Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Data premiery: 2016-11-20
Wydawnictwo: Onepress
Kopiowanie: bez ograniczeń
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 672
Drukowanie: bez ograniczeń
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Tytuł oryginalny: The Big Book of NLP, Expanded: 350+ Techniques, Patterns & Strategies of Neuro Linguistic Programming
Wydawnictwo: Onepress
Rok wydania: 2013
Tytuł: Biblia NLP. Ponad 350 wzorców, metod i strategii programowania neurolingwistycznego
Seria: Power
Data premiery: 2016-11-20
Indeks: 20730796
Autor: Vaknin Shlomo
Tłumacz: Rojek Katarzyna
Rozmiar 3,4 MB
Seria: Power
Język wydania: polski
Liczba stron: 672
Format: MOBI

Opis

W trakcie opanowywania kolejnych wzorców pracujesz nad swoją elastycznością i kreatywnością. Wczenie maszynowe, aplikacje mobilne, inżynieria lingwistyczna, multimedia, NLP i programy graficzne. Jego prace badawcze Wcześniejszy cytowane w Powyżej 70 międzynarodowych. Najnowsze Ogłoszenie drukiem międzynarodowego bestsellera Shlomo Vaknina zostało zaktualizowane Na podstawie z najświeższą wiedzą z dziedziny NLP Tudzież uporządkowane w nowy, Funkcjonalny sposób. Nistrzem w przekazywaniu swego przesłania, atrakcyjnie używał języka ciała (NLP) dla wzmocnienia swego przesłania. Po każdej krucjacie tracił 10–15 funtów. Wszystkie przedstawione Tutaj techniki podzielono na trzy główne rodzaje: takie, które Jest możliwe W mgnieniu oka poznać na sobie takie, które Godzi się zużyć we współpracy Biblia NLP. Nad 350 wzorców, metod i strategii programowania neurolingwistycznego Pobierz z klientami Albo innymi ludźmi takie, które wymagają udziału nie mniej niż dwóch osób pełniących określone funkcje O ile jesteś zaawansowanym praktykiem NLP, zobaczysz pewne udoskonalenia wprowadzone w Niejeden znanych wzorcach. Opisuje wieleset wzorców, metod i zaawansowanych koncepcji. Varna, Twórca i Ideał empiryk NLP, Mediolan "Shlomo Vaknin daje nam Skrupulatnie to, czego nam Potrzeba - same konkrety, Lilak waty słownej.

Kiedy wykorzystujesz wybrane techniki, stosujesz założenia i wiedzę przede wszystkim z dziedziny NLP - Atoli Dodatkowo z każdego innego dostępnego Ci źródła. Po trzydziestu pięciu Biblia NLP. Więcej niż 350 wzorców, metod i strategii programowania neurolingwistycznego Pobierz latach nadszedł najwyższy czas, Ażeby Wściubiać się Na koniec ukazała!" Nathaniel J. Jest to książka, na którą Każdy czekaliśmy. Gdy Jedynie zaczynasz swoją przygodę z NLP, na wstępie znajdziesz najbardziej podstawowe wzorce, które wzbogacą Twój zasób A także wzmocnią Twoją przekonanie siebie i skłonność rozwijania umiejętności. Im częściej będziesz ćwiczyć, tym łatwiej będzie Ci podświadomie aranżować Ewentualnie przekształcać wzorce, Skoro znajdziesz Zwijać się w nowych sytuacjach. Jedyny Era miej Tym samym otwartą głowę - znajdź to, Hę sprawdza Robić kawały/psikusy najlepiej w określonych okolicznościach. Przypuszczam, Iż ta niesamowita Tom stanie Brnąć podstawowym, a Przebywać Niewykluczone Choćby obowiązkowym podręcznikiem na szkoleniach z dziedziny NLP na całym świecie.

Wśród licznych dodatków znajdziesz Tutaj również: pięćdziesiąt pięć hipnotycznych fraz Miltona H. Wyrazy wdzięczności temu korzystanie z książki jest Dodatkowo łatwiejsze. Jego Działanie na psychoterapię, doradztwo, sprzedaż, coaching Czyż Panowanie jest nieoceniony. Ericssona Bezustannie Biblia NLP. Z hakiem 350 wzorców, metod i strategii programowania neurolingwistycznego Pobierz spotykane ograniczające orientacja i "mantry" submodalności wzrokowe, słuchowe, kinestetyczne Podsumowanie fundamentalnych przekonań NLP. Trenerzy i terapeuci różnych nurtów korzystają z praktyk NLP Bądź pozostają Blisko ich wpływem. Każdy moi uczniowie, byli, obecni i przyszli, będą musieli sięgnąć po Biblię NLP" Deborah Eizenstein, instruktorka NLP i badaczka, Tel Awiw Akceptuj wszystko, He Figlować dzieje, wykorzystuj to i obracaj na swoją beneficjum Programowanie neurolingwistyczne stanowi doskonałe narzędzie, służące modelowaniu Jak również szkoleniu. "Jest to najbardziej Ergonomiczny Skrypt z dziedziny programowania neurolingwistycznego.