Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Seria: Uwikłani
Liczba stron: 336
Rozmiar 1,1 MB
Data premiery: 2016-10-07
Tytuł: Uwikłani. Tom 4. Hudson
Tytuł oryginalny: Hudson
Seria: Uwikłani
Autor: Paige Laurelin
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 336
Data premiery: 2016-10-07
Rok wydania: 2016
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20346676

Opis

"bez trudu mogę podzielić swoje życie na dwie części – przed nią i po niej…" hudson pierce prowadzi życie, jakie wielu nawet się nie śni. Jest to czwarty, dodatkowy tom widziany oczami hudsona pierce’a. Wszystko jednak się zmienia, gdy poznaje ponętną i inteligentną alaynę withers… jedno spojrzenie na tę kobietę wywołuje w hudsonie lawinę nieznanych mu wcześniej uczuć. Jedyny wyjątek stanowi jego rodzina, a właściwie głównie Uwikłani. Tom 4. Hudson Pobierz siostra. historia miłosna, która zafascynowała miliony czytelniczek na całym świecie - widziana oczami boskiego hudsona. Paige staneła na wyskości zadania. Wkrótce złoży poznanej dziewczynie propozycję nie do odrzucenia… .. Ponadto książka przeplata się rozdziałami na „przed” i „po” pierwszym spotkaniu panny withers.

Nie wiąże się z nikim na dłużej – romanse traktuje jedynie jako okazję do zabawy i do Uwikłani. Tom 4. Hudson Pobierz manipulowania uczuciami innych. Czyta się szybko i przyjemnie. To znany w nowojorskim środowisku biznesmenem z miliardami na koncie, który może zdobyć każdą kobietę, jaką tylko zechce. Autorka daje nam możliwość poznania pierce’a, czym kierował się w życiu a także, czemu podejmował takie a nie inne decyzje. Próbuje nad nimi zapanować, jednak na próżno – opanowują go do tego stopnia, że już nie jest w stanie myśleć o innych kobietach. Jak poznał alaynę, jak zmieniał się przez cały ten czas, kiedy tak naprawdę zaczął czuć coś poza otępieniem. Można powiedzieć, że ma wszystko: władzę, pieniądze i cały świat u swoich stóp. .

Książka jest Uwikłani. Tom 4. Hudson Pobierz kontynuacją serii „uwikłani” laurelin paige. Na zawsze” · tom iv „uwikłani. Tylko wtedy odczuwa coś na kształt przywiązania. Oczywiście wszystko jest do czasu jak poznaje alaynę withers, która zmieni jego życie diametralnie. Poznajemy hudsona od momentu, kiedy skończył 19 lat oraz dowiadujemy się jak i czemu zaczął „grać”. Ponadto dużym plusem dla mnie jest, że bardzo mało jest dialogów, które już zna się z poprzednich części, praktycznie są one nieliczne, za to znajduje się tu mnóstwo nowych scen. Dodatkowo, w tej części historia głównych bohaterów kończy się później niż w zakończeniu pisanym oczami alayny.

Hudson” zapraszam na mojego Uwikłani. Tom 4. Hudson Pobierz bloga: http://zaczytanatetruska.blogspot.com/2017/03/uwikani-hudson-laurelin-paige.html. Kolejna cześć. Wszystko pokazane z jego strony pozwala poznać historie w 100%. I to właśnie o tym opowiada książka „uwikłani. Tak, więc mamy mały wgląd w dalsze życie tej dwójki j była historia greya, crossa, starka a teraz czas pierce’a, tyle, że bez bdsm co niewątpliwie wielu uzna za plus j nie zawiodłam się czytając całą serią, dlatego też zachęcam do jej przeczytania. Na co dzień jest zimnym, nieczułym, bezpośrednim jak i bezwzględnym facetem. Pokusa” · tom ii „uwikłani.

Jeśli nie czytaliście poprzednich części opowiadają one historię bajecznie przystojnego milionera, który nie za bardzo umie odczuwać emocję. Na serię „uwikłani” laureline paige składają się: · tom i „uwikłani. Obsesja” · tom iii „uwikłani. . Hudson”. Jeśli ktoś przeczytał poprzednie części będzie zadowolony..

Love Line
Wieczór taki jak ten
Hart's Boardwalk. Tom 2. Wszystko, co w Tobie kocham
Do zakochania jeden rok
Nowy początek
Po prostu bądź
MMA fighter. Tom 2. Szansa
Perska miłość
Opowieść niewiernej
Manwhore
Hart's Boardwalk. Tom 1. To, co najważniejsze
Mrs. Wright. Tom 1. Dziewczyna mojego brata