Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Seria: Kwiat paproci
Liczba stron: 344
Rozmiar 6,2 MB
Data premiery: 2016-11-09
Tytuł: Kwiat paproci. Tom 2. Noc Kupały
Seria: Kwiat paproci
Autor: Miszczuk Katarzyna Berenika
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 344
Data premiery: 2016-11-09
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20487096

Opis

To tylko dawna znajoma, on już nic do niej nie czuje, teraz liczysz się tylko ty, a oni spotkali się zupełnym przypadkiem. Nie przeczytałam pierwszej części z cyklu ('szeptucga') i na początku byłam zagubiona w świecie słowiańskich bożków ale akcja książki szybko mnie wciągnęła. Gosia chciałaby w Kwiat paproci. Tom 2. Noc Kupały Pobierz to wierzyć, ale trochę to trudne, gdy ukochany mieszko ciągle myśli o swojej dawnej żonie ote. Pozycja trochę gorsza od szeptuchy ale mimo wszystko jest to przyjemna historia z ogromną dawką humoru. Potężna dawka humoru, moc słowiańskich wierzeń i romans, jakiego jeszcze nie było! pozwól się oczarować miłosnej magii "nocy kupały"! . . Wprawdzie bogowie może i są gburowaci, ale przecież nie głupi. Niesamowita opowieść przenosząca w super czas.

Niestety, tysiącletnia rywalka to niejedyne zmartwienie gosi. Utrzymana w klimacie części 1. Nim ich uczucie zdąży się porządnie rozwinąć, między kochanków wkradnie się Kwiat paproci. Tom 2. Noc Kupały Pobierz zazdrość. . Czy młoda szeptucha ocali miłość do mieszka? wiecie, jak to jest. . W dodatku ote bardzo się nie podoba, że młoda szeptucha i mieszko tak się do siebie zbliżyli. Bardzo przyjemna lektura.

I choć baba jaga zaopatrzyła swoją podopieczną we wszystkie możliwe amulety i zaklęcia, gosława ma złe przeczucia. Uprzedzam Kwiat paproci. Tom 2. Noc Kupały Pobierz ze trudno się od niej oderwać.. Zbliża się noc kupały, podczas której ma się wypełnić przeznaczenie szeptuchy. Przeczytane z przyjenością.. Zwłaszcza gdy ta okazuje się wcale nie tak martwa, jak przypuszczała gosława.. Kobieca literatura lekka na pochmurne i długie wieczory.. Zazdrość, zdrada i kwiat paproci. Można się wiele nauczyć jak i przeżyć historię naszej bohaterki.

A przynajmniej tak się im wydaje. . Niemniej jednak (może dlatego, że nie przepadam za fantastyką) fabuła trochę przeciągnana.. . Książka wciąga i chce się ją czytać. Polecam, bardzo wciąga.

Wzgórze psów
Słoneczna trylogia. Tom 2. Zachcianek
Kwiat paproci. Tom 1. Szeptucha
Pięć lat kacetu
Ogród Zuzanny. Tom 2. Odważ się kochać
Opowiadania bizarne
Kwiat paproci. Tom 3. Żerca
Prawiek i inne czasy
Odrodzone Królestwo. Tom 1. Korona Śniegu i Krwi
Odrodzone Królestwo. Tom 3. Płomienna korona
Księgi Jakubowe
Pokraj