Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Seria: Shantaram
Liczba stron: 843
Rozmiar 5,8 MB
Data premiery: 2016-11-23
Tytuł: Shantaram. Tom 2. Cień góry
Tytuł oryginalny: The Mountain Shadow
Seria: Shantaram
Autor: Roberts Gregory David
Tłumacz: Mazan Maciejka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 843
Data premiery: 2016-11-23
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20528966

Opis

długo oczekiwana kontynuacja "shantaram" – brawurowej powieści inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami, która stała się światową legendą. Każdy, kto przeczytał „shantaram’a” powinien przeczytać też „cień góry”. Na szczęście. W niektórych opiniach przeczytałem, że dysputy filozoficzne służą niepotrzebnemu przedłużaniu opowieści. Proszę do mnie nie dzwonić przez kilka dni, a zwłaszcza nocy”." marcin meller . . "cień góry" to mistrzowska powieść podróżniczo-przygodowa, której akcja toczy się w indiach. Dalsze losy shantarama Shantaram. Tom 2. Cień góry Pobierz i karli.

Pełna detali z życia codziennego w indiach, stanowi pochwałę mądrości cywilizacji wschodu, która potrafi przynieść ukojenie, jakiego próżno szukać na zachodzie. Piękna opowieść ale osobiście wole pierwsza cześć "shantaram". Oto "cień góry". . "skończyliście "shantaram", ręce wam się trzęsą i nie wiecie, co ze sobą począć? no to mam dobrą wiadomość: oto ciąg dalszy przygód Shantaram. Tom 2. Cień góry Pobierz lina w jego krainie czarów. Książka jest tym ciekawsza, że opisuje faktyczne miejsca, jak np. To historia, która wydarzyła się naprawdę. Jedna z tych historii, które czytam i żałuje, ze zaraz się skończą.

Gregory david roberts powrócił.. . Powieściowy majstersztyk – książka zarazem inteligentna, sensacyjna, romantyczna i zabawna. Drugą część powieści przyjąłem tak samo dobrze jak pierwszą. Tak przy okazji – możemy też zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda lin, główny bohater książki. Książka Shantaram. Tom 2. Cień góry Pobierz jest naprawdę świetna, czyta się jednym tchem.. Świetny opis gangsterskiego bombaju i hinduskich zwyczajów.

Po pierwsze – miejscami są interesujące, po drugie – stanowią pewną przerwę w niekończących się bójkach, wymuszeniach i mordowaniu ludzi. Uwielbiam!. Trzeba przyznać, że opisując swą postać nic nie ubarwiał; faktycznie kawał Shantaram. Tom 2. Cień góry Pobierz chłopa, urody nienachalnej. Pozwolę sobie być odmiennego zdania. Restaurację „leopold” , która rzeczywiście istnieje i którą można obejrzeć w internecie. Chyba lepiej było go nie spotkać jak biegał z nożami po bombaju. Świetna rozrywka..

Wielkie kłamstewka
Labirynt duchów
Kolekcja nietypowych zdarzeń
Małe życie
Siedem Sióstr. Tom 1
Ameryka w ogniu
Kobiety w blasku słońca
Wielkie kłamstewka
Dietoland
Jedyna historia
Ludzie na drzewach
Patrick Melrose