Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Novae Res
Liczba stron: 166
Rozmiar 1,4 MB
Data premiery: 2016-10-26
Tytuł: Brud
Autor: Piotr C.
Wydawnictwo: Novae Res
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 166
Data premiery: 2016-10-26
Rok wydania: 2016
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20408213

Opis

I o strachu przed śmiercią. . Brud Pobierz Fanów na facebooku. Utrzymana w stylu piotra c. Kobiety”. Polecam wszystkim obecnym i przyszłym czytelnikom.. Piękna żona.

300 tys. . Kochanka. Prowadzone rozmowy bezlitośnie obnażają brud błyszczącego i wymuskanego świata mężczyzn w drogich garniturach i kobiet w jeszcze droższych kostiumach. Relu jest warszawskim adwokatem, który mieszka w lemingradzie, czyli w dzielnicy wilanów. Pije więc i słucha ludzkich Brud Pobierz tajemnic w świecie, gdzie kobiety są łatwe, a mężczyźni bezduszni. Sprzedanych egzemplarzy „pokolenia ikea” i „pokolenia ikea.

Piotr c. I pies. Sekretnie oglądane porno, eksplozje wściekłości, ploty, plotki, alkohol, narkotyki, środki nasenne, modły, aby sąsiad miał gorzej, radość, że komuś się Brud Pobierz nie powiodło. To książka o samotności. Czarujący syn. Jego najcenniejszym klientem jest janusz, zdemoralizowany multimilioner, a najlepszym przyjacielem józek – wierny pies. I wrzask.

Tu wszystko Brud Pobierz pozornie jest doskonałe. Do momentu, aż spojrzysz głębiej. Kochankę. Jest wspaniały ojciec, adwokat z własną kancelarią. Wraca ze swoją trzecią książką. Przychodzą, aby mu się zwierzać.. 120 tys.

O czymś, co może jest miłością. Bo każdy kryje jakiś brud. Relu nie lubi ludzi, ale ludzie lubią jego.

Sexy Bastard. Tom 1. Hard
Oszukana
Kocham tylko tak
Listy (nie)miłosne
Życie za życie
Jak zdobyć faceta i sprawić, by ciągle za tobą szalał
Już czas
Wszystkie kochanki naszego taty
Bluszcz
Ucieczka do miłości. Tom 2
Czerń i purpura
Wołanie miłości