Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Septem
Seria: Dla bystrzaków
Liczba stron: 376
Rozmiar 6,5 MB
Data premiery: 2016-11-20
Tytuł: Giełda papierów wartościowych dla bystrzaków
Seria: Dla bystrzaków
Autor: Maliński Tobiasz
Wydawnictwo: Septem
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 376
Data premiery: 2016-11-20
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20701826

Opis

Jak działa giełda — papiery wartościowe, kapitał początkowy, akcje, obligacje i inne sposoby zarabiania pieniędzy. Kolejna książka z serii "dla bystrzaków" godna polecenia początkującym.. język, którym posługują się eksperci od inwestowania na giełdzie, bywa skomplikowany, prawda? tabele, wykresy, skróty, obco brzmiące słowa rodem z londyńskiego city i nowojorskiej wall street — z tym wszystkim spotyka się na co dzień każdy gracz. . Najpierw z otwartymi ustami słuchał „oświeconych” wywodów ekspertów, potem samotnie wgryzł się w temat, zaryzykował, zainwestował i… wygrał! teraz zaś chce podzielić się z tobą swoją wiedzą w sposób prosty, zrozumiały, bez zbędnych słów i napuszonych definicji. Utrudnienia są celowe: starzy wyjadacze wiedzą, że nie Giełda papierów wartościowych dla bystrzaków Pobierz taka giełda straszna i nie taki parkiet śliski. Dekalogi giełdowego rekina — 10 ważnych stron internetowych, 10 przykazań inwestora, 10 przykazań spekulanta.

Jak ma to zrozumieć początkujący inwestor? dlaczego nikt nie próbuje zmienić tego języka? to proste — tak jak samo inwestowanie na warszawskiej Giełda papierów wartościowych dla bystrzaków Pobierz giełdzie papierów wartościowych. Co musisz wiedzieć, zanim wejdziesz na parkiet — skąd czerpać informacje i jak je interpretować. Ta książka może stać się twoim najlepszym przewodnikiem w drodze od amatora do inwestora. Po prostu nie chcą dzielić się zyskami! na szczęście dla ciebie autor zaczynał tak jak ty.. Lekcje gry na parkiecie: giełda od a do z — czym jest, po co istnieje i kto na niej gra. Jak zacząć — pierwsze kroki i szukanie wsparcia. Inwestowanie dla bardziej zaawansowanych — analizy, wykresy, trendy.

Do tego definicje trudnych terminów, które niczego nie wyjaśniają, ponieważ same składają się z wyrazów jeszcze trudniejszych. .

Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności
Zarobić milion, idąc pod prąd
Twoja firma w social mediach. Podręcznik marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw
Nowy jednominutowy menedżer
Najbogatszy człowiek w Babilonie
Jak pisać, żeby chcieli czytać i kupować. Copywriting & Webwriting
Sprzedaż bez sprzedawania. Psychologia dobrego wpływu na klienta
Analiza techniczna dla bystrzaków
Przemiana. Jak sprawić, by reszta twego życia była jeszcze lepsza
Pigułka przywództwa. Brakujący element motywujący ludzi
Maksimum osiągnięć
Siła sekretu. Praktyczny poradnik programowania przyszłości