Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Onepress
Liczba stron: 104
Rozmiar 3,3 MB
Data premiery: 2016-11-20
Tytuł: Bitcoin. Wirtualna waluta internetu
Autor: Szymankiewicz Marcin
Wydawnictwo: Onepress
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 104
Data premiery: 2016-11-20
Rok wydania: 2014
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20686888

Opis

Bitego pieniądza używamy do dziś, ale wraz z rozwojem internetu część rozliczeń przenieśliśmy do sieci. Polecam. Powstanie wirtualnej waluty było nieuniknione — ven, pierwszy popularny, Bitcoin. Wirtualna waluta internetu Pobierz samodzielny e-pieniądz, pojawił się w serwisie facebook w 2007 roku. . Złotnicy i kupcy zaczęli wybijać z drogocennych kruszców monety, przeznaczone do płacenia za towar. Wirtualna waluta internetu to synteza wiedzy na temat wirtualnego pieniądza.. wirtualny pieniądz — praktyczne zastosowanie.

Ten pomysł szybko podchwycili władcy poszczególnych państw i miast. Wspomina, gdzie możemy spotkać się z walutą bitcoin. Następnie przedstawia zasady, na jakich działa bitcoin: jak jest wymieniany, zapisywany i rozpowszechniany. Jednak była ona dość niewygodna, więc już w vii wieku p.n.e. Na początku autor wprowadza czytelnika w świat pieniądza — od jego historii do czasów obecnych. Zanim na świecie pojawiły się pieniądze, w handlu dominowała wymiana towarowa. W 2009 roku za sprawą satoshi nakamoto na scenę finansów wkroczył bitcoin — anonimowa, niezależna waluta, oparta Bitcoin. Wirtualna waluta internetu Pobierz na korzystającej z niej społeczności, algorytmie kryptograficznym oraz modelu peer-to-peer.

Kolejny rozdział to praktyka wirtualnej waluty: opisano tu przechowywanie, transakcje, metody pozyskiwania e-pieniądza. Waluta ta występuje w ograniczonej liczbie 21 mln sztuk wydobywanych przez użytkowników bitcoina. . Spora część publikacji została poświęcona bezpieczeństwu w świecie wirtualnym, czyli prywatności użytkowników waluty, obronie przed cyberprzestępcami i kwestii nielegalnych transakcji przy użyciu bitcoina.

Usługi Microsoft Azure. Programowanie aplikacji
Język C# 6.0 i platforma .NET 4.6
Termodynamika dla bystrzaków
Steganografia cyfrowa. Sztuka ukrywania informacji
Analiza biznesowa. Praktyczne modelowanie organizacji
Sekrety skutecznych prezentacji multimedialnych
Microsoft Visual C# 2012. Krok po kroku
Progresywne aplikacje webowe
Cyfryzacja życia w erze Big Data. Człowiek. Biznes. Państwo
Kompletny przewodnik po DAX
Tajna wiedza o zarabianiu w sieci
Internet rzeczy IoT i IoE w symulatorze Cisco Packet Tracer. Praktyczne przykłady i ćwiczenia