Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wymownia
Liczba stron: 18
Rozmiar 4,4 MB
Data premiery: 2016-10-18
Tytuł: Kto to taki?
Autor: Marchlewska Milena
Wydawnictwo: Wymownia
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 18
Data premiery: 2016-10-18
Rok wydania: 2016
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20402334

Opis

. Gorąco polecam :). „kto to taki?” to wierszyki – zagadki przeznaczone dla dzieci poznających otaczający świat.. . Wiersze rekomendowane są dla dzieci w wieku 2-6 lat. Wspaniale się czyta i bardzo ciekawa dla dzieci jak i dla dorosłych. Warte podkreślenia jest to, iż zgrabnie i sprawnie napisane wiersze, a także wszystkie zawarte w książce ilustracje są Kto to taki? Pobierz dziełem młodej, 23-letniej, utalentowanej debiutantki.

Napisane w formie zagadek wiersze zapoznają maluchy z piętnastoma zawodami wykonywanymi przez dorosłych. Książeczka pobudza wyobraźnię i zachęca małych czytelników do samodzielnego myślenia poprzez zgadywanki. publikacja z prezentami! wydawnictwo wymownia przygotowało prezenty dla swoich czytelników. Czytanie pierwszych dzieł młodych autorów pomaga im odnaleźć dla siebie miejsce na trudnym rynku wydawniczym i zachęca do dalszej pracy twórczej. Treść bajki odkryje przed dziećmi i rodzicami sposób, w jaki mogą pobrać dla siebie za darmo niespodzianki. Po świecie Kto to taki? Pobierz tym oprowadza je julka – kilkuletnia bohaterka, która tak, jak każdy maluch, pewnego dnia spotka na swej drodze lekarza, nauczycielkę lub sprzedawcę. Dzięki zgrabnym rymowankom najmłodsi dowiedzą się, kim są i czym zajmują się spotykane przez nie osoby – na przykład lekarz, policjant, nauczyciel, sprzedawca, listonosz itp.

Dziecko, słuchając wierszyka, zastanawia się o kim on mówi, a jednocześnie zdobywa podstawową wiedzę na temat otaczającego świata. Każdy z wierszy opatrzony jest ilustracją.

Podnieś z ziemi i zrób
Jak chłopczyk łapał dużą rybę
Suczka Łata
Zimowa rozłąka kurczaka i myszki
Koszyczek Ludwiczka
Klechdy sezamowe
Detektyw Tufnell i Balon
Życie na poczytaniu
Kumpel nr 12 (226)
Zegar z Miaukułką. O kotku który szukał w życiu celu
Kumpel nr 4 (230) kwiecień 2018
Basia i pieniądze