Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Liczba stron: 488
Rozmiar 3 MB
Data premiery: 2016-11-23
Tytuł: Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy Nike
Tytuł oryginalny: Shoe Dog
Autor: Knight Phil
Tłumacz: Szymański Maciej
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 488
Data premiery: 2016-11-23
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20494285

Opis

To, co phil knight ma do powiedzenia na temat przedsiębiorczości oraz przeszkód, które Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy Nike Pobierz trzeba pokonać na drodze do sukcesu, jest wręcz bezcenne. . "to wspaniała, amerykańska opowieść o szczęściu, determinacji, znajomości rzeczy oraz magicznej alchemii, która połączyła grupkę ekscentryków, twórców sukcesu nike. Świetna książka, czyta się jak powieść przygodową, a przy okazji bardzo motywująca.. Firmy nike nie trzeba nikomu przedstawiać - to jeden z najpotężniejszych graczy na rynku odzieży, obuwia i sprzętu sportowego, z roczną sprzedażą rzędu 30 miliardów dolarów. Jego wspomnienia są fascynującą podróżą w czasie i zaskakująco szczerą, intymną opowieścią o tym, jak realizować marzenia. Kochał bieganie i czuł, że nie będzie szczęśliwy, jeśli nie zwiąże kariery zawodowej z pasją.

Trudno zliczyć zakładki, które zostawiłem między stronicami tej książki." abraham verghese, autor powrotu do missing, bestsellera z listy „new york timesa” "byłem jeszcze dzieciakiem, gdy po raz pierwszy spotkałem phila knighta, ale tak naprawdę poznałem go dopiero teraz, gdy przeczytałem tę piękną, przejmującą, intymną opowieść. " andre agassi, tenisista, jego autobiografia Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy Nike Pobierz open stała się bestsellerem „new york timesa” . Knightowi dopisało szczęście: jak większość młodych ludzi, krótko po studiach nie miał szczegółowego planu na życie, ale miał swój szalony pomysł. bestsellerowe wspomnienia twórcy nike. To, że odnieśli sukces, jest cudem, bo - jak dowiedziałem się z tej książki - choć jako naród cenimy sobie wolność gospodarczą, to jednocześnie jesteśmy niezrównani w jej tłamszeniu.. To samo mogę powiedzieć o nike - z dumą nosiłem stroje tej firmy, ale nie miałem pojęcia, że za popularnym symbolem zwanym swoosh kryje się tak niezwykła historia ludzkiej pomysłowości, woli przetrwania oraz triumfu. I właśnie o tym, jak zmienić zamiłowanie do sportu w niewyobrażalny sukces komercyjny, opowiada ten pamiętnik - zaskakujący, skromny, niefiltrowany, zabawny i pięknie napisany.

Szczery, zabawny, trzymający w napięciu, prawdziwie literacki - oto pamiętnik dla ludzi, którzy kochają sport, lecz nade wszystko dla tych, którzy kochają pamiętniki. Nie każdy jednak wie, kim jest phil knight - człowiek, który stworzył tę markę za garść dolarów pożyczonych od ojca, a potem przez dziesięciolecia kształtował jej potęgę.

Dior i ja. Autobiografia
Kochaj wystarczająco dobrze
Steve Jobs
Sprawa honoru. Dywizjon 303 Kościuszkowski. Zapomniani bohaterowie II wojny światowej
Szkice piórkiem
Rzeczy, których nie wyrzuciłem
Ania. Biografia Anny Przybylskiej
Diana. Moja historia
Nienachalna z urody
Skazany na góry
Phil Jackson. 11 pierścieni
Orange is the New Black. Dziewczyny z Danbury