Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Liczba stron: 562
Rozmiar 7,2 MB
Data premiery: 2016-11-23
Tytuł: Latarnia umarłych
Autor: Herman Leszek
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 562
Data premiery: 2016-11-23
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20566647

Opis

Zajmująca się tym tematem dziennikarka paulina weber zaczyna wątpić w zdrowie psychiczne nadawcy. Autor przedstawia dzieje swojego regionu w arcyciekawy sposób, akcja znowu zapiera dech w piersiach, a obok starych znajomych, których znamy już z pierwszej części, zostały wprowadzone nowe charakery - równie ciekawe i intrygujące, co trójka znanych już nam bohaterów.. akcja "latarni umarłych" rozgrywa się w Latarnia umarłych Pobierz rok po wydarzeniach opisanych w "sedinum – wiadomość z podziemi". Druga książka leszka hermana jest równie wciągająca, co "sedinum". W jego kolejnych listach nieprawdopodobne wspomnienia i sensacyjne szczegóły przeplatają się z urojeniami z czasów wojennych. . Mijają wieki.

Troje młodych ludzi – paulina, igor i johann – zostaje ponownie wplątanych w sensacyjne śledztwo, tym razem dotyczące pewnego morderstwa. Gdy w ostatnim liście zdradza on, że od wielu lat ukrywa zakopane w piwnicy zwłoki, jest już tego pewna… pozostawione przez niego stare dokumenty z wolna zaczynają jednak odsłaniać mroczne wydarzenia, które za czasów drugiej wojny światowej rozegrały się w sennej, nadmorskiej Latarnia umarłych Pobierz scenerii... Dawno, dawno temu, w pewnym małym miasteczku nad samym morzem, w starym średniowiecznym zamczysku rodzi się chłopiec, który niedługo potem zostaje królem całej skandynawii, a w ówczesnej europie jest nazywany cesarzem północy. Mroźną listopadową porą, w samo południe, nieopodal miasta dochodzi do potężnej eksplozji, która kładzie pokotem wszystkie drzewa i wybija szyby w oknach w całej okolicy.. . Rok 1941. Fala uderzeniowa odczuwalna jest w promieniu kilkudziesięciu kilometrów, a w pewnej starej kaplicy zapada się posadzka.

Blisko osiemdziesiąt lat później pewnego wiosennego dnia do redakcji popularnego, szczecińskiego dziennika przychodzi wiadomość od pewnego staruszka.

Armagedon. Tom 2. Hydra
Przejęcie
William Wisting. Tom 10. Ślepy trop
Jack Reacher. Tom 12. Nic do stracenia
Trylogia kryminalna: Uwikłanie / Ziarno prawdy / Gniew
Wojna hybrydowa
Joona Linna. Tom 6. Łowca
Myron Bolitar. Tom 3. Bez śladu
Coraz głębiej
Millennium. Tom 1. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
Cmętarz zwieżąt
Cormoran Strike. Tom 2. Jedwabnik