Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Septem
Liczba stron: 360
Rozmiar 3,3 MB
Data premiery: 2016-11-20
Tytuł: Prawo Mojżesza
Tytuł oryginalny: The Law of Moses
Autor: Harmon Amy
Tłumacz: Machnik Marcin
Wydawnictwo: Septem
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 360
Data premiery: 2016-11-20
Rok wydania: 2016
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20682880

Opis

Zmarła zresztą kilka dni później.. Tułał się od jedne, do drugiej ciotki, nikt go nie chciał, nie radzili z nim sobie, faszerowali go lekami, bo jest niebezpieczny. Samotny. Musicie poznać smak łez szczęścia, radości, smutku, żalu, rozpaczy."prawo mojżesza", to książka nietypowa, wyjątkowa oraz nieczęsto spotykana. Fascynujący Prawo Mojżesza Pobierz i przerażający. " - myślałam, że prawa mojżesza to dziesięć przykazań.- nie wiem, czy mam ich aż tyle.- cóż, to jest stan georgia, a w georgii obowiązują inne prawa. To opowieść o złamanym sercu, o życiu i śmierci, o zaczynaniu od nowa, a także o wieczności. I właśnie tym wszystkim jest "prawo mojżesza".

Jego matka, młoda narkomanka, porzuciła go zaraz po narodzinach. Mojżesza poznała już w dzieciństwie, jednak nigdy z nim nie rozmawiała. Poczujesz ją głęboko w sercu. Recenzja również na http://bookparadisebynatalia.blogspot.com/" - czyli to właśnie próbujesz ze mną zrobić? chcesz, żebym dał ci swoją głowę, jak koń?- nie chcę od ciebie niczego.- to dlatego codziennie przynosisz mi lunch, dlatego mnie szpiegujesz i Prawo Mojżesza Pobierz co wieczór wpadasz do mojej babci? "porzucenie, zagubienie, odrzucenie i problemy.miłość, nienawiść, radość i ból. Miał pomagać w codziennych zajęciach. Jej ulubioną pasją jest jazda konna. Był pracowity i energiczny, ale też oschły i nieprzenikniony. Jakoś mnie od siebie odpychała...

Miał zaledwie kilka godzin i Prawo Mojżesza Pobierz był bliski śmierci. Podczas czytania przewija się wiele zwrotów akcji i momentów napięcia. I zaczęła tonąć.ta historia nie kończy się happy endem. Marzenia. piękna opowieść o złamanym sercu, które szuka ukojenia.znaleziono go w koszu na pranie w pralni quick wash. Zawsze się jemu przyglądała, gdy przychodził na terapie do jej rodziców. Przeżyjesz niezwykłe emocje, strach, niepokój i słodycz młodzieńczych uczuć. Ale teraz jest już nastolatkiem i georgii zaczyna się podobać.

Budził lęk i ciekawość. Amy harmon napisała przepiękną historię, opartą na opowieści religijne, która nie odpycha, a wręcz zachęca do poznania książki. . Wszyscy go unikają, uważają za dziwaka, ale w jego życiu nagle pojawia się ona, georgia, która nie daje mu spokoju i siłą woli Prawo Mojżesza Pobierz przyciąga do siebie. A przede wszystkim o miłości. Ciągle coś się dzieje i o nudzie możemy zapomnieć. Georgia, wbrew ostrzeżeniom i zakazom, zbliżyła się do niego... .

Jest pełna bólu, niespełnionych obietnic, smutku i zawodu. Porzucony w koszu, w pralni, niczym mojżesz na rzece. I oto Prawo Mojżesza Pobierz któregoś lipcowego dnia osiemnastoletni mojżesz zjawił się na farmie rodziców niespełna siedemnastoletniej georgii. Wśród dzisiejszej literatury ciężko spotkać książkę zabawną, pouczającą, smutną i jednocześnie radosną. Zatracisz się bez reszty, czytając o trudnej miłości, pozbawionej spełnienia. Widać, że autorka miała pomysł i idealnie przeniosła go na papier, wzbogacając swoim lekkim i przyjemnym językiem.bohaterowie są po prostu niesamowici! temperamentni, wybuchowi, z zasadami, które lubią łamać i z odpowiednim zachowaniem, do swojego wieku. Był urodziwy i egzotyczny, niespokojny, mroczny i milczący. Jednak mojżesz jest wyjątkowym chłopcem, który maluje przepiękne obrazy, przez które ma kłopoty, bowiem robi to na budynkach należących do kogoś lub też publicznych.

Mojżesz przeżył — dziecko z problemami, z którego wyrósł chłopak z problemami. Wzbudzili we mnie sympatię i skradli swoje serce młodzieżowym, nieco niedojrzałym i przeuroczym zachowaniem.a emocje, tych to był tutaj ogrom. Urodziła go matka narkomanka, przez co ma problemy ze skupieniem się i wysiedzeniem w jednym miejscu dłużej, niż to wskazane. Jego głowa otwiera się i zamyka, jak morze czerwone, wpuszczając i przeprowadzając na drugą stronę, do ziemi obiecanej, zbłąkane dusze.mojżesz jest chłopakiem, który nie radzi sobie sam ze sobą. Jest jej kolejnym wyzwaniem, które musi osiągnąć, nie łamiąc przy tym swoich praw, praw georgii.czy uda się jej zdobyć jego serce? a może happy endu nie będzie?" - zaczynam myśleć, że w twojej Prawo Mojżesza Pobierz głowie jest zupełnie pusto. Jednak nie to jest w nim najdziwniejsze. On maluje wspomnienia umarłych osób, które mieszkały w miejscu, w którym obecnie się znajduje.

Gdybym tylko wiedziała, jak dobra jest ona, gdyby ktoś mi powiedział o pasji głównej bohaterki, już dawno bym się za nią zabrała i to bez zastanowienia. Oddaje się temu w pełni, czuje się wolna. Nie brakuje zaskoczenia. "do książki podeszłam sceptycznie. Są momenty, kiedy szczęka opada do ziemi, serce pęka, a później na powrót skleja się w całość.niesamowita fabuła jest po prostu czymś przepięknym. Georgii. Prawo Mojżesza Pobierz - ha.

Jest niesamowicie odważną dziewczyną, która lubi wyzwania i niczego się nie boi. Byłam po prostu negatywnie nastawiona i nie wiem dlaczego. Szalona i pewna siebie, bo tak ją wychowali. U niej poczuł się wolny, gdy tylko odrzucił leki, które Prawo Mojżesza Pobierz go otępiały. Książkę, która jest połączeniem romansu, fantastyki oraz kryminału. Jej tutaj nie ma. [...]- pieprz się, mojżeszu.- to pierwsze wypowiedziane przez ciebie słowa, które do mnie trafiają.

". Śmiałam się i jednocześnie płakałam, bo to co dzieje się w tej książce jest nie do opisania, po prostu musicie ją poznać i przeżyć wszystko na własnej skórze. Los, który płata figle.i dwoje ludzi, którzy trwale się połączyli.mojżesz, czyli tytułowy bohater, przeżył w życiu wiele złego. I chociaż chłopak stara się trzymać swoich praw, praw Prawo Mojżesza Pobierz mojżesza, ona potrafi sprawić, że je łamie." - zamknij się.- nic nie powiedziałem!- ale pomyślałeś. I w końcu trafił do swojej babki, do gigi, przeuroczej, ciepłej, pełen wigoru i kochanej kobiety, która go rozumiała. "georgia od zawsze mieszka w... Więc gdy jesteś w georgii...- gdy jestem w georgii? - spytał tak łagodnie, że prawie mi umknęło.

Po tamtej stronie tęczy
Pan Wołodyjowski
Marysia wnuczka Leonii
Pożar w sercu
Lirogon
Dziecko cienia
Gracze lubią emocje
Dwoje do pary
Weekend we Włoszech
Strefa komfortu
Scenariusz namiętności
Uzależnieni