Zen Steve'a Jobsa Pobierz zwykle przyciszonym głosem - kilka miesięcy, gdy pobierał intensywne nauki u buddyjskiego kapłana zen.. W książce zen steve...a jobsa za pomocą oszczędnych dialogów i prostych rysunków pokazano, że jobs mógł rozwinąć swój zmysł estetyczny dzięki studiowaniu zen, jednak ostatecznie wziął z tej filozofii tylko to, czego potrzebował, odrzucając aspekt religijny. Dzięki biegłości w tworzeniu ilustracji i animacji oraz projektowaniu informacji wprowadza piękno w złożone koncepcje, tematy i zbiory danych. Jednak jobs, postać dziś już niemal legendarna, nie osiągnął swojego sukcesu w pojedynkę - w dużej mierze zawdzięczał go współpracy z projektantami, inżynierami i myślicielami. Dla wszystkich posiadaczy najnowszych tabletów, komiks jest teraz dostępny w wysokiej rozdzielczości. Ten postępowy myśliciel łamał reguły i pasjonował się sztuką oraz projektowaniem.

Obecnie mieszka w różnych miejscach - bez dzieci i żon. Facebook zen steve‘a jobsa steve jobs (1955 - 2011), współzałożyciel apple...a, wywarł olbrzymi wpływ na wielu ludzi, a jego życie otoczone jest aurą mitu. Przed napisaniem zen steve...a jobsa pisał teksty do "chicago tribune" i południowoafrykańskiego "timesa". Przyszły wizjoner biznesu pobierał wtedy intensywne nauki u otogawy. Poznaj historię wielkiej przemiany jednego z najważniejszych innowatorów biznesu. Wspólnie spędzony Zen Steve'a Jobsa Pobierz czas wywarł istotny wpływ na późniejsze znaczne zmiany w apple...u związane ze sposobem projektowania urządzeń i strategią biznesową. Caleb melby jest autorem artykułów do "forbesa", a pochodzi z mankato w minnesocie - miasta znanego jako miejsce największej masowej egzekucji przez powieszenie (poza tym jest to bardzo przyjemna miejscowość).

Ubiegłego wieku wyemigrował z japonii Zen Steve'a Jobsa Pobierz do stanów zjednoczonych. uwaga, nowa wersja hd ebooka (epub) "zen steve"a jobsa". Był w świecie buddyzmu tym, kim a jobs w biznesie komputerowym - buntownikiem i indywidualistą. Ubiegłego wieku i rokiem 2011, jednak główny wątek opowieści jest związany z okresem po wyrzuceniu jobsa z apple...a w roku 1985. Może dlatego obaj panowie szybko doszli do porozumienia. . Zagłębiając się w kolejne strony książki, czytelnik podróżuje w czasie między latami 70.

    otogawa był buddyjskim kapłanem zen, który na początku lat 70. Komiks ten opowiada historię ich przyjaźni.

Upadłość przedsiębiorstw a wykorzystanie sztucznej inteligencji
Mount Everest biznesu
Ekonomia dla przyszłości. Fundamentalne problemy w teorii ekonomii i praktyce gospodarczej
Ekonomia eksperymentalna
Firma transportowa krok po kroku. Zarządzanie, finanse, ubezpieczenia
Lojalność konsumenta. Jak budować trwałe relacje z klientem
Wycena i kształtowanie wartości przedsiębiorstwa
Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości
Marketing w 3 tygodnie. 21 kluczowych zasad marketingu
Public relations. Wiarygodny dialog z otoczeniem
Forex w praktyce. Vademecum inwestora walutowego
Ile gumisiów zmieści się w pudełku, czyli szacowanie i planowanie w Agile