Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: SUPERNOWA-Niezależna Oficyna Wydawnicza NOWA
Seria: Wiedźmin
Liczba stron: 246
Rozmiar 2 MB
Data premiery: 2016-11-21
Tytuł: Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie
Seria: Wiedźmin
Autor: Sapkowski Andrzej
Wydawnictwo: SUPERNOWA-Niezależna Oficyna Wydawnicza NOWA
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 246
Data premiery: 2016-11-21
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20647025

Opis

Przewrotna literacka robota. Kolejnych części nie zamierzam czytać.. Oszałamiająca akcja, mistrzowskie dialogi, sytuacje nie do zapomnienia. Interesujące postacie. Z woli sapkowskiego w ów świat pełen potworów i bujnych charakterów, skomplikowanych intryg i eksplodujących namiętności wnosi geralt nasze problemy, mitologie i nowoczesny punkt widzenia. Czytam kolejny raz, odkrywając to, co przeoczyłem za pierwszym razem. Od wydawcy: później mówiono, że człowiek ów nadszedł Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie Pobierz od północy, od bramy powroźniczej. Obowiązkowo dla fanów słynnych gier cd projekt red, żeby zapoznać ze żródłem wiedźmina 1 i porównać fabuły.

świat na ostrzu miecza.. . . Dla osób lubiące fantse lektóra idealna.. Nie było w tym nic Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie Pobierz dziwnego, w wyzimie prawie wszyscy chodzili z bronią, ale nikt nie nosił miecza na plecach niby łuku czy kołczana. Moja ulubiona seria, uwielbiam sapkowskiego. Staje się więc widzem i bohaterem, oskarżonym i sędzią, kochankiem i błaznem, ofiarą i katem. Czyta się przyjemnie, pomysły sapkowskiego są naprawdę ciekawe, wykreowany świat spójny i wciągający, chociaż czasami pozostaje lekki przesyt powtarzającymi się "chwytami" literackimi..

Dawniej po lasach jeno wilki wyły, teraz namnożyło się wszelakiego paskudztwa - gdzie spojrzysz, tam upiory, strzygi, bobołaki plugawe, bazyliszki, diaboły, żywiołaki, wiły i utopce. Po latach w końcu udało mi się przemóc i wziąć się za przygody geralta. A przybysz z dalekiej rivii takim profesjonalistą jest. Ale nie ma szału. Kiedy ściągnął płaszcz, okazało się, że na pasie za plecami ma miecz. Niestety te okładki nie Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie Pobierz są najpiękniejsze - poprzednie wydania miały dużo lepsze.... Tu trzeba profesjonalisty. Przeczytałem i jest ok.

Takie czasy nastały. Nigdy więcej nic nie kupię u was przez internet żadnego ebooka koniec i innym też odradzam żeby przeczytać książkę za którą zapłaciłem muszę ściągać jeszcze jakieś programy. Sapkowski nie umie nudzić! wiedźmin to mistrz miecza i fachowiec czarostwa strzegący Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie Pobierz moralnej i biologicznej równowagi w cudownym świecie fantasy. Ja swoją przygodę zaczęłam od gier, ale książka mnie nie zawiodła. Tu nie wystarczą zwykłe czary ani osinowe kołki. Po raz pierwszy z wiedźminem zetknąłem się jeszcze w fantastyce, ze 30 lat temu, mój apetyt został zaspokojony "nieco" później. Nie był stary, ale włosy miał prawie zupełnie białe. Ciekawa fabuła.

To wiedźmin geralt, mistrz miecza i magii, mutant zaprogramowany, by strzec na świecie moralnej i biologicznej równowagi. . Białowłosego przywiodło Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie Pobierz do miasta królewskie orędzie: trzy tysiące orenów nagrody za odczarowanie nękającej mieszkańców wyzimy strzygi. . . Nie wiele jest takich książek, które można czytać i czytać. Tu chyba nie potrzeba recenzji.

. Żałuję ze. . Moim zdaniem jest to pozycja obowiązkowa Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie Pobierz na liście fanów fantasy oraz geralta ;).. . . Polecam wszystkim fanom wiedźmina i nie tylko.

Nigdy więcej dno. To jedna z nich. Nigdy więcej empik masz mnie za to minus jak z władysławowa do zakopanego, obsługa infolinii też pomóc nie potrafi odsyła na stronę. Ah... Wiedźmin...

Wiedźmin. Tom 2. Miecz przeznaczenia
Wiedźmin. Tom 4. Czas pogardy
Stara Flota. Tom 4. Niepodległość
Pakiet: Wiedźmin. Tom 1-8
Wspomnienie o przeszłości Ziemi. Tom 1. Problem trzech ciał
Tron z czaszek. Księga 2
Otchłań. Księga 2
Star Force. Tom 8. Szturm
Inne Światy
Wiedźmin. Tom 8. Sezon burz
Dary anioła. Tom 1. Miasto kości
Gdzie diabeł nie może